Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    Niektórzy wymyślający to mają ostre problemy z matematyką i porównywaniem wartości xD:cry:xD
     
  2. kencik1983

    kencik1983 Wielki mistrz forum

    akurat mi te bdwa itemy brakowały ,ale teaz uzbierac 2400 farmarek :-(
     
  3. hapsak89

    hapsak89 Mieszkaniec forum

    Mi brakują wszystkie z tej gałązki, tylko skąd uskubać tyle farmarek :eek::cry:
     
  4. skorpion_JM

    skorpion_JM Analityk forum

    Farmarki można uzbierać z różnych miejsc, najwięcej z różnych Skrzyń, zwłaszcza tych z farmarkami, ale też i z każdej hodowli w Oazie niekiedy wypadają, no i ewentualnie z Koła.
    Edit:
    Farmarki można jeszcze otrzymać z nielubianego przez graczy itemu Kijek pogo, który uzyskuje się z Cudownej skrzynki "Piccolo".
     
    Ostatnie edytowanie: 8 czerwca 2024
  5. hapsak89

    hapsak89 Mieszkaniec forum

    Dzięki ;) Ja tam kijka uwielbiam, właśnie za farmarki, skrzynki wszystkie bez wyjątku otwieram na bieżąco, jestem niecierpliwym stworzeniemxD nie mam silnej woli, by jej kolekcjonować do większych ilości :p tak samo z wejściówkami na koło, też na bieżąco je wyklikuję. Oazy powiadasz hmm muszę przypilnować ogłoszeń i jakoś zgrać to z grafikiem, bo często te oazowe mini eventy są w niepasującym mi czasie i króciutko, a i superpaszy też u mnie tak no specjalnie jest echh biednemu zawsze piach w oczy xD idę szukać skrzynek, może któreś pnącze mi dojrzało w międzyczasie :music::D
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. kasiuka26

    kasiuka26 Okazjonalny autor

    Ja z mamą miałyśmy sobie zrobić dłuższą przerwę od gry,ale dla takich nagród trzeba wrócić i robić.
     
    krasnoludek10 i bacowa70 lubią to.