Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. eurb1

    eurb1 Aktywny autor

    zawieszam zaglądanie do doliny, dopóki tego nie ogarną sensu to nie ma. Ile można w kółko robić to samo bez widocznych efektów?
    Do tego podstawowa gra zawiesza się na okrągło, forum i reszta niedostępne bez ciągłego odświeżania, już mi się wytarł klawiszek F5.
    Nie ma nic co by zachęcało do gry za to jest mnóstwo zniechęcenia.
    Produkcja niewiele dających gadżetów w kółko tych samych jest po prostu nudna.
     
  2. Pawianekad

    Pawianekad Czeladnik forum

    Gra się rozrasta szkoda że tylko pola są nowe!
    Żeby to jeszcze działało.
     
    tereska1108 lubi to.
  3. uher51

    uher51 Forumowy żółtodziób

    Witam, u mnie masakra dzis rano osiagnelam 5 poziom o odblokowalam nowe pole ale nie umialam na nim posadzic drzewa wiec przeladowalam gre i komputer i niestety wszystko zniklo i jest informacja nie posiadasz rzeczy do odblokowania tego pola . Mam 3 drzewa:morela , wisnia i modrzew ale odznaki mi pokazuje 0 chociaz oddawalam juz 3 razy po 11000 towatu, pisze do pomocy dostaje odpowiedz ze mam te 3 drzewa ale nic dlaczego nie umiem pola odblokowac. Moze ktos mi pomoze co mam zrobic -jestem bezradna.
     
    tereska1108 lubi to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj uher51.
    Po osiągnięciu 5. poziomu i otrzymaniu możliwości odblokowania kolejnej części powierzchni podczas kliknięcia otworzy się okienko z wymaganiami i należy oddać 1 x Odznaka arborysty.
    Za te 3 poprzednie odznaki, które oddałaś otrzymałaś możliwość budowy wiśni (1 odznaka) oraz modrzewia (2 odznaki), teraz żeby odkryć odblokowaną część powierzchni wymagana jest kolejna 1 odznaka.
    Zapoznaj się proszę z poradnikiem: Dolina Szarotek od A do Z.
    Polecam również lekturę wątku dyskusyjnego: Dolina Szarotek.
     
  5. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    hlnrys lubi to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    misiek1978 nie musisz prosić, są to nowo wprowadzone ulepszenia i tabele będą uzupełnione jak czas pozwoli. A póki co to informacje są w Ogłoszeniu.
     
  7. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    wszystko byłoby dobrze gdyby gra działała normalnie, udało mi się jakimś cudem wyprodukować odznakę lecz system jej nie widział, dopiero zadziałało po dwukrotnym odświeżeniu
     
    Ostatnie edytowanie: 18 grudnia 2022
  8. kryniaBK

    kryniaBK Forumowy żółtodziób

    witam nie mam pnącza alpejska łąka i alpejska ścieżka co mam zrobić pomocy
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj kryniaBK.
    Tych rzędów to raczej nikt jeszcze nie ma. To są nagrody za osiągnięcie 10. i 15. poziomu w Dolinie szarotek. Zajrzyj proszę do poradnika: Dolina Szarotek od A do Z.
     
  10. kryniaBK

    kryniaBK Forumowy żółtodziób

    dzięki za informacje pozdrawiam i życzę dobrego dnia
     
    SMOD_Atena lubi to.
  11. -olivka-m

    -olivka-m Forumowy żółtodziób

    Pomóżcie! nie mogę odblokować wiśni, oddałam 1100 towaru a odznaki nie dostałam :( od 3 dni siedzę w tym samym punkcie i zaczynam się zniechęcać :(
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak oddasz towar, to klikasz "przemień", ale to mało.
    [​IMG]

    Trzeba jeszcze potem kliknąć "produkuj".
    [​IMG]

    Czy o to chodzi?
     
    Miśkowo i olgs3 lubią to.
  13. -olivka-m

    -olivka-m Forumowy żółtodziób

    Oddałam samą morele o wartości ponad 11000 kliknęłam na "przemień" i odznaki nie mam :(
     
  14. grazaw6

    grazaw6 Naśladowca mistrzów

    u mnie tez znikaja odznaki, zeby buk wykupic zrobilam wczesniej dwie odznaki a w chwili wykupu chcieli jeszcze 2 odznaki w sumie 4 odznaki za buk, a moze tak musialo byc a ja nie doczytalam
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Trzeba jeszcze kliknąć "produkuj".
    upload_2022-12-20_17-28-39.png
     
  16. -olivka-m

    -olivka-m Forumowy żółtodziób

    Na "produkuj" też kliknęłam :( wydaje mi się że wszystko zrobiłam dobrze bo tych ponad 500 moreli też nie mam. Morele mi zabrali a odznaki nie dali :(
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Odznaki nie znikają ot tak same z siebie. Z poziomu forum nie mamy możliwości sprawdzenia, czy odznaka faktycznie została wyprodukowana do końca, a jeśli tak - czy znajduje się w magazynie, czy może została gdzieś wykorzystana. Sprawdzić to może tylko >>Pomoc techniczna<<:)
     
  18. -olivka-m

    -olivka-m Forumowy żółtodziób

    Na pewno ją wyprodukowałam, teraz zobaczyłam że mam otwartą ikonkę na drzewie mądrości wiśni "używaj częściej kiełkującego drzewa +1" Czy możliwe że oddałam moją odznakę właśnie tu...? :(
     
    aleksandra lubi to.
  19. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    mam wrażenie ,że trzeba bardzo uważać mając te odznaki,,dokładnie przejrzeć ścieżkę mądrości i wybrać właściwą

    poszłam we właściwą ścieżkę,,mam buka:)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 grudnia 2022
  20. sinope

    sinope Czeladnik forum

    Hej - dlaczego potaniały przedmioty z obszarów pełni księżyca potrzebne do produkcji w Dolinie Szarotek? No nie ładnie...:(
     
    -Tara60- lubi to.