Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Ryś a nie masz w magazynie 100/100 w "Materiałach do tworzenia"?

    edit Kiedy dopiszą nagrody za dożynki? Ile można czekać?
     
    incasent, marmlada oraz hlnrys lubią to.
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Punkt dla Ciebie.:)
    Dzięki za podpowiedź.
    [​IMG]
    Już mnie ewanta uświadomiła.
    Ale mi narrację popsuła.:(
    xD:cry:xD
    Przepraszam, produkcja działa.
    Ale całą resztę, zwłaszcza dotyczącą testów beta - podtrzymuję.8)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 grudnia 2022
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Rysiu, mam to samo z drewnem, humusem i skrzynkami. Jedynie paliwo mogę robić i robić..
    Żeby grać na przyzwoitym poziomie to cały czas trzeba tam siedzieć i sprawdzać co do zbioru, co wrzucić w warsztacie, zebrać owoce albo ściąć drzewka czy też posadzić... Przy tym to wszystko tak muli, że odświeżanie gry już mi bokiem wychodzi..
    Trzeba to przyznać, że zrobili w BP strasznego gniota i to dla graczy i ekipy przed świętami.. Brzydko z ich strony..
     
  4. ewanta

    ewanta Komandor forum

    cytat z faq:
    Gdy produkcja jest zakończona, można ją odebrać - pod warunkiem, że posiadacie wolne miejsce w magazynie.
    Jeśli nie, przycisk odbioru zostanie wyszarzony, a przy produkcie pojawi się mała ikonka informacyjna. Po jej kliknięciu wyświetlą się informacje o stopniu wykorzystania limitu magazynowania.
     
  5. ShaGGy778

    ShaGGy778 Stary wyjadacz

    [​IMG]

    Jakieś nowe zwierzątko na bahamie? Pierwszy raz widzę o_O
     
  6. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    A swoją drogą to np. na paliwo jest miejsca od groma, a deski, skrzynki z narzędziami i humusy, czyli to, czego trzeba najwięcej jest zbierane do jednego wora w magazynie i przewidzieli na to tylko 100 miejsc :eek:
     
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ta rybka dopiero będzie w TSach. (poczytaj w zgaduli)W BP już tej gry nikt nie ogarnia. Jak można wołać zwierzę, które jeszcze nie jest wprowadzone..
     
  8. dotas

    dotas Stały bywalec

    Dziękuję pomogło:D
     
    aleksandra i gretag lubią to.
  9. ajlowdisgejm

    ajlowdisgejm Aktywny autor

    Powiem tak, niby wszyscy narzekają ale i tak będę siedzieć w tych Alpach jak w więzieniu, cisnąć te drzewka do wyrzygania. Bo przecież jest kolejna możliwość pokazania, że jak już mam poziom 2, wow, a nawet 3. Ludzie zastanówcie się, takim podejściem dajecie BP zielone światło do likwidacji Farmeramy takiej jak obecnie. Sygnał dla BP, siedzą, robią drzewka, jest git, idziemy w to, a dotychczasowa farma idzie w zapomnienie. Męcząc te Alpy dajecie przyzwolenie na unicestwienie dotychczasowej Farmy, ale co ja tam wiem...
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Na nawozy za floraski też jest spory pojemnik, a jakże!! 8)
     
  11. katrina_60

    katrina_60 Aktywny autor

    dalej nie można posadzić moreli
     
  12. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    u mnie też się nie da :(
     
    kybek93 lubi to.
  13. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    U mnie to samo , od wczoraj nie można posadzić moreli
     
    eweliaB07 lubi to.
  14. rafal451

    rafal451 Czeladnik forum

    Można. Przeciągnij to drzewko do ulubionych i z tej ikonki je posadź
     
    MargolciowyRaj, eurb oraz kybek93 lubią to.
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jak już wyżej pisano - przeciągnijcie drzewko do paska "Ulubione" i stamtąd sadźcie. O tak:

    ulubione.gif

    Drzewko w "Ulubionych" będzie tkwiło póki go stamtąd nie usuniecie i zawsze można je tak sadzić. Działa to podobnie jak "Ulubione" przy siewie roślin na klasycznej farmie.
     
  16. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    A czy to jest poprawne działanie gry by jeszcze by grać to pierw przenieś.
    Powinni zrobić testy by usunąć takie buble a wtedy to dać.
     
  17. grazaw6

    grazaw6 Naśladowca mistrzów

    czy ja dobrze zauwazylam,ze aby zaczac sadzic wisnie to trzeba oddac 11000 moreli?
     
    kybek93 lubi to.
  18. ..Spider-Man..

    ..Spider-Man.. Młodszy ekspert

    Równowartość 11000 w morelach to wychodzi 524 sztuki.
     
    renia111979 i kybek93 lubią to.
  19. grazaw6

    grazaw6 Naśladowca mistrzów

    dzieki, cale szczescie, bo juz chcialam zrezygnowac, ale to i tak za duzo, zajmie tp mi ze dwa tygodnie,to tak ja z genetyka zwierzat na farmie
     
    kybek93 lubi to.
  20. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Nie mogę posadzić drzewka. Ktoś tak ma? stare ścięte, nowe w inwentarzu, posadzić się nie da

    Już doczytałam. Z ulubionych się sadzi
     
    zielonygroszek83 i kybek93 lubią to.