Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    gwiazdek mam 17075 więc coś tam zobaczę ale czy będę zadowolona to się okaże zawsze więcej roboty na farmie i do tego oddzielni pomocnicy jakoś mało zachęcające to dla mnie na pierwszy rzut wygląda jak by powstała nowa gra ale co ja tam wiem
     
  2. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    ja też.przy każdym większym kręceniu kołem na zielonych wejściówkach mam 30-50 gwiazdek.mam wszystko odblokowane,misje nie wszystkie skończone i ponad 27 tyś gwiazdek,żeby tak jeszcze można pomocników kupić za gwiazdki:p
     
  3. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Dlatego ja, ze wzgledu na brak czasu nie bede nawet tej gry odblokowywac. Tez uwazam, ze to nowa gra, i jakos nie przypadla mi do gustu, zostane tylko przy obecnej Frameramie. Spodziewalam sie kontynuacji obecnej gry jakies nowe pola na itemy, zagrody, drzewka a tu zong.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 grudnia 2022
  4. akamar

    akamar Czeladnik forum

    Ja jednak bardzo bym chciala, jestem nowym graczem i jak na razie wypadaja mi same eliksiry, mandragory a rzemiosla nie mam a gwiazdki bardzo by mi sie przydaly. Robie misje w spodzielni ale to wciaz za malo, zeby odblokowac na drzewie interesujace mnie runy. Poradnik dotyczacy Doliny Szarotki przeczytalam bardzo dokladnie, uwazam ze to nowa gra dolaczona do obecnej i nie podoba mi sie. Nie jestem uprzedzona na nowosci ale gdyby Farmerama byla tylko w takiej formule jak Dolina to raczej bym do grona farmerow nie dolaczyla.
     
  5. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    mnie też na początku brakowało ,ale jak robisz eventy,pomału spółdzielnię ,to z czasem nazbierasz ich ponad miarę,na początku gry trudno o wszystko,choć teraz jest dużo łatwiej niż kiedyś
     
  6. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    Farmerama, Dolina szarotek, w przyszlej 10-cio latce moze Kosmos na farme zawita, :)
    ale czy to wazne, kazdy farmer gra jak mu na to czas pozwala,:)
    to tylko fajna rozrywka i wspolna farmerska zabawa, i tak trzymajmy;)
    jestem pewna, ze po rozpoczeciu nowego wydarzenia zmienimy zdanie
    i bedzie wiecej radosci niz smutku, ale to tylko moje zdanie:)
    poczekajmy cierpliwie jeszcze kilka godzinek;)
    dla przypomnienia, jeszcze pol godziny kombajn za pol ceny :)
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie od razu Kraków zbudowano.;)xD Moim zdaniem ważne, że jednak można te gwiazdki zdobyć, jedni zbierali przez wiele lat, inni teraz jak wiadomo ile trzeba, rozejrzeli się i z sukcesem uzupełnili zapasy, jeszcze inni muszą trochę pogłówkować, żeby zebrać potrzebną ilość. Ale droga dla wszystkich otwarta.:) A nie ze wszystkimi dobrami jest tak miło.;)
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Szkoda, że nie można się gwiazdkami podzielić, nie napiszę ile u mnie przez te ponad 12 lat się uzbierało żeby nie denerwować tych, którzy ich nie mają lub mają mało, ale naprawdę jest wiele możliwości. Oprócz tych już wyżej wymienianych są jeszcze np. Skrzynie z towarami, z niektórych jednorazowo potrafi wypaść i 50. Zajrzyjcie do swoich inwentarzy/towar konsumpcyjny, być może akurat w jakichś skrzyniach czekają gwiazdki.
     
  9. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    jak masz za duzo gwiazdek bardzo chetnie przyjme pozdrawiam jurek

    moze masz starsze rodzaje skrzynek u mie czsami do 20 wpadnie a odkrywam raz na tydzien pozdrawiam jurek

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 grudnia 2022
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak szczerze mówiąc, to otwieram skrzynie na bieżąco i nie zwracam uwagi z jakich te gwiazdki się trafiają, ale w tabeli widzę, że może być to Skrzynia bonusów II, z której losowo można otrzymać 15 i 35 gwiazdek a mnie widocznie trafiły się tak i z dwóch już nie raz miałam 50.
     
  11. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    i jeszcze mnie taka myśl naszła,ci co wjadą na alpy -a mamy wielu mądrych graczy-pomogą następnym którzy podążą za nimi,ja sama do tej pory korzystam z rad choćby Rysia i na pewno z ich rad skorzystam jeszcze nie raz:inlove:
     
  12. akamar

    akamar Czeladnik forum


    Ja tez z sukcesem, mysle ze z duzym, uzupelniam na wsztstkie mozliwe sposoby, ,dzis mija tydzien jak gram i 76 poziom , ale to wciaz za malo. Na kole u mnie prawie wcale sie nie pojawiaja.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 grudnia 2022
    krasnoludek10 i hlnrys lubią to.
  13. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum


    jak by można było to chętnie bym się z tobą podzieliła

    Oddzieliłam cytat od Twojej odpowiedzi,
    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 grudnia 2022
    krasnoludek10 lubi to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Spokojnie Tak jak piszesz grasz dopiero tydzień to nie można miec od razu wszystkiego. Jeszcze nazbierasz i gwiazdek tym bardziej ze nowy obszar jest od 98 a Ty masz 76 wiem ze teraz i do tego 98 możesz dośc szybko dojść ale po drodze troche jeszcze tych gwiazdek nazbierasz czeka Cie jeszcze droga na drzewie z odblokowaniem innych run bo nie wszystko można przeskoczyć Ale pomału, teraz i tak nowi gracze mają dużo łatwiej, zaliczam sie do graczy grających od początku gry, wtedy nie było tak super jak teraz i pomału wszystkiego sie dorabialiśmy a przejścia pomiędzy 90 a 100 poziom trwały lata
     
  15. pepe2013

    pepe2013 Książę forum

    DonataC77 ma rację. Wasze rady nie są złe, ale wiele się nie wyciągnie z kilkunastu misji, które mi zostały i innym. Gwiazdki wydawało się na bieżąco na kolejne odblokowania itd. Ja też mam zaledwie 300 gwiazdek na stanie. Zastanowić się to powinni w marketingu w BP co zrobili ustalając poziom 2500 do otwarcia Doliny, bo albo chcą zarabiać na grze albo pośmiejemy się wszyscy jak to wolno będzie się kręci. Niewielki ułamek procenta wszystkich graczy dzisiaj wejdzie do Doliny. Powtórzę któryś raz z rzędu - samo BP takimi pomysłami strzela sobie w kolano. Osobiście regularnie inwestowałem w tą grę, ale widzę, że trzeba zwolnić tempo, bo zanim wejdę do Doliny, to wcześniej dostanę na rynku kolejną część mojej ulubionej gry... żeby nie robić reklamy :) powiem tylko, że w tym miesiącu wychodzi kolejna część strategii o osadnikach. A jak mnie rozdrażnią w BP to w końcu trza będzie zlikwidować konto i się pożegnać. Nikt za nikim nie będzie płakać, jedynie BP trochę straci kasy.
     
    mruwka1979, 22vader oraz akamar lubią to.
  16. tamako

    tamako Mieszkaniec forum

    Witam tak właśnie było a co do doliny to podzielam zdanie graczy jest to nowa gra wbudowana w farmerame
     
    akamar i -troll- lubią to.
  17. abask

    abask Komandor forum

    Ze względu na kombajn a raczej jego brak lub kosztowny zakup w Alpach chyba raczej szusować nie będę. Pewnie jakoś odblokuję aby zobaczyć wnętrze ale pozostanę przy starej grze.
    Jeszcze niech dadzą osobny rynek, pnącze... I osobne logowanie. Będzie w porzo.
     
  18. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Odblokować, odblokuję, bo gwiazdek u mnie po kokardki, zobaczyć, zobaczę, bo ciekawa jestem okrutnie ale czy zabawię tam na dłużej to się okaże z czasem.


     
  19. abask

    abask Komandor forum

    Odblokowałam te Alpy ale jakość do bani. Jak masz słaby wzrok to lepiej nie startuj a jak masz dobry to go szanuj.
     
  20. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    rozbudowywałem obornik z nudów ostatnio z 5 razy...zostało 105 gwiazdek...poodblokowywane ...
     
    Alicjanastka i 22vader lubią to.