Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Warsztat musisz wybudować w mieście. Tam, gdzie budujemy wszystkie inne fabryczki.
    upload_2021-5-13_20-1-3.png
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  2. apulisia72

    apulisia72 Okazjonalny autor

  3. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Poszaleli troszeczkę z tymi trolosłoniami w aktualizacjach
     
    krasnoludek10 i aleksandra lubią to.
  4. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    Ucieszyłam się na wieść o muzeum, ale niestety rozczarowanie przyszło szybko, spodziewałam się większej ilości miejsc - co najmniej 20, tyle itemów zalega w pasku, że i z mozliwością do rozbudowy do 100 nawet bym nie pogardziła.
     
  5. Goska2255

    Goska2255 Czeladnik forum

    pozwolisz że zostawię to bez komentarza, dla ponad 10 letnich graczy to gratka ......................
     
    kobuma lubi to.
  6. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    OSIEM miejsc ( zart jakis ) i trzeba oddac calkiem sporo roznosci. Max 2 sztuki a druga za FL ( dowcip nieziemski ).

    Minimum 16 miesc z mozliwoscia rozbudowy chociaz do 50 pewnie by mnie zachecilo.
    Poki co podziekuje za tego gniota.
     
    janekkostuchna i skaliwa lubią to.
  7. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    I pewnie zbierane zgodnie z czasem tego najdłuższego. Dobrze, że wielkość nie gra roli. Wlezie 8 4-miejscowych to się pola uwolni jednak sporo
     
  8. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    I po milion cegieł i dachówek na ulepszenia ;)
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Mi osobiście wydaje się, że nowy magazyn będzie bezcenny dla tych, którzy mają już w całości zapełniony wybieg dla zwierzaków domowych. Te wszystkie fabryki zajmujące 4 pola - silos, latarnia, posiadłość ogarów, jadłodajnia Józka, smoczy jeździec itd. Zamiast mieć zajęte 16 x 4 pola, będę miała zajęte 2 x 4 pola. Ile miejsca na wybiegu się uwolni :D
    Wszystko zależy od tego, w jaki sposób ktoś go wykorzysta:)
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Niekoniecznie cegły i dachówki, mogą być też gwoździe.;):pxD
    Tam do wyboru są narzędzia lub produkty, ja chyba jednak poświęcę trochę papuzich piór.:)

    Masz rację pomysł super.:)
    Wybieg zapełniony, a i w pasku trochę itemów wybiegowych się kisi. Mam nadzieję, że będą następne muzea.xD
     
  11. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Niedosyt i lekkie rozczarowanie..... fakt można te wszystkie itemy na cztery pola zdjąć z wybiegu i trochę miejsca się zrobi na następne ..... ale w pasku i tak zostanie sporo cennych itemów. Myślałam, że w tej galerii będzie więcej miejsca na ścianach na dzieła sztuki.
    Mam nadzieję, że takie muzea będą w przyszłości dedykowane na Bahamie i w strefie Pełni.....
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Podejrzewam (wyłącznie podejrzewam, bo nie wiem tego), że w przyszłości kolejne Muzea będą się pojawiać - analogicznie jak to się dzieje z menażeriami, manufakturemi czy ogrodami dendrologicznymi:) Czyli zarówno dedykowane Farmie, jak i Wyspie. Poczekamy, zobaczymy:)
     
  13. jakleci.bozena21

    jakleci.bozena21 Stały bywalec

    Nie warte tylu fl i pozostałych dóbr pomyśle nad tym z drzewa mądrości
     
  14. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    z drzewa muzeum przytulę za florki nie ma mowy 8 miejsc żadna rewelacja
     
    oset53, dorota444 oraz janekkostuchna lubią to.
  15. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    Muzeum? nareszcie gdzieś można podziać itemy, bo naprawdę wszystkie miejsca się już wyczerpały :)
     
  16. ulcia50

    ulcia50 Okazjonalny autor

    Ja mam tyle itemów w pasku że takich muzeów potrzebowałabym z dziesięć a siać hodować i sadzić drzewa też gdzieś trzeba
    ---miejsce na sad mogłoby się znależć :):wuerg::sleepy:
     
    kobuma i janekkostuchna lubią to.
  17. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Ehh, no i poczekamy na magazyny -.- A ja napalona jak szczerbaty na suchary od razu po zalogowaniu chciałam je zgarnąć...
    Co się odwlecze to nie uciecze...miejmy nadzieję :p
     
  18. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    a co? nie ma Muzeum??....
     
  19. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Myślałam ,że tylko u mnie nie ma - a to kolejna "wpadka".
     
    kobuma lubi to.
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Co to znaczy "kolejna wpadka"? To gra online, opóźnienia we wprowadzaniu nowości to nic nadzwyczajnego.
     
    ***kacper*** lubi to.