Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Dzięki, lecę sprawdzać :)
     
  2. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    oj przestan szalec trzeba grac systematycznie to bedziesz miec co trzeba a nie jojczyc teraz ja mam 2280 ZB bo systematycznie gram
     
  3. zefirek55

    zefirek55 Aktywny autor

    dlaczego masz pretensje do BP? jak grasz tak masz:)może warto odblokować jakiś posąg do zadania w spółdzielni a nie tylko pod event?
     
    miwi45 lubi to.
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzięki wspaniałej akcji zorganizowanej przez Czerwoną udało nam się wrócić na forum. Wchodzę poczytać, co się działo pod moją nieobecność i co widzę?
    To się pytam, gdzie ten krasnoludek, hę?
    Nikt tu już nie chce czytać, że czegoś Ci brakuje, czegoś nie odkryłeś, nie dasz rady zrobić, bo musisz się wyspać, iść do babci, zaopiekować się siostrą itp. Po tym, jak Ci zabroniłem narzekać na Ścieżkę ze świateł, pokazałeś, że potrafisz się powstrzymać. Może to jest metoda? Może po prostu potrzebujesz ultimatum? W takim razie nie widzę problemu.

    Od dziś masz zakaz narzekania we wszystkich obecnych i przyszłych wątkach eventowych aż do odwołania.
    Złamanie zakazu będzie skutkowało przymusową przerwą od forum.
     
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    To jest najpiękniejsza nowość i zmiana w grze.:):p;)

    Ale powinno to dotyczyć wszystkich wątków na forum.
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja mam propozycję. Żeby dotyczyło to wszystkich (również zizzie) a nie tylko mnie:p
     
    tereska1108 lubi to.
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zzizzie nie narzeka akurat. Zwraca uwag e na błędy. Nie robi, tylko ignoruje. Wyniosłe ignoruje.
    W przeciwieństwie za to do Ciebie czyta dokładnie poradniki i pomimo, że nie robi potrafi pomóc dobrą radą. A za to nasz kodeks karny banów nie przewiduje.

    Nie lubię kijem rzeki zawracać, bo to czasochłonne strasznie i namachać się trzeba. Ale proponuję wrócić do tematu wątku.
    Tomek odpowiednie pouczenie otrzymał i nie ma co drążyć tematu (również przez zainteresowanego).

    Bananów mam również sporą górkę, to sobie wszystko odblokuję. Nareszcie koale na coś się przydadzą :p
     
  8. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    Tylko Zizzie nie marudzi, że brak jej towaru, czasu, sg, tylko robi dla przyjemności lub w ogóle nie robi danego ewentu, a Tobie ciągle czegoś brakuje i ciągle marudzisz zamiast wziąć się do roboty. W końcu jesteś farmerem czy jęczącym marudą :)
     
  9. alexander56

    alexander56 Generał forum

    chyba mam jakies chwilowe zacmienie i nie kumam jak wreszcie mam wybudowac fabryczke nauszników , skoro dawno juz mam w komnacie VI istniejący Posąg wybiegu dla koali -.-:sleepy:
     
  10. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    W warsztacie w mieście
    [​IMG]
     
  11. alexander56

    alexander56 Generał forum

    dzieki , dotarło do mnie ze szukałem warsztat ważki a powinienem koale wybrać xD:D;)
     
    miwi45 i tereska1108 lubią to.
  12. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Właśnie przeczytałam, że ma wejść nowa stała misja pod tytułem "Szopie psoty" . Tymczasem jest już misja o tym tytule. Czy one się na siebie nałożą i nie będzie już tej dotychczasowej? Pytam, bo jestem w trakcie robienia tej dotychczasowej?
     
    ania1713 lubi to.
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    izabell2468, nowa misja nazywa się "Szopie kłopoty". Wszystko w porządku, nazwy misji się różnią :)
    misja.PNG
     
    ***kacper*** i miwi45 lubią to.
  14. matthero

    matthero Weteran forum

    Nie podoba mi się, że takie kolosalne ilości zwierza z TS wymagają do misji. Owoców z drzew też wymagają podobną ilość, tylko że z każdego drzewa otrzymujemy ich 4 szt., a nawet 7 z Zośką, a zwykła zagroda daje tylko 1 szt. No i tajemicza sadzonka kosztuje 5 FL, a tajemniczy stajenny aż 15 FL. To niesprawiedliwe! -.-
     
    tereska110825 i jaaga lubią to.
  15. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    nie pierwsza taka misja. Nowości z tajemniczych ostatnio bywają nagrodami w eventach, za miesiąc -dwa zwierzaki w cenach przystępnych pojawią się na rynku tak jak koniki morskie, kucyki itp. Poszukiwane świnki morskie-kawie też staniały
     
    ***kacper*** lubi to.
  16. Anormalia

    Anormalia Stały bywalec

    A ludzie dobrzy skąd tych mrówków wziąć? Bo coś mym ślepym oczom umknęło.
     
  17. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Zakupić za floreny lub realną kasę.
     
  18. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    W pociągu mogą być
     
  19. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    W pociągu nie ma są ulepszenia warsztatów i zagród.Przeważnie czerwone mała szansa na róż.
     
  20. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Mrówki to nowość w obecnie trwającej edycji zagadkowych zagród "Tartan", szczegóły są podane w ogłoszeniu >>klik<<.