Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    kurcze a ja tam widzę mahoń:D,,nie mam-.-,,chcę mieć,misja leży;)
     
  2. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witaski :)
    Ale, ale! Będzie szaleństwo na targu ;) już się powolutku zaczyna
     
  3. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry, bry no będą szały:)
     
  4. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    To nie są misje dla ekspertów, tylko dla bogatych w zasoby magazynowe. :)
    Mahonia nie mam, to muszę robić. Reszta pomalutku, bo cudów w nagrodach nie ma, więc nie ma co się spieszyć.
    Pozdrawiam właścicieli zasobnych stodół, tym mniej zasobnym życzę szybkiego ich zapełnienia. :)
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jeszcze częściej róbcie te aktualizacje Baśki i tyle wydarzeń na raz-.- Ja mam 422 ZB bodajże, ale też połowę (jak nie ponad) posągów nieodblokowanych, bo są mi kompletnie zbędne gdy coś nie jest potrzebne do eventu8) A po drugie - jak będziecie tyle wydarzeń dawać jednego dnia, to znowu będą błędy:mad: Żesz do jasnej <przepraszam, nie to chciałem napisać, ale to najlepiej oddaje moje uczucia teraz) kurka wodna BP - zacznijcie uczyć się wreszcie na własnych błędach:mad::cry:!!!
     
    konsky5 lubi to.
  6. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama PL

    Krasnoludek, ja chyba na chwile wypuszczę Zgredka z lochów, żeby spełnił swoją obietnicę!
    Czy Tobie cokolwiek pasuje i z czegokolwiek jesteś zadowolony?
    Wszystkiego masz mało, nic Ci nie pasuje, wszystko jest źle. I to wytykać potrafisz bez mrugnięcia okiem. Ale uświadomić sobie, że taki z Ciebie farmer jak ze mnie baletnica, to już cię przerasta.

    To nie gra się za szybko rozwija, tylko Ty kiepsko gospodarzysz. Grasz tyle czasu i bananów ci brakuje, jak inni w tym czasie mają po kilka tysięcy zapasu i to bez większego wysiłku?
    To tylko świadczy, że za dużo czasu poświęcasz na spanie i latanie po całym forum z tekstami, które nawet czytać ciężko, zamiast wziąć się do jakiejś roboty (także tej farmerskiej), przemyśleć strategię, poczytać ze zrozumieniem porady tych, którzy jeszcze chcą Ci je dawać i zamiast marudzić pokazać, że też potrafisz. Tylko widać za trudne to dla niektórych, lepiej przyjść i walnąć kolejnego płaczliwego posta forum. Weź się w garść chłopie! Podobno dorosły już jesteś, a jakoś w ogóle tego nie widać!
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Też jestem za :pxD

    co się tak gorączkujesz
    nie widzisz potrzeby mieć zbierać hodować ważki nie odblokujesz
    zresztą 55 bananów'' bodajże ''masz ;)

    a jajo pandy wcale Ci do szczęścia nie potrzebne xD
    ***
    O nowe jajo a ja jeszcze starego nie odblokowałam xD
    eh dla egzotycznej paszy trzeba by wyjątek zrobić i bananów nie żałować
     
    hlnrys lubi to.
  8. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam powiedzcie dlaczego nie moge uruchomic na pnaczu sciezki ze swiatel 2 jak mam wszystkie iemy ustawione przepraszam juz sie znalazlo to male na koncu
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Lajki łowisz...?
    Pisać pod lajki też trzeba umieć.
    Tutaj to nikt nie uwierzy, że się aż tak przejmujesz 8)xD
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Były takie czasy Panie "złoty kieł", że robiłem każdy event (początki gry), więc potrafię, ale najwidoczniej ta gra zasługuje tylko na narzekanie w chwili obecnej:p

    Nic nie łowię, zizzie.
     
  11. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama PL

    Czyli potrafiłeś jak event trwał miesiąc i połowę można było przespać. Teraz jak wymagania poszły w górę, a Ty dalej śpisz tyle, że normalny człowiek, to byłby już zmęczony samą ilością spania, to się okazało, że te eventy, same się robić nie chcą. No i mamy wielkie zdziwienie, bo przecież powinny.
    I żebym Ci nie napisał, na co Ty zasługujesz, bo jak już napisze, to i od razu zrealizuje! MUHAHAHAHA!
     
    MaDzo, skaliwa oraz Anhedrea lubią to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Akurat jak event trwał miesiąc, to nie spałem jego połowy, bo miałem szkołę wtedy:p
     
  13. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama PL

    Czyli spałeś... tyle, że na lekcjach.
    A teraz idź poczytać zasady działu i wróć do tematu wątku, albo nie spamuj…

    Sporo tych nowości na Bahamaramie, ale bananów mam pod sufit, to się je jakoś zutylizuje w niewielkiej części na te nowości.
     
    yen10 i ania1713 lubią to.
  14. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    A może Ty zaczniesz się uczyć na własnych błędach.
    Tomku, ja nie wiem co Ty siejesz na Bahamie, że nie idziesz do przodu z poziomami i co za tym idzie ze ZB.
    Ale jak Ty na farmie robisz poziom za 25 mln PD 3 miesiące, to znaczy, że właściwie nic tam nie robisz.

    Natomiast wielką wprawę masz w narzekaniu i lataniu w każdym wątku forum. Jak Ty na to znajdujesz czas?
     
  15. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    A ja się cieszę. Ponad 2500 bananów to się je troszkę spożytkuje. O koalach to już wcześniej w zgaduli słuchy chodziły - zapas jest, zagonię do robienia nauszników. Jesienią - jak znalazł! Ważki też postawię. Owady wyraźnie firma rozbudowuje, będzie co wrzucać do "kategoria owady". Grunt, że karaluchów nie ma. Nawet w mrocznym bym ich nie chciała.
     
  16. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Jedyne ale jakie mam do aktualizacji to pasza dla ważek. Znowu imbir cytwarowy? Kolejna pasza z tą roślinką.
    ZB jak najbardziej przyda się wykorzystać, bo szybciej je gromadzę niż wydaję :p


    A co do zachowań pewnego "pana", to ... skoro są wampiry energetyczne, to chyba mamy tu przypadek wampira forumowo-energetycznego. Im większe emocje w nas wzbudza, tym bardziej się nakręca :sleepy:
     
  17. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    bardzo fajnie. banany mi się już ulewają (szkoda, że nie gwiazdki)
     
    miwi45 i ania1713 lubią to.
  18. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Z gwiazdkami też tak było do niedawna u mnie póki nie pojawił się "kupownik" ogromniasty. Po udoskonaleniu go do pojemności 2750 problemu z nadmiarem gwiazdek już nie mam. Ale przy siewnych eventach jak znalazł!
    Może coś bananożernego jeszcze wymyślą
     
  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Przejrzałam te nowe misje.
    I chyba mam pomroczność jasną - skąd się biorą nauszniki ? :p
     
    olgs3 lubi to.
  20. Rafia-45

    Rafia-45 Forumowy żółtodziób

    w OO aktualizacja wyspy i nowy warsztacik koali ale sprawdz bo nie chcę w błąd wprowadzić;)
     
    Anhedrea lubi to.