Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a u mnie dwie po 8 slotów, ale misja I zrobiona na skróty - zad. 1-3 srebrne a tylko 4 i 5 zadanie całe (i tak musiałam dosiać tykwę i sromotnik mackowy)
     
    talarek1961 lubi to.
  2. a1b28

    a1b28 Czeladnik forum

    witam nie wiem skąd mam wziąść drzewo rozżarzony liść
     
    Mikasek- lubi to.
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  4. a1b28

    a1b28 Czeladnik forum

  5. siasia48

    siasia48 Naśladowca mistrzów

    Nie mogę znaleźć w spółdzielni zadania, upiorna menażerii II. Gdzie jej szukać?
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    siasia48 dostęp do tej misji uzyskasz po wykonaniu zadania V diament w pierwszej misji czyli Upiorna menażeria, wtedy misja Upiorna menażeria II pojawi się w Spółdzielni. Zapraszam do zapoznania się z poradnikiem: >klik<.
     
  7. siasia48

    siasia48 Naśladowca mistrzów

    Dzięki za info. Oczywiście nie doczytałam.....Pozdrawiam
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Proszę bardzo, również pozdrawiam i powodzenia w misjach życzę.
     
  9. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Wiecie gdzie jest Sklep pustego gniazda ?
     
    mysza199710 lubi to.
  10. mysza199710

    mysza199710 Forum Pro

    w pasku eventowym ostatnia pozycja ,,Czas się pożegnać''
     
    MaraAcoma lubi to.
  11. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Wejdź w newsy po prawej stronie i kliknij głośnik, potem przewiń strzałkami, możesz też wejść na pnącze, to cię przekieruje do sklepu, żeby wykupić pnącze
     
  12. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Itemy dostałam, ale gałązki pnącza do wykupienia nigdzie nie mogę namierzyć. Sprawdziłam przez gałązki pnącza , newsy, zegar i galerię. Pomysły mi się wyczerpały.
     
  13. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Kliknij na to pnącze a wtedy powinno Cię przenieść do galerii. tam za 5 tys. Sg kupisz gałaź
     
    Karen139 lubi to.
  14. Karen139

    Karen139 Baron forum

    No w tym sęk , że u mnie tej gałązki po prostu nie ma. Poczekam do jutra, bo z grą /przynajmniej u mnie coś dziwnego sie dzieje/. Ikonki pozamieniały sie miejscami . Ewentualnie jutro napiszę wiadomość do PT. Dziękuję za chęc pomocy:)
     
  15. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    U mnie była u góry pod tym do kupienia i tym drugim z obecnie trwającego eventu. Może spróbuj się przelogować i wejdź potem przez newsy
     
    tereska1108 lubi to.
  16. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Chodzi o gałązkę z mentoringu ? To ją zakupiłam za te 5000 sg, ale nie wiedziałam, że trzeba wydać 60 florenów na zakup jednego itemu, wrrr i takim sposobem chyba pnącze mam niekompletne, ech...
     
  17. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Tak o tą gałązkę za 5.000 sg chodziło. Dzisiaj juz jest na swoim miejscu.
     
    tereska1108 i AngelGina lubią to.
  18. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Skoro pakiety fabryczne zostaną usunięte, to teraz mam dylemat czy wydać te 250 FL czy nie :oops:
    W sumie uzbierałam trochę FL z ostatnich eventów, gdzie BP rozdawnictwo się włączyło, ale nie wiem czy akurat na pakiety je spożytkować czy nie na jaja sowy... Z drugiej strony ulepszoną fabrykę do końca chciałoby się mieć, ech dylematy dylematy :)
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja bym brał jaja sowy - to 30% co 30 min.
    Za 250 FL to dodatkowe 5%, właściwie tylko na pierwszy ranny zbiór itemów.
     
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Przejrzałam misje i mam jeden wniosek...nie warta skórka wyprawki he he...
     
    grakula16 lubi to.