Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Od 40 ulepszenia zaczynaja sie juz te z bonusem %,mysle,ze niedlugo BP zaproponuje kolejna mozliwosc zakupu 10-ciu ulepszen..a jesli nie to spora grupa graczy skusi sie na zakup tych dwoch pierwszych pakietow
     
  2. AlfaWilk

    AlfaWilk Moguł forum

    Zakupu 1 z ulepszeń z galerii, za 25 fl. :);):p
     
  3. -kasia-08

    -kasia-08 Forumowy żółtodziób

    Pomysł super z tymi ulepszeniami. Wydaje mi się, że dali to w ramach cichej rekompensaty za ostatnio przesadzone eventy. Z resztą czekanie na wszystkie ulepszenia równe jest z wiecznością.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Coś w tym jest, bo niektóre fora zamieściły dodatkowe info, na temat tych prezentów.
     
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jedna_na_milion - z pytaniami zapraszam do działu Pomoc. Tam opisz dokładnie swój problem i wtedy otrzymasz odpowiedź. Tutaj post usuwam.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. adikab

    adikab Ekspert forum

    Dziwne trochę, bo jak dla mnie tajemnicze zioła i farmerskie noce nie były jakoś wymagające. Spokojnie zrobiłem nie spinając się i jeszcze sporo wypadajek zostało. Bez żadnego wkładu oczywiście, bo tylko tak eventy robię ;] Bardziej beznadziejne dla mnie są eventy hodowlane ostatnio i przestały mnie ciągnąć. Brak jakichkolwiek przeskoków zniechęca mnie do ich robienia i to był w sumie pierwszy event który sobie odpuściłem po 100 klonowaniach kur.
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie były?! Tajemnice ziół było ciężko skończyć, farmeramskie noce też graniczyły z cudem!
     
  8. adikab

    adikab Ekspert forum

    Tajemnice były ze szklarniami zdaje się ? To miałem ich nadmiar, z neonów i różowych zagród, leciał i garnek i odłamek przy każdym zbiorze i to zacząłem z opóźnieniem... a ten drugi no fakt nie ukończyłem, zrobiłem pierwszy pasek i oba ulepszenia fabryk z drugiego i dalej sobie już odpuściłem :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja do teraz pamiętam to polowanie na ostatnie sztuki eventówek na targuxD
     
  10. adikab

    adikab Ekspert forum

    Heh, ja eventówki kupiłem dosyć na samym początku i na koniec miałem masę do sprzedania i zarobiłem spoooro SG na tym evencie :) Kupiłem na początku za grosze, a na koniec poszło za krocie :D
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. Justyna_Rychlicka

    Justyna_Rychlicka Czeladnik forum

    mam pytanie schowałam magiczne drzewko do jakby to powiedzieć magazynu , tam gdzie mam inne drzewa i które mogę wysadza na innych polanach , ale go tam nie ma zniknęło w ogóle czy tak miało być , dałam za nie 500 gwiazdek :( .
     
    krasnoludek10 lubi to.
  12. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Kliknij na niebieski wazonik bo to drzewko to jest item
     
    tereska1108, abc2016 oraz krasnoludek10 lubią to.
  13. Justyna_Rychlicka

    Justyna_Rychlicka Czeladnik forum

    Dziękuję bardzo za pomoc :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Uważam, że to super, że na drzewie mądrości można wreście kupić zaginione drzewa mleczne, miodowe. Ja akurat je mam ale dla tych co ich nie mają --więcej miejsca na farmie a dobra przybywa:)
     
    miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
  15. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    może się myle ale na gt można łatwo te drzewa znależć a nawet dostać to 150 gwiazdek to chyba lekka przesada a tym bardziej że te produkty są tak drogie iż mi szkoda gwiazdek kogoś poniosła wyobraźnia
     
    Ostatnie edytowanie: 12 września 2018
    krasnoludek10 lubi to.
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

  17. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Nie analizuję jak drogie są te drzewa .Ja jak coś potrzebowałam to też nawet parę miesięcy zbierałam farmeramki albo gwiazdki.
    Dali nam wybór i możliwość zdobycia czegoś i z tego się cieszę ;)
     
  18. nadine0308

    nadine0308 Okazjonalny autor

    Witam,mam pytanie gdzie mozna kupic te fabryczkeß??????
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL


    Witam nadine0308.

    Item Podstawowa fabryka jest do jednorazowego zakupu za 500 000 SG w Galerii handlowej.
    Wszystkie informacje o itemie i ulepszeniach znajdziesz w poradniku: >>Fabryki i pakiety fabryczne<<.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. nadine0308

    nadine0308 Okazjonalny autor

    dziekuje za odpowiedz,ale ja tego nie moge znalezc.O juz znalazlam dziekuje jescze raz;)pozdrawiam
     
    Ostatnie edytowanie: 16 września 2018
    krasnoludek10 lubi to.