Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zastanawiam się nad funkcją zbierania itemów kombajnem.
    Gdy kombajn zbierze mi jednocześnie wszystkie itemy postawione na łące "Wybiegu dla zwierzaków ..." to stracę dużo PD.
    Np. takie "Wspaniałe siedlisko kaczek" lub "Owocowy targ" bez dopalaczy daje mi niecałe 20 tys PD, a z wszystkimi bonusami już ponad 100tys. (na wyspie jeszcze więcej). To samo z pozostałymi itemami typu nostalgiczny film, wulkaniczny bungalow, domy z cegły ... itd.
    Wygląda na to, że albo te itemy zostawię w Ogrodzie lub na Wyspie Skarbów albo jednak będę zbierała ręcznie.

    Następną sprawą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę to przenoszenie itemów, które tracą bonusy po zebraniu ich do paska np. -
    cylinder iluzjonisty, genialny wielozadaniowiec i inne.
     
  2. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Cylinder po tych 40 zbiorach można przenieść.
     
    bacowa70 lubi to.
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Najlepiej na pnącze "Bonanza" lub "Eldorado":):p
     
  4. halina415

    halina415 Ekspert forum

    mi 35 pól spokojnie wystarczy, nie będę chodzić po wszystkich polach przed zbiorami i odpukiwać sów ,wron, mar, smoków itp, a jajka dające pd zostaną na polach.

    Oj jaka wygoda z tymi jajkami na 1 polu,czasem jak w komórce robiłam zbiory, to pomijałam sowy, bo na małym ekranie to było mozolne, teraz wszystko na jednym polu , brawo BP
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lipca 2018
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dokładnie jest tak jak mówisz, ten wybieg jest dobry jedynie na itemy dające tylko procenty i tylko takie tam postawię.
    Mało ich mam, więc głównie wiatr będzie hulał.;)xD
     
  6. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Jak można założyć jeden wątek dla wszystkich jak to nazywacie drobnych spraw ? to paranoja, teraz żeby znaleźć to co mnie interesuje muszę przejrzeć 206 podstron na ta chwilę. Groch z kapustą, sklep wielkopowierzchniowy w którym co chwila zmienia się położenie towarów. Nieczytelne, zabierające masę czasu.
     
    Mikasek- lubi to.
  7. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Na forum istnieje coś takiego jak 'wyszukiwarka' i znajduje się w prawym górnym rogu pod komunikatorem i powiadomieniami:
    [​IMG]

    Wystarczy tam wpisać interesujące Ciebie zagadnienie i wyskoczą wszystkie posty, które je zawierają. Proste? Proste. I wcale nie trzeba się przez 206 stron przekopywać.

    Kilka jaj, które mają sam bonus bez PD/TPD tam się postawi, resztę i tak trzeba będzie zbierać ręcznie, bo to się bardziej opłaca.
    Wyszło jak zwykle: kolejne pole, o którym trzeba pamiętać i wiecej do klikania dla nas xD:cry:xD.
     
    bacowa70 lubi to.
  8. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Amerykę odkryłeś/ odkryłaś.
    Wyszukiwarka działa kiepsko, żeby nie powiedzieć, że bardzo kiepsko.
     
    Mikasek- lubi to.
  9. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    może ktoś kumaty uświadomi mnie, w którym miejscu się poślizgnęłam >:( nic nie rozumiem z tych nowych fabryk :oops: kupiłam jedną podstawową i (nie wiem czy tu nie byłam nadgorliwa) trzy ulepszenia I i trzy ulepszenia II, w sumie mam podstawową fabrykę IV, a gdzie pozostałe :sleepy: czy trzeba było zdecydować się tylko na jeden pakiet i kupić sześć z SNZ lub SN :eek:
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Podstawową może być
    a pakiety i tak można tylko po 5 każdego rodzaju
    no i inna sprawa że nie musiałaś ich kupić aby ulepszyć fabryczkę
    to taki dodatkowa zachęta

    dodatkowe ulepszenia tej fabryczki będziemy mogli zdobywać w eventach i innych takich tam w grze

    np dwa następne ulepszenia zdobędziesz robiąc event upiorna podróż :)
     
  11. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    ok Aga, po 5 każdego rodzaju, to dlaczego mam tylko podstawową fabrykę 4, powinnam mieć podstawową fabrykę 6 :oops:
     
  12. grazyna19547070

    grazyna19547070 Naśladowca mistrzów

    a gdzie szukac fabryczki podstawowej-kupiłam i co
     
    matthero lubi to.
  13. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    szukaj w itemach (niebieski wazonik) ;)
     
    grazyna19547070 lubi to.
  14. matthero

    matthero Weteran forum

    ja nie wiem gdzie ją postawić...
     
    Pientaszek6 lubi to.
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Oj to nie wiem :oops:
    sprawdź czy dałaś wszystkie ulepszenia może się gdzieś zaplątały albo Ci nie dopisało w czasie zakupu tych pakietów
     
  16. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Upss, chyba tego nie dopatrzyłem;), ale na razie na te itemy, które mam spokojnie wystarczy kilka stref, bo i tak reszta by stała pusta:)
     
  17. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    faktycznie miałaś rację, teraz mam fabrykę nr 7 :inlove:
     
    agniecha$ lubi to.
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Z jakiego eventu jest item "owocowy Targ " ? bo jakoś nie kojarzę i chyba nie mam :(
     
  19. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    mowa o tym itemie

    "Owocowy targ"
    [​IMG]
    88 PD/TPD * poziom Farmy/Bahamaramy co 12 godzin
    dodatkowy bonus +25% więcej TPD z roślin kategorii "zboża" przez 2 godziny (tylko pola Bahamaramy)
    4 małe pola (2*2)
    może masz go na pnączu - rząd chmur "Podróż w czasie"
    [​IMG]
    to było Nowe zadanie: podróż w czasie
     
  20. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To item z eventu "Podróż w czasie" z lutego 2018 r., może masz go na pnączu.:)

    [​IMG]

    edycja: widzę, że już Ci odpowiedziano.
     
    ~czarodziejka lubi to.