Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. konradowiec

    konradowiec Młodszy ekspert

    ulepszenie Leniwca samo się ulepszaxD bo nie mogę go znaleźć by postawić na bungalowie?;).......sory już znalazłem za kotarąxDxDxD
     
    waderówek i krasnoludek10 lubią to.
  2. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Qrcze, korciło mnie przez moment żeby sobie i delfiny, i banany zafundować ale na szczęście się opanowałam :)
    "Własnymi siłami" spróbuję je zdobyć. Póki co odblokowałam już wybieg dla fok, tyle że jeszcze muszę im rośliny na ich paszę "skombinować" a tu gorsza sprawa bo ZB ani jednego. Ale nie, nie skuszę się na tę wyprzedaż.
    Może jak dadzą jakiś fajny pakunek ze ZB i z innymi dobrymi fantami, to wtedy się skuszę ale tak to jednak nie.
    Cierpliwie poczekam :)
     
  3. 92weronika

    92weronika Baron forum

    Też mnie korcą te banany, ale jednak trochę szkoda kasy na floreny czy na pakiet... Kiedyś nazbieram.
     
    waderówek i krasnoludek10 lubią to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ty chociaż masz kurczaki w szkółce raz na jakiś czasxD Raz kupiłem banany i nadal masa posągów nieodblokowana - następnym razem dziękuję.
     
    Ostatnie edytowanie: 22 czerwca 2018
    waderówek lubi to.
  5. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Super obtanili drzewka, których nikt nie kupował, by nikt nie zauważył, że ceny rzędy chmur wywindowali i jeszcze dwa rzędy w tym miesiącu można kupić.
     
  6. ammi1952

    ammi1952 Okazjonalny autor

    witam .do szału doprowadza mnie durna reklama o kupnie oferty specjalnej z pod kapelusza, wyswietla sie toto od paru dni w sposób nachalny za kazdym otwarciem ,zmianą pola itd. wiem ze to potrwa jeszcze 22 godziny ale nie wiem czy moja cierpliwosć jest az tak wielka i nie zrobie tego samego co moi byli sąsiedzi jak ich wnerwiło 1 kwietniowe robactwo. czy mozna to jakoś wyłączyc? gram juz 8 lat - wiele było durnot ale tej jakos mi ciężko przetrzymac.
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mam identyczną sytuację.
     
  8. piotrek23e

    piotrek23e Analityk forum

    To działa na podobnej zasadzie jak informacja pomocna przed każdym przystąpieniem do wydarzenia. Jeśli nie zrobimy 1 postępu, to będzie się pojawiać z każdym przejściem do tej strefy. Jak dla mnie to trochę zbyt nachalne i nie wiem czy ukazywanie non stop przyniesie zamierzony cel dla twórców. Oby to tylko błąd, którego już nie chcą tym razem naprawiać a się więcej nie pokaże podczas następnych promocji.
     
  9. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Uff, opłacało się oszczędzać, już teraz mam wystarczającą ilość farmarek na odblokowanie całej nowej polany:D - wybiegu dla zwierzaków domowych, a że odblokowanie ostatnich części będzie możliwe dopiero w grudniu, to i farmarki będzie można wydać na coś innego i nie trzeba będzie już ciułać farmarki do farmarki:p:p
     
  10. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Dobrze, że wprowadzają coś nowego, z pewnością odświeży to nieco farmę i na jakiś czas tak jak w moim przypadku pozwoli złapać krótkiego bakcyla.
    Kolejny raz będziemy zmuszeni do robienia eventów na siłę a tyczy się to tych którym nie będzie wszystko jedno.
    W każdym evencie lub co drugim będzie ulepszenie do zdobycia, wiadomo chcesz mieć to musisz robić.
    Istnieje jeszcze opcja zdobycia każdego za fl i tutaj podziękuję.

    Z wyliczeń wynika, że brakuje mi około 400 farmarek aby mieć na wszystko w tej chwili, cóż kolejny cel do zrealizowania także się zrobi :D
     
  11. adikab

    adikab Ekspert forum

    W dniu 25.07.2018 planowane jest wprowadzenie nowych przedmiotów ozdobnych - fabryk.
    Itemy można ustawiać na Głównej Łące, Dzikiej Łące i Leśnej Polanie. Zajmują 4 małe pola.

    ...a siać będziemy w ogrodzie ozdobnym ? o_O czy może w planach jest obok manufaktur, ogrodów może kompleks przemysłowy... ? xD
     
  12. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Też to zauważyłam.
    Dopiero od ulepszenia[​IMG] można ustawić na Wybiegu dla zwierzaków domowych.
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Te ubytki zrekompensuje przeciez nowe pole....
     
  14. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Tylko dlaczego od razu nie można postawić tej fabryki na nowy polu? Trzeba czekać aż zdobędę któreś tam ulepszenie.
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Wojtek bo na tym etapie fabryka nie zawiera jeszcze bonusu %;)
     
  16. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    No tak. Tam jest miejsce tylko dla przedmiotów z procentami :)
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lipca 2018
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Witam...
    No nie jestem tego taki pewien...jak na razie w faq podane sa ceny dla 13 stref ( w tym ta gratisowa) a przeciez wszystkich stref jest 27
    [​IMG] [​IMG]
     
  18. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    To będzie najcenniejszy grunt ze wszystkich pozostałych.
    Choć nie roponośny ale jednak nośny...pedenośny:D
    Ceną tego całego gruntu zmartwiłabym się gdybym miała co na nim stawiać.
    Mnie wystarczy fragment tego poletka skoro zdobycze z koła nie mają tam wstępu.
    Chetnie jednak sobie coś dokupię.
    Poproszę o wyprzedaż:D
    Mam smaka na pirata:D Nawet w stroju papugi.
    I w ogóle nie mam żadnego smoka, a chętnie bym jakiegoś udomowiła:D
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Z ta cena moze jeszcze byc roznie..Niemiecki faq wspomina cos o dwoch mozliwosciach odkrywania..czyzby mialo to wygladac tak... pierwsza strefa gratis...dwanascie stref za farmarki..a czternascie stref za fl czy realna kase....
     
  20. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Odkrycie strefy może też być jako nagroda w którymś z eventów albo z zadań w spółdzielni