Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Babcia wróciła i trochę Wam pomarudzi jeszcze .
    W tej grze już nic mnie nie zaskoczy , ani nie zdziwi . Będę robić swoje i gitara .
    Miłej , spokojnej soboty słodziaki życzę .:D
     
  2. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Ja też próbuję być taka mądra. Czasem się to udaje. Zrobię sobie przerwę w grze, potem wracam, coś tam sobie wystawię, poprzestawiam... poczytam o nadchodzących eventach... ups... i wtedy się zaczyna... przez krótki czas gram niemal na pełnych obrotach ale ostatnio coraz częściej w takich momentach zapala się lampka i wszystko wraca do normy :)
     
  3. eumina77

    eumina77 Okazjonalny autor

    I o to chodzi by w pogoni za lvl nie zapomnieć dlaczego w to gram :) Chcę się cieszyć tym co mam obecnie na mojej farmie.
    Nie znaczy to że nie chcę się dalej rozwijać bo grzybowy jeszcze u mnie w lesie że tak powiem:p i lvl trzeba będzie wbijać cóż...

    Odsapnę sobie tylko troszku... na ławeczce pod starą lipą wśród kwiatków nad stawem klasycznej rybki i kaczuszki.
    Popatrzę sobie na pasącą się żółtą krówkę i konika (czy ktoś je jeszcze pamięta ?) Na skaczącą pod lasem klasyczną kózkę i świnkę dającą nurka do błotka :) i te owieczki bielutkie kochane kuleczki. Tam wrona kracze tu nietoperz przeleci i bociuś za żabą po łączce kroczy Kocham to moi drodzy :)
    Co mi tam level ? prych prych niech odskoczy:p Neony,różowości i nowości odpoczywają w pasku.
    Po ciężkiej orce pozarabiały dość by wraz zemną iść na urlop bo dostaliśmy w kość :p

    Głowy do góry kochani i nie poddawajcie się, nie zniechęcajcie się.
    Ślicznie proszę :)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 czerwca 2018
  4. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Zgadza się, roślina za darmoszkę, pozostaje złocisze wydać na pomocników ;). No chyba że grasz P4F i 588 poletek ręcznie będziesz klikać 3 razy na dobę ;).
    No i oczywiście pozostaje problem dobrnięcia do złotego :p groszku.
    U mnie sprawa jest prosta. Sandały mam, badyla niekoniecznie.

    A na topik mam ochotę i to sporą.
    Może dadzą jakąś odjazdową petardę typu 1500%PD?
    xD:cry:xD Rozmarzyłam się...xDxD:p
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    :):):)

    Nie w tym roku.:p
    :cry::cry::cry:
     
  6. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Podziwiam niezmiennie :).
    W 2016 roku wymiękłam i na urodziny kupiłam sobie kombajn.
    I dziś nie wyobrażam sobie bez niego orać :oops:.

    Inwestuj w sandały ;).
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Sandaly tez mam nad roslina jeszcze mysle;)...wydaje mi sie,ze zakup 217 fl na m-c nie jest chyba duzym wydatkiem...
    u mnie przygotowania do topiku zaczely sie dzien po zakonczeniu tych ostatnich..nawet 500% byloby ekstra;)
     
    Miśkowo lubi to.
  8. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Patrząc na ilość PD potrzebnego na ostatni poziom, wygląda na to że plotka w zgaduli (która była kilka miesięcy temu) o 17 cyfrowej liczbie na koniec to była prawda :p
    No a teraz tak na serio.
    Żeby zdobyć taką wielką ilość PD na te poziomy, BP pewnie przewidziało że mogą to zrobić tylko gracze którzy posiadają:
    -Wrony i sowy na każdym obszarze
    -Jak najwięcej smoków
    -(prawie) Cały obszar farmy w serenadach i zbawcach, czy tam jeśli są jeszcze jakieś odlotowe itemy to w nich też
    -Wieniec wiosenny i dżem wielkanocny non stop w złotych slotach xD
    -Każdy item z topu dający więcej % Pd
    -Kombajn dożywotni
    -Mnóstwo kasy na wypadek gdyby pojawiła się jakaś itemowa petarda8)
     
  9. aisunel

    aisunel Generał forum

    I zostaw to woow,jest to najbardziej opcjonalna roslina do Topu,warzywo,krotki czas zbioru,4 zbiory na dobe,gdybys odpuscil ewenty i postawil na zolc przez miesiac wyprodukujesz ok. 200000 co daje ok.650mlno_O.Niestety ja sie na to nie zalapie brakuje mi ponad 70 leweli,chyba,co bardzo prawdopodobne,ze zaczna sie pojawiac petardy:p
     
    grakula16 i hlnrys lubią to.
  10. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    200 tys. żółtego groszku to 63,4 mln a nie 650 mln. To zasadnicza róznica
     
  11. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    O, mamy pakiecik nowości na wyspie:) w tym pierwsze ulepszenie do jaja leniwca...
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    I doczekaliśmy się ulepszenia bungalowu :) tylko o ile będzie podwyższona wartość - zakładam wersję optymistyczną dalsze 10%.
    W misjach nowy przepis, nie śledziłam ostatnio OO - czy jest gdzieś napisane jaki bonus daje ziołowa maseczka i co otrzymamy ze skrzyni ze złotem.
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ulepszony item będzie dawać
    co 48 h 2500 PD/TPD i bonus 15 % więcej PD/ TPD ze zbiorów przez 1 h

    a ziołowa maseczka
    będzie dawać
    25% TPD z zagród
    zajmuje złoty slot
    brak info jak długo będzie działał ten bonus

    A skrzynia ze złotem
    jeśli to jest ta sama co była do zdobycia w dożynkach 2017
    będzie dawać
    [​IMG]
     
  14. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Item po ulepszeniu ma dawać 15% PD/TPD przez 1h co 48h. Nie pamiętam ile daje podstawa, ale jeśli 10%, to ulepszenie tylko 5%. Dobre i to;) Maseczka nie powala - 25% TPD z zagród, zajmuje złoty slot. W misji potencjalnie ciekawe jest 19 imprezówek i pomarańczowe ulepszenie delfinów. Ilości roślin do oddania za te nagrody są całkiem znośne. Tej skrzyni ze złotem nie kojarzę, ale widzę, że agniecha$ wygrzebała:)
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Agnieszko i Elu :)
    Za 50 ZB 5% więcej PD/TPD jest ok. :) ale pozostałe bonusy mnie nie przekonują, a już ładować do złotego slotu maseczkę aby otrzymać 25% więcej TPD z zagród, to już całkiem do mnie nie przemawia.:oops:
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Item daje więcej o 500 PD/ TPD a bonus zwiększył się o 5%

    Podstawa
    co 48 godzin
    2000 PD/TPD bonus 10 % przez 1h

    nowy ulepszony
    co 48 godzin
    2500 PD/TPD bonus 15% przez 1h

    Bonus z maseczki byłby trafiony gdyby dawał też PD i zajmował srebrny slot ;)
     
  17. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Jeżeli mamy otwarte wszystkie komnaty, to wykupienie wszystkiego zużyje nam 287 ZB.
     
    Honorat., SperanzaE oraz dotikampo lubią to.
  18. 92weronika

    92weronika Baron forum

    Dlatego pojawiła się wyprzedaż bananów :)
     
    ania1713 i SperanzaE lubią to.
  19. bona53

    bona53 Wielki mistrz forum

    Odblokowałam wszystko za złote banany a zagrody dla delfinów nie ma .Gdzie ja znaleść ???
     
  20. zazulec

    zazulec Książę forum

    Jest do kupienia w czerwonym koszyczku na bahamaramie