Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Myślę sobie... ale ta Jagódka ma fajnie, może i ja otworzę swoje, bo może wszystkim teraz dają... no i mam i ja swoje pierwsze 10mln :inlove: dziękuję Jagódka133 za inspirację :D;)
     
    -Gargamel- i SperanzaE lubią to.
  2. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    dziś dobry dzień :D może skoczymy puścić totka?? do 19 jeszcze otwarte xD :cry:
     
    zielonygroszek83 lubi to.
  3. patrish1979

    patrish1979 Stały bywalec

    sluchajcie u mnie trzy runy na samej gorze niedostepne :(
    zna ktos moze przyczyne
     
  4. tereska1108

    tereska1108 Moguł forum

    A masz gwiazdki do ich odkrycia?
     
  5. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Runy odkrywamy po kolei! Stopniowo. Odkryj dostępną runę wówczas będzie można odkryć następną.
    Ja też dostałam 10 mln ze skrzyneczki. Może to jest dzień dobroci dla farmeraxDxDxDxDxDxDxD
     
  6. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    A odblokowałaś pierwszy z tych 4. bonusów? Trzeba po kolei od dołu. Podobnie, niestety z Magicznym Drzewkiem. Najpierw trzeba zgarnąć pachnące żeby się do niego dostać... No, to jest nie fajne moim zdaniem.
     
    -Gargamel- lubi to.
  7. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Działanie runy nie dotyczy tych drzewek, które wcześniej rosły. Natomiast po odkryciu runy a następnie zebranie zbiorów z drzew nowa runa skraca dojrzewanie. Właśnie zobaczyłam to na super wielkich drzewach!
     
    Azile i tigre lubią to.
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Poleciałam i ja otworzyć swoje 48 skrzyń i ... aż 398 000 wpadło -.-
     
  9. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Z 12 skrzyń wypadło....4161. Nie mój dzień:cry:
     
    zielonygroszek83 i niebo016 lubią to.
  10. abask

    abask Komandor forum

    Wydałam 4,5 tys gwiazdek i mam znów wszystko odkryte. :)
    Nie bardzo wiem o co chodzi z tym pachnącym drzewkiem i nawozem Zośki :(
     
    Ostatnie edytowanie: 24 kwietnia 2018
    Azile, niebo016 oraz usiamik46 lubią to.
  11. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Kochani forumowicze jak to rozumiecie =1xdrzewko pachnace, 10xTurbo nawóz Zosi ? Czy ta Zoska jest jednorazowa czy wraz ze zbiorem perfum za każdym razem dostaniemy 10 sztuk turbo nawozu ? ale to chyba by było za piękne :D Jak myślicie ?
     
    niebo016 lubi to.
  12. abask

    abask Komandor forum

    No właśnie sama nie wiem o co chodzi :(
     
    Azile i niebo016 lubią to.
  13. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Drzewko pachnące nie będzie dawać TNZ, tylko perfumy - jak zawsze. Nie wiem po co te 10 szt. nawozu jest dodane w runie... Może, żeby mieć czym podsypać drzewko? Na 10 przyśpieszeń wystarczy:D
     
    ania1713, Azile oraz niebo016 lubią to.
  14. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Wzięłam
    baniak wody i obornik na Ful wypas Max objętość, i jeszcze wezmę na razie cały sklepik, a reszta jest nieciekawa i może poczekać.
     
  15. abask

    abask Komandor forum

    No to po kiego było mi to drzewko? Eee... Coś mi tutaj nie pasi.
     
  16. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    najpierw odkryłam runę a potem wystawiłam dendrologiczny. Drzewa wsadziłam po wylogowaniu i zalogowaniu. Czas nadal podstawowy. Nic mi nie skraca.
     
    Azile lubi to.
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Mignęło mi gdzieś na forum, że podobnie było z jajem pirackiej papugi. Przy posadzeniu nie skracało czasu, dopiero po pierwszym zbiorze było OK.
    Pewnie tak jest i teraz.
     
    Marrylan i Azile lubią to.
  18. abask

    abask Komandor forum

    Halo MOD-owie!
    Proszę o rozwiązanie zagadki dotyczącej runy z pachnącym drzewkiem. O co tam chodzi?
     
  19. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Przypominam, że do pytań skierowanych do Moderatorów służy dział Pomoc.
    Natomiast jeśli chodzi o runy z pachnącym drzewkiem to opis dotyczy zawartości runy. Dostaniecie drzewko pachnące i określoną ilość turbo nawozu. Nie ma mowy o żadnym nowym drzewku, które dawałoby nagle perfumy i turbo nawóz.

    Jeśli zaś chodzi o runę przyśpieszającą wzrost drzew to nie działa ona zbyt dobrze w ogrodzie dendrologicznym i jest to zgłoszone.
     
  20. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Nareszcie OO nowe poziomy <3
    To nic, że mam dopiero 100 xD