Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Nie jest wszystko w porządku. Nie można zrobić misji w Spółdzielni bo nie widać zapasów do wrzucenia. Komunikat był już jakiś czas temu i co? Dalej pracują i nie potrafią tego błędu usunąć? Trzeba było jeszcze wprowadzić piętnaście innych aktualizacji i trzy eventy. Do czterech liter z takim graniem!!!
     
  2. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    spróbuj się przelogować
    u mnei w końcu teraz podziałało i wreszcie mogłam do misji oddać zbiory ze stodoły
     
    Frytka2012 lubi to.
  3. margaretazet

    margaretazet Stały bywalec

    Tylko po co te nerwy. Ucieknie Ci ta misja czy jak? Zrobisz godzinę czy dzień później i też dostaniesz nagrody. U mnie wszystko działa. Podoba mi się, że zadania są różne. Czasówek nie kocham, ale nie są też problemem. To łatwizna. Dobrej zabawy i patrz przez różowe okulary.
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jajo leniwca.
    Item.
    Kolejne zwierzę domowe.
    Coś tam daje, ale nie pamiętam co.
    Jest w itemach.
    Zanim postawisz, zapewne będziesz musiała się przelogować.
     
    AngelGina lubi to.
  5. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Dziękuję za odpowiedź, właśnie znalazłam w pasku to jajo leniwca ;) a ja pomyliłam z zagrodą, myślałam że to jakiś nowy zwierzak :)
    Da 10% pd i tpd przez godzinę
     
    -agax3- i zzizzie lubią to.
  6. fargul

    fargul Aktywny autor

    Co 48h, czyli najpierw zawadza przez 2 dni, potem musisz dalej czekać albo trafić ze zbiorem ... wypadnie średnio do użytku co 2-3 dni, IMO szkoda zachodu.
     
    Odilia i AngelGina lubią to.
  7. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    To ja może przypomnę że item jajo leniwca prócz bonusu daje również 2 000 PD/TPD.
    Dodatkowo w przyszłości planowane są ulepszenia na to jajo - >klik<
     
    AngelGina lubi to.
  8. fargul

    fargul Aktywny autor

    To może kiedyś w przyszłości przyjrzę mu się jeszcze raz, tamu jaju ...
     
  9. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Wow!!! Obniżka cen w Galerii Handlowej - szacun dla BP. Szkoda, że nie obniżono cen za to, co najbardziej chodliwe i przydatne dla farmera. W sumie to sam sobie odpowiedziałem dlaczego tych cen nie obniżono, ale np. taki mały pęczek mandragory za 8 florków, to jest łał! Można pękać ze śmiechu....
     
  10. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    zzizzie


    Post nie w temacie wątku, usunęłam.
     
  11. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Żegnaj mikserze:cry: Będę Cię dobrze wspominać:cry:
     
  12. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Chyba nie ma co płakać, skoro pojawią się produkty rzemiosła zastępujace bonusy z miksera? ;)
    Pytanie, czy wszystkie będą miały następców, czy tylko wybrane.
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    przepisow ma byc dziewiec..czyli rzuca po jednym czasowym oraz % dla kazdego gatunku roslin bez podzialu na farme czy wyspe..zostanie wiec jeden przepis...ciekawe co on bedzie dawal
    informacje o dziewieciu przepisach zaczerpnolem z tego ogloszenia,,,
    http://de.bigpoint.com/farmerama/bo...der-spa-mixer-wird-das-spiel-verlassen.73168/
     
  14. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Poczekamy, zobaczymy:) Mikser w sumie był bezkosztowy, o ile ktoś ma pnącze z melonową magią i o ile używał go przy większych okazjach. No i ten element niespodzianki, nigdy nie wiedziałaś co wymiksujexD
     
  15. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    To prawda, że był bezkosztowy. Ale wkurza mnie w nim to, że polowanie na potrzebne bonusy trwa wiecznie. Zdarzało mi się, że i pól godziny traciłam, zanim wpadło coś sensownego.

    Ciekawa jestem, jakie będą koszty ich produkcji i czy będzie można je zakupić na targu.
    Kolejne pytanie, jak bardzo będą skracać czas dojrzewania roślin. 10%, czy mniej? A może więcej?
     
  16. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Mikser to była idealna sprawa na na wypadajki. W połączeniu z alchemikiem i szklarnią rośliny rosły bardzo krótko. Ja głównie shake'a czekoladowego używałem bo był tani. Teraz nie wiadomo co wymyślili
     
    zagma, malina080870 oraz magdalena lubią to.
  17. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

  18. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Właśnie patrzę. Niby te przetwory +3 do diamentowego slotu są OK, przy monokulturach można nimi zastąpić CMJ i będzie dodatkowa roślinka. Przyda się, gdy ktoś robi wysokie misje i na farmie w kółko sieje kwiaty czy "inne" a na wyspach ma drzewa (czyli mój standardowy stan farmy). Tyle tylko, że będzie to sporo droższe od CMJ... Innych przydatności nie widzę. Mój sentyment do miksera wzrósł:oops:
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  20. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Będzie mi brakowało bonusów skracających czas wzrostu. W zasadzie przy każdym evencie siewnym się nimi wspomagałam. Pięknie skracały, wypadajki leciały.
    Liczyłam na to, że zamiennik będzie, a nie tylko więcej roślin, PD czy TPD...
     
  21. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Mikser bardziej mi się podobał tylko ta losowość jego była irytująca ... tu dali +3 roślinki niby fajne ale jak event goni event to ja nawet nie mam kiedy siać... wolałabym coś skracającego wzrost roślin... bardziej niż przetwory z alchemika... teraz jak mi zależało na czasie to mikser + alchemik + np. pnącze kwiatowe+ szklarnia i było super ... A tu jeszcze droga produkcja ...