Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Na to na co i wszystkie inne rośliny.Może być kiedyś potrzebna do jakiegoś eventu:)
     
    kruszynka63 lubi to.
  2. zosia74

    zosia74 Aktywny autor

    O
    to siejemy i szybciutko zbieramy, bo na noc to raczej szkoda posiać ...........;)
     
  3. .vene.

    .vene. Młodszy ekspert

    koko ko ko ko ko... czy ktoś nie widział moich kur na targu? jakieś chore zmiany znowu?
     
    tereska1108 lubi to.
  4. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    Jak już chcieli coś zrobić z targiem, to powinni byli oddzielić rośliny siewne od owoców z drzew... a tak wyszło jak zwykle:
    1. ustawienie wg czasu nie działa - ogórki, rabarbar i chmiel są na różnych planszach (a wszystkie rosną 2 godziny), chyba, że tu o inny czas chodzi...
    2. ustawienie alfabetyczne - takie sobie wymieszało wszystko i drzewa i plony z pól i wyspowe z farmowym...
    3. ustawienie wg poziomu - niby najlepsze, ale i tak sałata i marchewka za całym sadem schowane...
    może ludzie za dużo marchewki sprzedawali???
     
    Nutka, Mariolka7214 oraz grakula16 lubią to.
  5. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    Renia, zle interpretujesz, nie psuja tylko urozmaicaja:) zebysmy w rutyne czasami nie wpadli:):):)
     
  6. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Może masz rację,ale wolę rutynę niż latać po planszach i szukać, Jak chcą coś zrobić nich to zrobią ale z głową ;)
     
    skaliwa i maslane04 lubią to.
  7. .vene.

    .vene. Młodszy ekspert

    Dokładnie to samo powinni zrobić ze zwierzętami, oddzielić zagrody od fabryk... również można pomyśleć o oddzieleniu zwierząt zwykłych od specjalnych... skoro paszę w młynie można było podzielić, to targ również... chociaż raz zrobiliby coś pożytecznego... a nie kur szukać na końcu...
    w hodowlanych zwierzętach nagle wielbłądy pierwsze? czyżby najważniejsze były?
    jest dużo do poprawy, ale przecież nie jest ważne co gracze chcą, cóż nowa polityka nowego właściciela
     
    gosiunia007, Daisy44 oraz hlnrys lubią to.
  8. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Ja w ogóle nie rozumiem po co oni robią takie zmiany...wszystko na targu przewrócone do góry nogami.... wiadomo, ze każdy ma swoje przyzwyczajenia, ale kto by się tym przejmował :mad: na pewno nie BP... Jak już informatycy mają coś robić aby zasłużyć na swoje wynagrodzenie, to niech robią coś, co ułatwi grę i przede wszystkim niech zajmą się błędami w grze, a nie takie coś>:(
    Zgadzam się z przedmówcami.... niech oddzielą drzewa od roślin, bo można szału dostać przekopując się przez ileś stron, aby znaleźć to co się szuka, przydałaby się specjalna zakładka na drzewa. Tak samo w inwentarzu..... wszystko wymieszane, zagrody, ulepszenia, warsztaty, tu też przydałby się jakiś porządek, bo po każdym evencie siewnym, gdy chce się ustawić zagrody, też się człowiek naszuka....
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    W momencie kiedy weszły magazyny, powinno pojawić się sortowanie według czasu. Jak wrzuca się takie same zagrody/fabryki , to nie ma problemu, ale jak chcesz zrobić miks, to już jest kłopot. Trzeba przeszukiwać cały pasek, żeby optymalnie dobrać czasy wzrostu.
     
  10. Megan

    Megan Komandor forum

    Popieram osoby co pisały wcześniej, teraz trzeba dużo więcej czasu poświecić na szukanie roślin, owoców drzew, czy zwierząt, powinno być to wszystko posegregowane.
    Co miesiąc pojawia się nowe zwierze, nowe drzewka, już jest bałagan a jeszcze te wczorajsze zmiany postawiły kropkę nad "i", na targu pomieszanie z poplątaniem.
    Wiem, że jest wyszukiwarka, lecz wcale to nie przyspieszenia w poszukiwaniach, wolałam starą metodę, jakby jeszcze był podzielony targ na rośliny i owoce drzew, byłoby dużo lepiej.
     
  11. zosia62

    zosia62 Okazjonalny autor

    Dopiero dzisiaj znalazłam wątek o manufakturach i menażeriach. U mnie też brak drewnianych młotów:mad:a o wiertarkach nie wspomnę. Doszłam do wniosku ,że nie ma co się "szczypać" i w tę stronę iść. Na początku to chciałam dokupić drugą, ale przy takich ograniczeniach wolę mieć zagrody neonowe. Nie muszę czekać na łaskę aż wypadnie młot czy wiertarka.
    Koleżanka kupiła 2 skrzynki XXXXL i 8 skrzynek XL i nie dostała ani jednego drewnianego młotka.:mad:To nie tak powinno być. Skrzynki z konkretnym wyposażeniem też powinny być, a nie tylko wyposażeniem losowym. Póki co, to już nie jestem zainteresowana rozszerzeniami.
     
  12. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    U mnie problemem są deski..wiertarek mam 9 już...jakoś ostatnio szybko wypadają:p a desek dopiero 3 tysiące z kawałkiem :p
     
  13. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Ha!!! Spojrzałam do inwentarza i mam już 27 wiertarekxD desek ponad 30 tys.xD a drewnianych młotów 27.
    Na razie nie zamierzam rozbudowywać magazynów, dla mnie tyle zwierza oddać to stanowczo za drogo, ale może kiedyś.....
     
    AnnDżelina i chrumcia91 lubią to.
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie młotów 7 o_O
     
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    to weź no napisz do pt może by mi dali Twoje wiertarki jak Ci niepotrzebne :D
    mnie zaś wiertarki nawet popsute by się przydały :)
    nie chcą lecieć albo są niewidzialne nawet w stodole :p
     
    Anetta41 i gadek lubią to.
  16. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    No to stan u mnie jest taki: na Farmie dwie Menażerie I i dwie Manufaktury I, na Baha dwie Manufaktury I i po jednej Menażerii oraz Menażerii I. Wiertarek 87, młotów 43, za to mniej desek i cegieł. Ale spoko, niedługo Menażeria na Baha doczeka się pierwszej rozbudowy :):)
     
  17. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Ludzie, czy wyście widzieli to ogłoszenie o rekompensacie? Toż to skandal na skalę światową! taki ochłap za takie problemy? Wolne żarty
     
    Kleo lubi to.
  18. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    To decyzja Gracz, czy odbierze rekompensatę, czy też nie. Tobie nie odpowiada - nie chcesz, nie odbieraj, nie ma takiego obowiązku, ani przymusu.
    Udanego dnia życzę :)
     
  19. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    A ty nie oburzasz się na taki ochłap??
     
  20. MOD_Scarlett

    MOD_Scarlett Guest

    niki1990 jakbyś poczytała posty innych osób to pozytywnie wypowiadają się na temat rekompensaty.