Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Megan

    Megan Komandor forum

    Zrobiłam tak samo, nie lubię zapachu tej rośliny, jakoś mój nos nie chce się do tego przyzwyczaić:p

    Po co te zmiany na targu a tak było dobrze, w ciemno mogłam szukać roślin a teraz trzeba biegać po stronach i gdzie teraz jest marchewka:sleepy:
     
  2. ramona45

    ramona45 Książę forum

    Przegladarka Ci nie działa?xD Żeby w przeglądarkę wpisywać marchewkę bo nagle zniknęła z miejsca na którym być powinna zawsze:cry::cry::cry: Hej tam na górze, informatycy od siedmiu boleści tak popsować grę? Premii na mur nie będzie,strajk ogłaszamy:mad::mad::mad:
     
  3. grazaw6

    grazaw6 Stały bywalec

    O jakich zmianach mowicie na targu?U mnie na targu nie ma zadnych zmian.Wszystkie rosliny,zwierzeta i inne poukladane sa wg alfabetu,tak jak chcialam.Rzezuche uprawiam dla Miecia,mam juz 5 z przodu.
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    dlatego nie widzisz zmian...jakbys mial zawsze wg levelu to bys zauwazyl ;)
    a swoja droga to dalam wg czasu wzrostu i tez jest popaprane ....tez marchew gdzies daleko ....ale narobili galimatiasu....chyba faktycznie trzeba bedzie sie przerzucic na alfabetyczna kolejnosc a nie lubie :cry::cry:
     
  5. hasiokos

    hasiokos Młodszy ekspert

    A są jakieś słuchy o evencie co by te marki zdobyć?
     
  6. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Józek , roszady na targu , nowe misje , rzeżucha ...... wszystko super , ale jednak J. Łatka kradnie cały show*.
    Lubię pasjami , mój sąsiad kiedyś podobnie się nosił xD:cry:xD.

    *przedstawienie
     
  7. agnieszka3012

    agnieszka3012 Naśladowca mistrzów

    Kochani a gdzie te zadania z rzeżuchą się pochowały? Nie widzę żadnego... :(
     
  8. sorix92

    sorix92 Forumowy żółtodziób

    mam oytanie jak wysłać super pasze\
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja w wyszukiwarkę wpisuję,co potrzebują i nie muszę szukać...:p
     
    gadek i babula40 lubią to.
  10. puszapek1

    puszapek1 Stary wyjadacz

    witam,u mnie tez nie ma zadnych zadan i nie moge znalezdz info
     
    babula40 lubi to.
  11. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Nowe zadania są na samym dole w spółdzielni,na końcu listy.
     
  12. Megan

    Megan Komandor forum

    Tak tu jest, nowości zawsze popsute, że też nas na siłę chcą uszczęśliwićxD:cry:
    Prawie wszystko pozmieniało swoje miejsca, teraz nam dali roboty, żebyśmy się nudzilixD

    Ja chcę, żeby układ roślin powrócił jak był wcześniej.
     
    gosiunia007 i ramona45 lubią to.
  13. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    super paszy nie da się wysłać
     
  14. jultom

    jultom Forumowy żółtodziób

    w którym miejscu można znaleźć numer targu?
     
  15. agnieszka3012

    agnieszka3012 Naśladowca mistrzów

    Można sobie samemu ustawić czy alfabetycznie czy wedle poziomów u góry po prawej stronie.
     
  16. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    strajk przez marchewkę ,toż to lepsze niż jaja na boczku.
    Jak mnie wnuki zapytają czy kiedyś strajkowałam,a ja im jeszcze powiem dlaczego hmmm to dziwnie na mnie spojrzą.
    Ale co tam,dla towarzystwa kowal dał się powiesić,więc dlaczego ja mam się od tego migać;)
     
    gosiunia007, babula40 oraz ramona45 lubią to.
  17. ramona45

    ramona45 Książę forum

    Powiesz,że protestowałaś przeciwko wpisaniu Cię bez pytania do klubu wegetarian a Ty kochasz jaja na boczku :p
     
    babula40 i olkaa001 lubią to.
  18. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Nie ma możliwości wysłania SP - taką opcję posiada jedynie mentor, który może w formie prezentu podarować ją swojemu kurczakowi. Jedyna możliwość wysłania sąsiadom SP to zakup jednego z 2 największych pakietów paszy - pakiet D to 2 sztuki SP dla każdego Twojego sąsiada, a pakiet XL daje aż 10 sztuk. Proszę, poradnik: >>klik<< :)

    Skorzystaj proszę z Nieoficjalnego Poradnika Farmeramy: >>klik<< :)
    Następnym razem zadawajcie proszę takie pytania w dziale "Pytania ogólne" :)

    Odniosę się jeszcze do wspomnianych tu problemów z targiem - błąd jest znany i został już zgłoszony.
     
    Nutka lubi to.
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dwie super kupki poświęciłam na eksperyment dla dobra Ogółu.
    Skromne dwie sztuki, jedną na malutkie poletko, drugą na super pole.
    Mam drzewa nawozowe... ale nawet gdybym ich nie miała, to te dwie kropelki SN w żadnej sytuacji by mnie nie uratowały.
    Czyli: bawmy się, kto wie, czy świat potrwa jeszcze dwa tygodnie (prawie Beaumarchais) ;)
    Czyli: luzik, po co się spinać... zwłaszcza przy sianiu xD
     
  20. zosia74

    zosia74 Aktywny autor

    A co dalej z tą rzeżuchą po tych zadaniach, na co komu ona?!o_O