Nowe stałe misje w spółdzielni

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 18 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dopiero teraz zobaczyłam, jestem w szoku..280 gwiazdek oddać za kukułkę..:oops:
     
  2. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Podnieśli ilość gwiazdek w misjach to i runy będą droższe....
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No niby więcej jest teraz gwiazdek do zdobycia w misjach, ale sporą przepaść zrobili między poprzednimi runami, a tą kukułkową.
     
  4. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Nie zapuszczałaś wąsów, jak każdy prawdziwy farmer ze wsi??o_Oo_OxDxD
    Na kukułkę mnie nie stać, bo gwiazdek u mnie 260. Trudno się mówi, trochę powisi na tym drzewie (w sumie to miejsce kukułek z natury jest na drzewie:p)
    Na starych misjach natomiast nie specjalnie mi zależy, bo różowe co było to wywlekłam, a pnącze od poprzedniej edycji pięknie pracuje na TPD.:)
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    moim zdaniem ta ilosc jest zwiazana z tym,ze Bp chce skierowac graczy w strone robienia misji w ktorych trzeba uzyc sp;)koniec z odkrywaniem nowosci dzieki gwiazdkom z eventow;) mnie na razie ten problem nie dotyczy bo mam zapas[​IMG] i mysle,ze jest spora ilosc graczy ktora ma tyle co ja badz nawet wiecej:)
     
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No nie zapuszczałam:cry::cry::cry:
    Gdzie mi tam do Ciebie, ja tylko tyle:


    [​IMG]

    Akurat na tą kukułkęxD:cry:xD:cry:
     
  7. karolamba

    karolamba Książę forum

    wąsów mam na styk,jakbym wiedziała ile bedzie :) gwiazdek troche ponad 600 na stanie wiec wystarczy ale martwi mnie to ze nie wiem ile naprodukowac kukułek do starszych misji bo nie wiem które zadania mam rozgrzebane a które ukończone xD a myslalam ze podczas tego bb bede je miala wkoncu za soba bo paszy nazbieralo sie prawie 2 tys a tu lipa :cry:
     
  8. bealara

    bealara Mieszkaniec forum


    Dnia 18.05.2015, o godzinie 16:05
    Dodano misje: "Dzień otwartych drzwi" oraz "Magia wąsów"

    A u mnie tych misji w ogole nie ma o_O
     
  9. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    To jest data dodania do poradnika ;)

    Datę wprowadzenia masz w OO:

    [​IMG]

    Poniedziałek 25.05.2015 godz. 14:00
     
  10. martynka1428

    martynka1428 Młodszy ekspert

    Pewnie tak. Ja niestety należę do tych biednych gwiazdkowiczów.. :p Dziś wbiłam poziom na wyspie, dzięki temu odkryłam hodowlę pand, potem zrobiłam ich pierwsze trzy misje, za co dostałam brakujące gwiazdki do zdeponowania pucharów :D Zostało 5 gwiazdek, także zbieram na nowo :D
    Misje z kukułkami przegapiłam wszystkie, także będzie co robić :D Szkoda, że SP tylko 191 szt. na stanie :p
     
    kotwbutach., Sekme oraz -norbijas- lubią to.
  11. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    Acha, dzięki Aga. A jesli chodzi o hodowlę kukułek, to ja mam na drzewie odkrytą a hodować i tak nie mam mozliwości.
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    na drzewie nie ma do odblokowania hodowli kukułek...tylko pakiety startowe lub kukułka kolorowa.

    I z poradnika:
    Od dnia 19.05.2015 hodowla kolorowych kukułek wejdzie na stałe do gry.
     
  13. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    hmm A hodować dopiero będzie można gdy wejdzie event pewnie...
     
    kotwbutach. lubi to.
  14. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Gwiazdek u mnie na razie dostatek (1904) ..wąsów brakuje ponad 100 ( tylko 2 fabryczki wystawiłam ) ..misja nie zając , nie ucieknie ..:)..te kukułki eventowe zrobię wybiórczo ( chyba że będą fajne przeskoki , to całość ):D...chociaż w cuda nie wierzę ..a rozgrzebane kukułki jak dają do spółdzielni - też wybiórczo - zależy co tam jest w nagrodach bo nie pamiętam ;):pxD...coś, kiedyś zrobiłam , pół itemu zdobyłam - może się sprzęgnę aby mieć cały ..:) .. ..a może do stałych misji na targu kupię ???...:) jak dla mnie najlepsza opcja ..xD
     
  15. -strzalka-

    -strzalka- Komandor forum

    U mnie gwiazdek tylko tyle[​IMG] ale na kukułkę wystarczy, wąsy na targu po 12.tys. więc nie wiem czy czekać jeszcze czy już sprzedawać:p.Misja chwilowo musi zaczekać.
     
    kotwbutach. lubi to.
  16. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    Cena kukułek na targu rośnie - w ciągu godziny skoczyło o 2tys. SG ;)
     
    kotwbutach. i toDzasta lubią to.
  17. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Kukułek ? Czy wąsów ?
     
    kotwbutach. lubi to.
  18. 11eveline

    11eveline Książę forum

    U mnie kukułki po 165 SG, a wąsy po 12500 SG. Kukułek mam ponad 13 tys., a wąsów 292 sztuki. :)
     
    kotwbutach. i Sekme lubią to.
  19. amdep

    amdep Moguł forum

    Lubię stałe misje, bardzo nie lubię eventów. ;)

    Ale stałych wprowadzili ostatnio tyle, że się już pogubiłam. ;) Teraz zajrzałam do poradnika "kukułkowego" i dopiero się zorientowałam, że "Tour de farma" to też stała misja. ;)

    No i bardzo dobrze! :D

    Jak tak, to ja sobie dalej spokojnie biorę antybiotyk na anginę, a o misjach sobie poczytam potem, jak mnie całkiem przestanie w gardle drapać. ;)

    Ważne, że te 3 zagrody kukułek z eventu mam - to kiedyś tam się nimi zajmę. :p

    Natomiast do "Tour de farma" nie mam Perfumerii czyli pudru, Dziobaków, Hitów i Masek szopa pracza. :(
    Acha, no i karma dla żółwi z nagród to mi "na szczaw" bo Żółwi też nie mam.

    Chciałam nawet kupić TS, ale jak zajrzałam że jest ich ze 4 rodzaje, to odpuściłam. Wczytywanie się w poradnik jak się ma gorączkę, to za duży wysiłek... :p
     
    kotwbutach. i {Monia} lubią to.
  20. *emer*

    *emer* Półbóstwo forum

    dobrze,że stare misje z kukułkami również wracają.
    \powolutku wszystko się zrobi :) grzebieni póki co na stanie cała 1 szt xD :D
    ale 3 salony wąsów już pracują :)
    pozdrawiam!
     
    kotwbutach. i 0olimpia0 lubią to.