nowe rzedy na pnaczu

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by kropelka04, Nov 6, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    to znowu ja:p. jak nie pytam to nie pytam, a dzis pytajnik mi sie wlaczylxD

    zauwazylam na pnaczu 2 nowe rzedy do kupienia:
    - smakosz
    - wrzuc cos na ruszt
    co daja - widze. w newsach znalazlam info, ze moge te rzedy kupic jeszcze przez 2 dni.
    ale chcialam sie dowiedziec czy bylo OO na temat tych rzedow, czy mnie cos umknelo?

    edycja.
    pojawily sie jeszcze inne rzedy
    poza tym co daja niektore wymienione tam skrzynki, np. skrzynia nawozu IV (wystepuje w newsach w opisie "pierzastego pakietu rzedow")
     
    Last edited: Nov 6, 2019
    Anhedrea likes this.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    :D Podobno kto pyta nie błądzi (no może błądzi mniej:))

    Pnącza, które się u Ciebie pojawiły, to indywidualna oferta i w związku z tym żadnego ogłoszenia nie było. Widzę, że ja chyba też mam tę ofertę - Pierzasty pakiet rzędów chmur (obejmuje rząd "Wrzuć coś na ruszt" i rząd "Smakosz") oraz Puszysty pakiet rzędów chmur (obejmuje rząd chmur "Zimowa melancholia", "Dawne pory roku" oraz rzędy "Trio 1-3"). W sumie w ramach tych dwóch pakietów jest 7 rzędów.
    Bliższych informacji - jak zwykle przy indywidualnych ofertach - nie mamy. Jednak opis tego co dają poszczególne pakiety można znaleźć w Galerii handlowej.

    Czy masz jeszcze pytania? :)
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a propo tych pnacz....jest fajne okreslenie dotyczace zboz...ziarnaxD
    [​IMG]
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Faktycznie. Kategorii "ziarna" jednak nie mamy w grze. Chodzi o zboża.

    kropelka04, chcesz coś wyjaśnić w związku z tymi pnączami?
     
    -norbijas- likes this.
  5. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    ok, kochana modko, dziekuje :)
    mamy w takim razie, te sama oferte. badz tak dobra i wyjasnij mi, prosze, poniewaz jest niescislosc w rzedzie "wrzuc na ruszt".
    w opisie (newsy) wystepuje skrzynia z nawozem IV (co ma dawac, jesli opis jest prawidlowy?). natomiast na pnaczu w opisie tego samego rzedu jest skrzynia z nawozami

    moze ten opis jest zwiazany z przyszlymi zmianami kategorii roslin?
     
    -norbijas- likes this.
  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Pnącze daje "Skrzynię z nawozami" czyli tę:
    lootPackage96.png
    Początkowo miała się nazywać "Skrzynią z nawozem IV" i pewnie stąd ten opis w Galerii. Skrzyni o nazwie "Skrzynia z nawozem IV" nie ma w grze.

    Czy masz jeszcze pytania?

    (mam nadzieję że zbóż nie zamienią nam na "ziarna" brr...)
     
    -norbijas- and kropelka04 like this.
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    blad tlumaczenia;)
    w oryginale sa zboza...
    [​IMG]
     
  8. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    dziekuje za wyjasnienia i cierpliwosc do mnie ;)
    spokojnego wieczoru :)
    mozna zamknac.
     
    -norbijas- likes this.
  9. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Również dziękuję i zamykam temat:) Miłego wieczoru:)
     
    kropelka04 and -norbijas- like this.
Thread Status:
Not open for further replies.