Nowe Pole

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika tixwiktor, 26 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. tixwiktor

    tixwiktor Aktywny autor

    Witam. proponuje wstawić nowe pole dla prezentów sąsiadów. prezentów mam ponad 100 ale nie mam gdzie ich ustawiać. wiadomo że przedmiot zostaje zbierany np. 20 razy i później jest jako dekoracja ale u jak nie ma gdzie ich stawiać. szkoda jak leżą bez użyteczne. proponuje nowe pole na którym można stawiać tylko takie prezenty. mam nadzieje że mnie popieracie i że w wkrótce będzie można wykorzysta nasze prezenty. :)
    pozdrawiam
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam tixwiktor i również pozdrawiam.

    Zapraszam z propozycją do odpowiedniego działu: Zbiór aktualizacji i pomysłów. Zanim jednak dodasz swoją propozycję zgodnie z zasadami to sprawdź proszę w spisie treści tego działu czy już ktoś wcześniej nie zamieścił podobnego pomysłu.

    A skoro nie masz żadnych problemów czy pytań technicznych odnośnie gry to tutaj temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.