Nowe kolory na forum

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Wika7022, 8 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy podoba Ci się mój pomysł?

  1. Tak!

  2. Nie...

Wyniki będą widoczne dopiero po głosowaniu.
  1. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Witajcie. :)

    Wpadłam na pomysł, żeby na Forum było więcej kolorów. Nie ma co się bardziej rozpisywać, ale proponuję takie kolory jak, np. neonowe i więcej odcieni każdego koloru. :)

    Zapraszam do udziału w ankiecie i zapraszam do pisania komentarzy. :)
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jestem na nie, bo będzie ciężej wybrać kolor jakim chcę się pisać. Tyle kolorów wystarczy. Ale jestem też na tak. Wtedy jak ktoś jest nad morzem może pisać posty morskim kolorem;) Ale grillowego koloru nie ma:(
     
  3. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Pomysł dodałam do spisu treści. :)
     
  4. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Ależ jest: czarny jak węgiel do grilla.:D:D:D
    A w temacie: zbyt dużo pstrokacizny mnie denerwuje i rozprasza, więc głosuje na nie.
     
  5. p.patunio

    p.patunio Naśladowca mistrzów

    tak ale gorzej by bylo czytac
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Na forum można pisać dokładnie w 16.777.216 kolorach. Na przykład na zielono ;)

    Wystarczy użyć BBcode [color=#numer]tekst[/color] gdzie #numer to liczba odpowiadająca wartości koloru w palecie RGB. Proste narzędzie do szybkiej oceny jak wygląda dany kolor znajdziesz na przykład tutaj :)


    Niemniej jednak napisz, jak według Ciebie powinno wyglądać to "więcej kolorów". Ile ich powinno być? Jak je wybierać?
     
    SMOD_Wadera* lubi to.
  7. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Chodzi mi o kolory, które można użyć w opcji "Barwa tekstów". Może być więcej odcieni każdego koloru. Może kolorów 20, jak nie więcej.
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Teraz tam jest 65 kolorów. Nie uważasz, że więcej byłoby nieczytelne?
     
  9. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Każdy ma inny gust i może innym by się spodobało. :)