Nowe, codzienne prezenty dla sąsiadów

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 25 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Chcesz nowych prezentów dla sąsiadów ?

  1. Tak

  2. NIe wiem

  3. Nie

Wyniki będą widoczne dopiero po głosowaniu.
  1. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Proponuje dodać do artykuły ogrodnicze 1 sztukę super paszy oraz 1 kroplę super nawozu

    10 sztuk super paszy 20 Fl
    10 kropli super nawozu 20 Fl
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Domyślam się, że masz na myśli codzienne prezenty, dlatego też doprecyzowałam tytuł.

    Pomysł dodaję do alfabetycznego spisu treści i owocnych rozmów życzę.
     
    Mateusz lubi to.
  3. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    Jestem na tak, rewelacyjny pomysł, ale pewno nie przejdzie. 7 prezentów dziennie przez 30 dni, to dodatkowe 210 SP/miesiąc! Marzenie.
     
    agni33 lubi to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL


    kajetan32 swoje poparcie dla pomysłu wyrażasz oddając głos na Tak, a w wątku pożądane są rozmowy na temat tego pomysłu, dlaczego pomysł się podoba, itp... W związku z tym Twój post usunęłam.
     
  5. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Rozumiem że to ma być na zasadzie 10 sztuk za 20 florenów, czyli tak jak obecnie np 50 sztuk soli czy cukru za 10 florenów.
    Dla mnie to jest obojętne nie korzystałbym z tej opcji jakby została wprowadzona.
    Głosuję na nie.
     
    ramona45 lubi to.
  6. Merrick

    Merrick Ekspert forum

    dodała bym super paszę jak prezent na ewent hodowlany jedna jednostka dla każdego sąsiada i zniosła bym limit prezentów do wysłania bo w innych grach tego typu nie ma limitów prezentów są za to prezenty potrzebne które się zaznacza w zakładce 8)
     
    niki1990 i agni33 lubią to.
  7. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    na nie, ponieważ z cenami zaszalałeś kolego. <ciach>

    Offtop usunęłam.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 grudnia 2018