Nowa powierzchnia dla zagród na głównej farmie Słoneczna Polana

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika jolanta51, 4 lutego 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy potrzebne jest kolejne pole do stawiania zagród na głównej łące

Ankieta zamknięta 25 marca 2023.
 1. Tak bardzo potrzebne

  76,1%
 2. nie mam zdania

  0 głos(ów)
  0,0%
 3. nie potrzebne

  23,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
 1. jolanta51

  jolanta51 Czeladnik forum

  Przydałoby się nowe pole na głównej łace, poniewaz jest juz tyle rodzajów zagród i drzew, że nie ma gdzie tego wszystkiego ustawiac ,a trzeba jeszcze siać warzywa. Warto by było o tym pomyśleć.

  Mogła to by byc polana tylko do zagród, co automatycznie zwolni miejsca do siania na obecnych polach. Myśle ze jednak jest wielu graczy z wysokiego poziomu co maja problem tak jak ja z brakiem miejsca. i nie jest latwo ciagle ściagac zagrody czy drzewa. a sianie tez nie jest latwe bo trzeba myslec ze sa eventy z sianiem , ktore trzeba robic.
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 lutego 2023
 2. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Z moich obserwacji wielu Graczy jest przeciwnych, bo jak wiadomo, im więcej miejsca do upraw/hodowli tym większe wymagania w misjach/eventach i nowa powierzchnia może się z tym wiązać. No i jak ktoś nie ma zestawu pomocników i klika ręcznie to raczej nie będzie chętny na kolejną powierzchnię.
  A w grze potrzeba trochę strategii i zmieniać uprawy, drzewa, zagrody co jakiś czas na te, które są aktualnie potrzebne. Rośliny codziennie można kupić też w czerwonym koszyku i na targu te w korzystnej cenie.
  W tym dziale jest też już z tego co widzę 11 pomysłów na różne nowe części w grze:

  Zajrzyj proszę do powyższych, dodaj swoją opinię i głos w ankietach. Być może któryś z pomysłów jest już podobny do Twojego.

  A tutaj doprecyzuj proszę do czego miałaby konkretnie służyć ta nowa polana, czy miałaby być do wszystkiego czyli uprawy roślin, drzew, zagród/fabryk czy np. tylko do uprawy roślin lub drzew?

  Czas na doprecyzowanie pozostawiam do jutra (poniedziałek) 06.02., godz.10:00
   
  picantinio2012 lubi to.
 3. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  jolanta51 połączyłam Twoje posty tak aby informacje, które dodałaś były razem w pierwszym poście. Jeśli miałaby to być polana tylko dla zagród to edytuję tytuł aby temu odpowiadał a wątek dodaję do alfabetycznego spisu treści i owocnych rozmów życzę.
   
 4. Lunari78

  Lunari78 Wielki mistrz forum

  może zamiast nowej polany więcej manufaktur i domków dla zwierząt