Nowa opcja płatności

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 20 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

  1. Tak

    66,7%
  2. Nie

    33,3%
  1. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    proponuje dodać nową opcję płatności po przez YetiPay

    Działa jak elektroniczny portfel. Używając portfela YetiPay dokonasz błyskawicznej płatności w sieci za pomocą dwóch kliknięć. Płatność z YetiPay odbywa się w czasie rzeczywistym, a Twoje zamówienie zostaje natychmiast zrealizowane.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 września 2014
  2. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Co to za opcja,nie znam jej.Wiem,że wystarczy wpisać w google,ale tutaj też mógłby być opis,jak to działa,itd... :)
     
  3. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Rozwiń proszę swój pomysł, przybliż innym graczom tą formę płatności. W jaki sposób będzie można zakupić walutę gry za jej pomocą, jakie będą korzyści dla graczy itd.

    Na poprawki pozostawiam czas do jutra do godziny 19.00
     
  4. ZJEMciKAPCIE1

    ZJEMciKAPCIE1 Czeladnik forum

    działa jak elektroniczny portfel. Używając portfela YetiPay dokonasz błyskawicznej płatności w sieci za pomocą dwóch kliknięć. Płatność z YetiPay odbywa się w czasie rzeczywistym, a Twoje zamówienie zostaje natychmiast zrealizowane.
     
  5. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Dzięki nie musiałem pisać :p
     
  6. ZJEMciKAPCIE1

    ZJEMciKAPCIE1 Czeladnik forum

    a proszę bardzo:D:p
     
  7. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Dodaje do spisu.
     
  8. FarmaNirvany

    FarmaNirvany Analityk forum

    ja jestem bardzo (bo tylko w taki sposób moge tutaj cokolwiek kupowac), żeby wprowadzono koszyki eventowe, jak i konta premium kupno ich za pomoca smsesa.Plissssssss!