Opinie Nowa misja "Podła czarownica" oraz pełnia księżyca z aktualizacją

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 14 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Da się i nawet nie wymaga to wielkiego wysiłku:) Event robię na 192 małych poletkach. Rozsiałam tylko raz, czyli po rozsiewie miałam 100 roślinek. Zostaje do wysiania 5.760 roślin, czyli dokładnie 10 zasiewów (5.760 : 192x3 = 10).
    1 zasiew robię dzisiaj, po 3 zasiewy jutro, w czwartek i piątek. Event kończy się w piątek o 22:00. Spokojnie zdążę:) Jeśli posieję na noc (raczej nie, bo wolę siać coś dłuższego), to zdążę więcej niż spokojnie:)
    W sumie można w czasie dnia zrobić 4 zasiewy (i 1 na noc), ale bardziej pasują mi 3 zbiory dziennie:)
     
  2. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Teraz widzę że się da, swoje obliczenia założyłam tylko na 3 wysiewy dziennie :)
     
    magdusia668 i BA_Marion lubią to.
  3. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ja też na 3 dziennie a 4 na noc. Nad wypadajkami będzie pracował grzybowy las. Na luziku zrobisz i jeszcze czasu zostanie :)
     
    magdusia668 i niebo016 lubią to.
  4. paulusia49

    paulusia49 Czeladnik forum

    ja jestem w podobnej sytuacji mam takie braki że szok :eek: Najpierw zaczynam od odblokowanie grzybowego lasu czyli zbieram na wierzba ośmiornicza, jabłoń mrocznej królowej, upiorne świetliki, błotny potwór i tak dalej co tam potrzeba :D powolutku i do przodu
     
    SuperWioska, magdusia668 oraz niebo016 lubią to.
  5. kacperek50

    kacperek50 Mieszkaniec forum

    pytenie do mode opcja jednego pola zostaje na w evntach na stałe toż tatnie z na robią jawne kpiny
     
  6. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    A ja nie mam nasion :)
    Co mam rozsiewać ?

    Już są 8):D
     
    magdusia668 lubi to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A liczyłeś ile roślin z tej jednej powierzchni trzeba zebrać? Wystarczy zbierać 3 razy dziennie, raz na noc i na spokojnie się wymagane niespełna 6000 (w sumie obydwóch) uzbiera. Dostępne pola w różnych eventach są różnie i odpowiednio do ilości pól jest dostosowywana też ilość roślin. Co dałoby Ci np. gdybyśmy mogli siać też w Grzybowym lesie, jeśli wówczas roślin wymaganych byłoby 2 razy więcej i nie można by już siać innych roślin pełniowych w tym czasie? Według mnie tak jest dobrze :)
     
  8. iwcia154664

    iwcia154664 Forumowy żółtodziób

    Witam. Skąd wziąć nasiona siarkowej fasoli ?
     
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Znajdziesz je w siewniku na Polach Pełni Księżyca.
     
    grakula16 i magdusia668 lubią to.
  10. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    rozsiewam , zbieram itd ...:p ubogi ten evencik bo bez gałązki , ale coś tam się zdobędzie :)
     
    ~czarodziejka i .dorotka01. lubią to.
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    A ja rozsiałam i po przemyśleniu zrezygnowałam. Odpaliłam +2 do mrocznego zielska i sieję sobie na spokojnie do stodoły :)
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Miałam nie robić , ale robię
    Chciałam zdobyć 2 itemy , ale pomyślałam , że głupio tak niedokończoną misję zostawić , więc zrobię całą .
     
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    event prawie zrobiony czekam tylko na wypadalce ok.50 szt,wpadło 100% na 24h wiec nie było problemu z roslinami :)
     
    olgs3, xBabciaEwa oraz BA_Marion lubią to.
  14. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum


    Robię to samo. Powoli zrobię sobie miejsce a o tej nowej misji w ogóle teraz nie myślę.
     
  15. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Dwa zadania zrobione całe oj jeszcze sporo zostało.
     
    olgs3 lubi to.
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    event przeszedł do historii :) :)
     
    Mamcia493 lubi to.
  17. truskawa2004

    truskawa2004 Czeladnik forum

    W poradniku jest napisane, że będzie dostępny item w sklepie Jacka - ugryzienie magicznego pająka. Niestety nie widzę w sklepie tego itemu.
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jest na drugiej stronie (trzeba przesunąć strzałką po prawej), ikona itemu w czerwonej ramce:

    [​IMG]
     
    olgs3 i margaretazet lubią to.
  19. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    Czy dopasowanie w czasie eventów krainy pełni księżyca z pełnią księżyca w realu byłoby bardzo skomplikowane?
    Podczas pełni tak jak wiele osób spać nie mogę i wtedy pomiędzy czynnościami zarezerwowanymi dla ludzi pełnoletnich a czytaniem książek chętnie bym sobie połaził po grzybowym lesie.
     
    tereska1108 i aleksandra lubią to.
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Moja podła czarownica padła.:pxD

    [​IMG]

    Teraz już tylko marzy mi się ugryzienie magicznego pająka.:pxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.