Opinie Nowa misja "Podła czarownica" oraz pełnia księżyca z aktualizacją

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 14 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Całkowicie się z Tobą zgadzam, nic dodać, nic ująć :music:;):D
     
  2. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Widzę, że "wytrzeszcz" zyskał w koszyczku nową, bardzo ładną nazwę "para oczu lalki" xDxDxD
     
  3. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    ewenty podczas pelni polubilam, i roslinki coraz ladniejsze, nie jak na poczatku, bylo sie czego bac:)
    nowa misja nas czeka, robie ;)
    Pozdrawiam i powodzenia, ;)
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witki opadają..:sleepy: Widzę, że to cudo zaczytuje się przy przechodzeniu do koszyków z newsów/z misji. Gdy wchodzi się bezpośrednio z Galerii handlowej jest OK. Pewnie do końca eventu nie zdążą poprawić...
     
  5. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    upiorny bukiet też pewnie nie działa?
     
    niebo016 lubi to.
  6. fishka093

    fishka093 Czeladnik forum

    Hej, mam pytanie. To moja druga pełnia księżyca :) czy te zagrody np. kryjówka upiornego świetlika po zdobyciu można postawić na zwykłym polu gry i zbierać cały czas? Czy tylko te zwierzęta itp. zbiera się podczas trwania eventu pełni księżyca ? :)
     
    niebo016 lubi to.
  7. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Ale przyznasz (nawet z opadniętymi witkami ;)), że nowa nazwa jest dużo ładniejsza :)
     
    magdusia668, niebo016 oraz anna0089 lubią to.
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Tylko na polach pełni. Przejrzyj produkty, jest taki, że jak się go da do slotu to z jednej zagrody zbierzesz dwa świetliki.
     
    magdusia668, niebo016 oraz anna0089 lubią to.
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dokładnie tak.
    Szykuje się zmiana nazwy, czy to kolejne googlowe tłumaczenie wykazujące brak znajomości gry osoby tłumaczącej?>:(
    ***
    Posiałem na głównej mrocznej, przechodzę na las, a tam nasion brak.
    Pola pełni księżyca - ech...
    Chyba niepotrzebnie zacząłem.
    Nie odpaliłem wzmacniacza żniw, mrocznego pnącza, bo przecież szkoda, skoro tylko ewentówka.
    Teraz załapałem że sianie na jednym polu, ale też szkoda tych bonusów na jedną łąkę.
    Chyba sobie daruję.
    Itemy mnie nie interesują, jedynie bonus 200% PD/TPD, ale i bez niego dam radę.
    Zbiorę za godzinę ewentowe badyle i chyba nie rozsiewam dalej.
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    W trakcie bieżącego eventu nie działa. Będzie działał na paproć orliczkę, ale dopiero przy kolejnej pełni.
    Zagrody te mogą być postawione tylko na łąkach Świata pełni księżyca (czyli Pola pełni księżyca i Grzybowy las). Znaczy to, że można je zbierać tylko podczas eventu Pełnia księżyca:)
    Taka dosyć... zaskakująca. Wygląda jak goolowskie tłumaczenie angielskiej nazwy... Dobrze, że nie przetłumaczono dosłownie oryginalnej nazwy (nie zdradzę jejxD:cry:)
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Hmm, to już wiem skąd ta nazwa misji podła czarownica.-.-:cry:
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja na hamaczku odpoczywam...8) wahałam się ale jak się okazało,ze na jednym polu,to wymiękłam...
     
  13. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ręcznie liczyć obsiewane poletka.xD:D
    Nie, to nie jest dla mnie dobra metoda.
    Najpierw wysieję jedną a potem drugą roślinkę.
    -----
    Dłużej mi rozsiew pójdzie - zapomniałam o kerstolu i białej. :p:p
     
  14. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    :p:p:pto w końcu jak z tym sianiem na polach pełni -bo o ile tylko na jednym polu to ja odpadam
     
    niebo016 i saktura lubią to.
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Właśnie skończyłam przenoszenie zagród i drzew (w tym menażerii i ogrodów dendrologicznych) z Pól pełni księżyca do Grzybowego lasu.
    Bolało:oops: Chyba pierwszy raz robiłam tam taką rewolucję...:sleepy:
    Pola pełni księżyca to główna łąka pełni. Tylko tam można siać eventówkę. Wypadajki lecą z obu łąk.
     
  16. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    Pola/e pełni no faktycznie podła ta czarownica :) ja jednak podziękuję, bo szkoda mi dopalaczy. Uzupełnię stodołę, kupię coś ze sklepiku
     
    niebo016 lubi to.
  17. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Proszę o pomoc. Nie grałam cztery lata i staram się wszystko sobie przypomnieć. Ale wiele rzeczy zmieniło się w grze i kompletnie nie ogarniam Za moich czasów pełnia odbywała sie na głównej farmie. Teraz już doszłam do tego jak dostać się do pola "pełniowego i widzę że w grzybowym lesie też można siać. Tylko najpierw trzeba sobie tam zrobić miejsce do siania. Gra sama kieruje mnie do spółdzielni. Co to jest błotny potwór? albo fosforyzująca kula? Skąd to wziąć? I jak ogarnąć tą pełnie, żeby chociaż troche nadrobić?
     
    magdusia668 i niebo016 lubią to.
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    SuperWioska, magdusia668 oraz niebo016 lubią to.
  19. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Na 202 polach wysiać w 3 dni 5860 sztuk ewentówek... nie da się zrobić całej Podłej Czarownicy...:cry::cry:
     
    izabell2468 lubi to.
  20. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Da się. 202 x 4 = 808 - 202 = 606
    606 x 4 = 2424 + 2424 = 4848 To są dopiero dwa dni. Potem w trzecim 1 tysiąc i finito
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.