Opinie Nowa misja: Pasterz z piekła rodem

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Fajnie ze dali kolo moze to wyrowna SP... chociaz za SP chca kase wiec tak nie bardzo.... No z Mantami pojechali, chociaz ja mam, ale jakby czasem dali mrowki to tez bym lezal i kwiczal :D
     
  2. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    ja i bym zrobiła tylko mam niedobór superpaszy mam tylko 900. Za farmerki już wykupiona zadania porobione jakiś pomys na zdobycie potzebujeo_O
     
  3. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Zostan moja zona :D hahahaha

    Spokojnie jeszcze troche czasu masz, moze ze skrzynek Ci wypadnie, troche wejsciowek narobisz dasz rade :)
     
  4. opel57

    opel57 Zaawansowany

    Za farmerki kupujesz ile tylko ci potrzeba tylko trochę drogo 50 farmerek 20 SP
     
  5. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    Ano otwarłam skrzyneczki i pokręciłam kołem stan super paszy to 944xD. Za uciułane farmarko jeszcze na 40 mnie stać . Hmmm ide kombinować dalej bo i tak weznę udział w evencie:p
     
  6. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Pogłówkowałam, policzyłam i stwierdziłam, że dokupię trochę super paszy i robię:D Zależy mi na tych szczotkach, a i czerwonym ogarem nie pogardzę:p Bardzo lubię hodować zwierzaki, a szczególnie ten dreszczyk emocji przy BB xD, a BB będzie przez cały czas trwania tych misji hodowlanych - super :inlove:
     
  7. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Za kilka dni uzbierasz ja ze wszystkim mam 800 i jakos siie nie przejmuje
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    DankaD76, czasem trafi się jakaś podwójna odznaka. Przy dobrych wiatrach jakieś 1000 szt. SP powinno Ci wystarczyć na cały event... Coś tam jeszcze w młynie umielisz, może jakąś misję z SP albo z farmarkami zrobisz... Nazbierasz :)
     
  9. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Cicho wlasnie Ja podrywalem :D hahah
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja nie robię tej misji. Mam tylko 400 SP i regularnie karmię nią kocie elfy..
     
    Ostatnie edytowanie: 15 października 2019
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Lubisz poprawność językową, wytykasz innym, a sam jej nie stosujesz.
    Mam na razie blisko 3000 SP, tak więc event mi nie straszny.:p

    Manty już po:

    [​IMG]
     
  12. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Jak masz trochę misji w Spółdzielni nie porobionych to tam z samych pełniowych prawie 250 sztuk się da wyłapać:)
    - przynajmniej w tych co mnie jeszcze ,,wiszą,, ;
    Cerber czy to ty - zad 1 = 28
    Błotny serwis sprzątający - zad 1 = 28
    Zapytaj dr. Adnapa - zad 5 = 60
    Księżycowe dreszcze - zad 5 = 22
    Zły bliźniak - zad 5 = 20
    Szkoła nieposłuszeństwa - zad 5 = 18
    Klątwa mumii - zad 5 = 30
    Czyste czary mary - zad 4 = 12
    Spacer z piekielnym ogarem - zad 1 = 23
    Stwór z bagien - zad 5 = 14

    - razem daje to 247 sztuk - co prawda trochę pełniowych zasobów trzeba na to oddać, ale akurat mamy pełnię dostępną na okrągło, więc da radę przynajmniej połowę tych zadań zrobić :music:- ja już od niedzieli do tych misji wysiewam , chociaż jak sobie policzyłam ile wszystkiego muszę mieć, by je zakończyć to... księżycowych dreszczy dostałam i :eek::wuerg:

    Jak Jej składasz taką ofertę to od razu z załącznikiem :) - i to... co najmniej Premium :music:
    inaczej harbuza dostaniesz :pxD;)


    ....0jjj , coś mi się tu pokićkało i potrzebna pomoc MOD-a ,by ... oddzielićo_O
    - proszę i dziękuję :)


    Coś podziałałam, powinno być dobrze :)
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 października 2019
  13. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Nic fajnego
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Będzie BB, to pokoloruję anakondy, żeby magazynowe podgonić. Eventu nie tykam
     
  15. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    Ojejku na chwilę zniknełam w realnym świecie a tu takie wiadomościxD. Pryku chyba normalnie się rozwiodę żeby zostać Twoją żoną:p. Kalinamalina dzięki za rozpiskę misji- spisałam sobie i coś podziałam. Mod-Marion- też mam taką nadzieje że te brakujące jakoś doskrobię. Idę teraz na targ manty posprzedawać;). Event mam zamiar zrobić w całości.
     
  16. agata12rk

    agata12rk Forumowy żółtodziób

    Od dawna miałam ochotę trochę pokolorować bo SP w zapasie jest, teraz się pobawię, przy okazji zrobię event
     
  17. ewanta

    ewanta Komandor forum

    brakuje mi ...... kur xDxDxD
    trzeba kurniki wystawić.
    SP tez trochę brakuje, ale "pomyślę o tym jutro" ;)
     
  18. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    SP mam sporo a że lubię BB to się pobawię :D jakiś pakiecik też kupię i niech się dzieje ;)
     
  19. marcinek74

    marcinek74 Baron forum

    Jaki sens jest robić event za 1000 SP a za chwile pojawia się 4 etap Serenologia oparty wyłacznie na BB?
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Spójrz na to z perspektywy BP.
    Koszyczki i wyprzedaże!!
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.