Opinie Nowa misja: Pasterz z piekła rodem

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Niestety, Piekielny psi-smak można było zdobyć jedynie w misjach.

    Za wykonanie wszystkich zadań w misjach można było zdobyć maksymalnie 114 Piekielny psi-smak, jeśli Ci brakuje to jakieś zadanie nie zostało wykonane, innej możliwości nie ma.
     
    izabell2468 i magdusia668 lubią to.
  2. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dzień dobry:)
    U mnie póki co to nawet bardzo dobry, bo tak mnie poranek na farmie powitał

    [​IMG]
    zapomniałam wczoraj zebrać oazę i może to dlatego tak te rybki...zawsze co cała noc to nie 9 czy 18 minut :p
    - chociaż te wcześniejsze gatunki też przez noce siedziały no ale... gatunek nierówny gatunkowi :music:
    tak jak robota nierówna robocie, itd. itp.
    idę teraz te trzy gęby nakarmić i niech ten Pasterz wraca się tam skąd przyszedł, bo nawet największa gościnność ma swoje granice - więcej niczego nie dostanie :p
    edycja;
    mant mu nie dałam - 3 poszły z powrotem na targ a 2 w stodole , w sumie tak jakby za darmo te dwie ,bo sprzedaż 3-ch zwróciła koszt zakupu 5-ciu i nawet z lekkim naddatkiem - za fatygę 8)xD
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2019
  3. sonfi

    sonfi Młodszy ekspert

    Zdobyłam Jamę piekielnych ogarów III, a skąd podstawę wziąć?
     
    magdusia668 lubi to.
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Możesz ją kupić w Sklepie Jacka za mroczne plony:
    [​IMG]
    Wymagania:
    30 x Śluz
    50 x Potworny pomidor
    2.000 x Kapelusznik świetlisty
    2.000 x Demonianka kwiecista
    2.000 x Orchidea szablastozębna

    Można ją też zdobyć w stałej misji "Cerber, czy to ty?" lub w zaczynającym się jutro evencie "Przebudzenie"
     
    magdusia668 lubi to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czas misji dawno minął, dziękujemy wszystkim za opinie. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.