Opinie Nowa misja: Pasterz z piekła rodem

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    no i kolejny event przeszedl do historii.............................:)
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Grzecznie robiłam wszystkie dotychczasowe zadania, ale manty odpuściłam... I tak finalnie wychodzą 3 nadliczbowe karmienia...:)
     
  3. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    To nie była hodowla, tylko " hodowla":oops::cry:xD

    Jeden, jedyny całujący karp ...-.-

    [​IMG]
    I obowiązująca zasada. Im wyższe wkładasz, tym niższe przeskoki. O jeden poziom i kuniec. -.-
    [​IMG]

    Najdroższy hodowlany w historii. :cry:xD
     
  4. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Z rozpędu wrzuciłam manty:cry:Odznak dodatkowych 7, nawet one mi nie osłodzą własnej głupoty:cry:
     
  5. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Skończyłam, mant nie wrzuciłam tylko sprzedałam /4 mln/, całujący karp też tylko jeden, ale ogólnie nie było źle. Dużo zwrotów , nawet po 6 szt./, bliźniaki i trojaczki też się zdarzały.
    Pozdrawiam Wszystkich czekających na koniec "halołynowych" prac na farmie. :)
     
  6. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    buuuu, tez bezmyslnie klikalam i manty wpadly w czarna dziura BP:cry::cry::cry:
     
  7. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Ja tak samo: skończyłam, mant nie wrzuciłam tylko sprzedałam (łącznie za 13 mln) W hodowli trafiła mi się jedna perłowa :)
    Pozdrawiam, owocnej hodowli :) Bardzo jestem zadowolona z tego eventu. Drogi, bo drogi, ale dużo frajdy :D
     
  8. emilka12370

    emilka12370 Forumowy żółtodziób

    znowu błąd,na jamę piekielnych ogarów czerwoną nie działa bonus +2 ,czy jeszcze ktoś tak ma?
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zapytaliśmy i czekamy na informacje dotyczące zgłaszanego przez Was problemu z bonusem (czy raczej problemu z czerwonym ulepszeniem jamy piekielnych ogarów).
     
  11. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Mant nie posiadam ...na razie....może kiedyś mnie nawiedzą razem z mrówkami..to będzie niezła impreza;)xD
     
    MYSZKA2005 i magdusia668 lubią to.
  12. daniel98c

    daniel98c Czeladnik forum

    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 października 2019
    MYSZKA2005 i magdusia668 lubią to.
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  14. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    U mnie działa bonus włączyłam po wstawieniu czerwonego ulepszenia.
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak, już jakiś czas temu ogary zostały "naprawione" ;)
     
    magdusia668, MYSZKA2005 oraz olgs3 lubią to.
  16. regina3558

    regina3558 Czeladnik forum

    cześć zrobiłam cala misje,i gdzie mam szukać tych ogarów.gdzie mam szukać podstawy,na czym mam postawić te czerwone ,dzięki za odpowiedz
     
    magdusia668 lubi to.
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    jamę piekielnych ogarów możesz zdobyć w nowej mrocznej misji "cerber czy to Ty?" i/lub kupić w sklepie Jacka na mrocznych polach. A w misji,którą zrobiłaś, zdobyłaś czerwone ulepszenie na tamte podstawy
     
    magdusia668 i MOD_Zła lubią to.
  18. regina3558

    regina3558 Czeladnik forum

  19. Piotrusia1

    Piotrusia1 Okazjonalny autor

    :oops:A ja gdzieś po drodze zgubiłam jakieś zadanie i zabraknie mi 2 przysmaków dla piesia żeby ogarki się zaczerwieniły. Czy da się je jeszcze jakoś zdobyć? (pewnie nie, ale pomyślałam,że zapytam):eek:
     
    magdusia668 lubi to.
  20. ..Tito..

    ..Tito.. Forumowy żółtodziób

    Ja robiłam wszystkie zadania i również brakuje mi dwa przysmaki :(
     
    magdusia668 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.