Opinie Nowa misja: Pasterz z piekła rodem

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Uwaga Farmerzy! Nadchodzą 24-godzine misje "Pasterz z piekła rodem". Śpiesz się, aby wykonać każdą z nich!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Środa, 16.10.2019, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 22.10.2019, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Ja raczej podziękuję, nie urzekła mnie jego historia;)
     
  3. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja robię. itemy na wybieg dla zwierzaków się przydadzą a i czerwoną jamą dla ogarów nie pogardzę :)
     
  4. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Pas. Nie powala, nie mam ani SG, ani zwierząt. SP-229. Na razie 505 skrzyń ze zwierzętami 1 kategorii. Poza tym, żadnego pnącza
     
    robins71 i magdusia668 lubią to.
  5. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Wszystkiego nie zrobie brak tyle paszy ale cos poskrobie bedzie bardziej kolorowo na swieta :D
     
  6. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    ile mi się uda to zrobię :)
     
    robins71 i talarek1961 lubią to.
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Potrzeba 560 odznak, czyli 1120 SP, trochę dużo, ale robię, mam nadzieję, że dadzą BB.:)
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    trzecie zadania można obejść zwierzakami z wyspy - pingwin (136 szt.), aksolotl (195), ważka (47), foka (90), krokodyl (287) i ośmiornica (212 szt.)
    a SP naliczyłam 540x2 czyli 1080 minus losowe nagrody za karmienie Cerbera (ale to losowe i niewielkie te zwroty będą) - minus 10% (bo będą podwójne odznaki) to wyjdzie 972 SP
    edit - 560 x 2 = 1120 - 10% = 1008
    sorki za zamieszanie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 października 2019
  9. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Jak zwykle robię dla zasady...nigdy jeszcze nie żałowałem że kupiłem butelkę ale wielokrotnie żałowałem że jej nie kupiłem ;)xD
     
  10. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Oczywiście robię wszystkiego jest pod dostatkiem ,może na targu jeszcze zarobię.Powodzenia robiącym,miłego odpoczynku dla tych na hamakach.
     
  11. Kalinówka

    Kalinówka Czeladnik forum

    kiepsko z mantami. Na bazarku brak a 5 potrzebnych
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    560 = 4x 90+2x100...;)
    300 wazek= 1 dzien pracy;)
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zwróćcie proszę uwagę, że w przypadku wpłat zwierząt (3 zadanie w każdej z misji) nie ma wymogów odnośnie ich kategorii. Można wpłacać wszystkie rodzaje zwierząt: z farmy i wyspy, zwykłe i hodowlane.
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    też uważam, że ta manta znalazła się tam lekko złośliwie, nie każdy ma tą zagrodę i nie na każdym targu się manta pojawiła
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie po ok. 500 tys., czyli 2,5 mln do stracenia, ale myślę, że będzie duużoo drożej.:oops:
     
  16. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Manty moge sprzedac za obnizona cene, chociaz nawet nie pamietam jaki mam numer targu :D

    Trza sobie pomagac no nie ;p
     
  17. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    wszystko mam, mawet manty "dohoduję"... ale ogołacać się z 80% SP to już zbrodnia przeciwko ludzkości ;(((
     
  18. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Skupuj i sprzedaż z zyskiem ja chciałam kupić ale wszystkie wymiotło.
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    To zadanie z mantami możesz odpuścić... We wszystkich misjach jest łącznie 114 Piekielnych psich-smaków (poprawcie mnie jeśli się pomyliłam w liczeniu), a za zadanie z mantami dostajesz tylko 1 psi-smak. Potrzebujesz zaś ich 110 żeby zdobyć wszystkie nagrody eventowe...
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jest po 19 psich smakow na misje czyli 114 w sumie;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.