Nowa misja -Czyszczenie magazynów

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 6 czerwca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

czy jesteś zainteresowana/y taką misją

  1. tak

    77,9%
  2. nie

    22,1%
  1. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Nie narzucam nikomu swojego zdania :) Myślałam, że po prostu prowadzimy dyskusję :)
     
    picantinio2012 i Kasiunia13 lubią to.
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Sama idea mi się podoba, bo ja od dawna nic w dzielnicy nie produkuję, a i tego wyprodukowane czy zdobyte nie zużywam. Tylko są jeszcze ograniczenia.
    1) Nie można zrobić misji, które są od siebie zależne, jeśli wymagają odblokowania różnych zawodów. Nie każdy musi mieć wszystko, chyba, że jest to jednym z założeń.
    2) Misje nie są wielokrotne, kiedyś zdarzały się eventy z powtórkami, ale to było bardzo dawno i wątpię, by ktoś zadbał o taką opcję podczas przepisywania gry na Unity.

    Obawiam się, że Bigpoint nie łyknie rozdawania kuponów, sloty były wielokrotnie proponowane, a kiedyś nawet obiecane, ale to też na razie pozostaje w sferze marzeń. Może bardziej coś na zasadzie pociągu dla rzemiosła, albo przypisaniu wartości dla składników, półproduktów i produktów w utylizatorze? Wtedy mogliby dać trochę losowych fantów i kupony na kombajn.
     
    miwi45, krasnoludek10 oraz Rowot lubią to.
  3. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Ten projekt skierowany jest raczej do starszych graczy, którzy mają wszelakiego dobra powyżej kokardek. Dla tych, którzy nie produkują czegoś z rzemiosła pozostaje targ i wreszcie pozbylibyśmy się tego wszystkiego z magazynów. Dodatkowo rzemiosło wpada ze skrzynek :)
    Jest jeszcze ciągle jedna misja z powtórkami ;)
    Gdyby ktoś jednorazowo albo nawet raz na jakiś czas zdobył dodatkowy slot to chyba BP nie puścilibyśmy w skarpetkach.
    Przy tak rozbudowanej grze jaką mamy obecnie wszelkie kupony/mechanizacje są bardzo pożądane i mylę, że misja nie zmniejszy zapotrzebowania na zakup8) a jak komuś wpadnie " za darmoszkę" trochę kuponu to bardzo możliwe, że chętnie wyda pieniądze np, na spupernawóz czy Zośkę
     
  4. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Pomysł dobry bo tego badziewia mam w ilościach sześciocyfrowych i nie ma co z tym robić. Urozmaiciłbym bym jednak nagrody. Kuponów mam na ponad 520 dni i zapewne będzie kłopot żebym je wszystkie wykorzystał. Może np. PD , SG albo jakieś efektywne rzeczy z rzemiosła.
     
    krasnoludek10 lubi to.