Nowa lokacja - Sad

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Ernst69, 3 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jak oceniacie przydatność takiej lokacji?

  1. Bardzo przydatna

    84,2%
  2. Może być

    5,7%
  3. Nie przydatna

    10,1%
  1. wenus-25

    wenus-25 Mieszkaniec forum

    Bardzo dobry pomysł, bo ja mam 135 nie posadzonych drzewek nie mówiąc już o innych, które są w pasku.
     
  2. Kasiunia13

    Kasiunia13 Książę forum

    Ja myślę, że każde dodatkowe pole to już niepotrzebna rozbudowa gry. Trzeba wybrać, co akurat jest potrzebne i wystawić, u mnie w pasku "siedzą" drzewka w ilościach hurtowych, ale wystawiam te, które akurat decyduję się zbierać, jak trzeba to zmieniam. Obawiałabym się dodatkowego pola jako zagrożenia w kolejnych eventach - ilości badyla mogłyby przekroczyć nasze wyobrażenia. Glos na nie.
     
  3. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Nie grają w inną grę tylko dłużej. Masz 83 poziom, ja 220. Samych klonów mam ponad 200 w pasku. I niech będą. Będą potrzebne - postawię. Potrzebne pola to sieję, zwierzaki to wystawiam zagrody. Jak paru graczy przedemną zauważyło-to gra strategiczna. Nie ma możliwości żeby wszystko na polu było na raz -np ponad 60 punktów zbioru piór i po 40szt zagród różnych (a tak mam) i nie ma potrzeby.
    Zdecydowanie nie. Skutek - dłuższe zbieranie farmy, spadek cen na targu i większe wymagania eventowe

    jaarte - uprawiaj co się opłaca a owoce kup i po problemie
     
  4. Rielle78

    Rielle78 Aktywny autor

    sad by się przydał we wszystkich grach farmerskich mają sad albo coś podobnego
     
  5. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum

    Ta sad. Jest mi tak potrzebny jak kolejne pole do siania :(. Tylko po pasku przebiegłam mam ponad 100 klonów, około 200 migdałowców, kasztanów koło 70, choinek itp. I tak tego nie postawię bo po co? Przecież nie chodzi o to, żeby wystawić wszystko co się ma. Nie na tym to polega. Rozumiem, że ceny na targu dla niektórych są wysokie ale jeśli każdy będzie miał sad to znowu się zepsuje targ. Ja za więcej pól jednak podziękuję i tak przeraża mnie ilość badyli do wysiania.
     
  6. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    "Jest jeszcze jedna grupa która byłaby bardzo "zadowolona" z dodatkowego miejsca na Farmie... Szczęśliwi posiadacze drzew nawozowych.
    Obsadzają całą farmę tymi drzewami. Oj... już widzę ich zadowolenie gdyby musieli swoje nawozowce "kisić w pasku" 8)"

    O tym nie pomyślałam. Przy założeniu, że na reszcie farmy sadzić drzewa można nadal na poprzednich zasadach, tak jak itemy mogę stawiać w ozdobnym i na polu. Ok. Obszar na którym stałyby nawozowce i nie musiałabym ich częściowo ścinać przy bardziej polozajmujących eventach.....Czyli sad jakiś plus miałby. Ale nadal na nie
     
  7. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Może i ja coś napiszę na ten temat. W grze od jakiegoś czasu funkcjonują "ogrody dendrologiczne", ten darmowy i te które można kupić. Uważacie że teraz dostaniemy dodatkowe pole na sad,wątpię. Kto będzie kupował i rozbudowywał ogrody?
    Przecież po to one są żeby można było więcej drzew wystawić na mniejszej powierzchni- czyż nie?
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Rany, że też ktoś odgrzał takiego weterana - pomysł z 2014, a pewnie już na starym forum też wisiał xD

    Taa, pewnie - sad.
    Najlepiej od razu trzy sady, bo przecież tych drzewek przybywa i powinny owocki dawać, a nie w pasku siedzieć, nieroby jedne.

    Już widzę następny postulat (zresztą chyba gdzieś się taki już poniewiera): maszyny za friko dla "zaawansowanych graczy powyżej poziomu 60", bo przecież nie da rady ręcznie klikać w te drzewka.

    No i oczywiście: eventówki max 1000 do wysiania, bo miejsca nie ma na pola...
    ... ech, to tyle, jeśli chodzi o grę strategiczną.

    Jestem na nie i zawsze będę na nie przy takich odkrywczych pomysłach.
     
  9. Rielle78

    Rielle78 Aktywny autor

    lepsza by była polana na której można by było postawić zarody i drzewa :p

    jeden darmowy do zdobycia na drzewie za mnóstwo gwiazdek i jeszcze trzeba go rozbudować marne pocieszenie dla graczy-.-

    ja nie mam tych nawozowych szkoda

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 czerwca 2019