Nowa lokacja - Sad

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Ernst69, 3 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jak oceniacie przydatność takiej lokacji?

  1. Bardzo przydatna

    84,2%
  2. Może być

    5,7%
  3. Nie przydatna

    10,1%
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Renata111113
    Rozwijaj swoje wypowiedzi bardziej. Takie posty, jak piszesz teraz, to czysty spam i będą usuwane.
     
  2. Kesja88

    Kesja88 Mistrz forum

    też jestem na tak, 80% moich drzew zalega w pasku, potrzebne jest miejsce na ich wykorzystanie.
     
    JJoanna lubi to.
  3. -leo125-

    -leo125- Forumowy żółtodziób

    Już dawno się mówiło o powiększeniu farmy ale na pierwszym miejscu zrobić to na Bahama.Druga to za duża ilość złotych bananów na otwarcie pola na ozdoby,to był marny pomysł.Moim zdaniem powinno być 4 miejsca na zwykłej farmie nie liczyć ozdobnej łąki,oraz 3 na Bahama też bez ozdobnej.
     
    JJoanna lubi to.
  4. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    Uważam, że sad byłby potrzebny na farmie i na Bahamaramie. Mam bardzo mało pól na Bahamaramie, natomiast pół leśnej polany mam zawaloną drzewami (drugie pół to zagrody). Jest to bardzo ciekawy pomysł.
     
    JJoanna lubi to.
  5. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Miejsce na sad powinno być odgórnie już dawno udostępnione. Proponują kupno jakiś tam bezsensownych płotków ozdobnych, po co, gdzie je stawiać jak rzeczy przydatne trzyma się w schowku. Dla mnie jest to niezrozumiałe takie skąpstwo. Albo jest to farma z życia wzięta i bawimy się jak w realu, albo wydajemy kasę na zakupy zagród, drzew itp. po to aby nam wisiało na pasku. Ciągłe usuwanie i stawianie zagród i drzew dla potrzeb eventowych już bokiem wychodzi. Nie widzę problemu, na mapie jest wiele miejsca gdzie można by to umiejscowić. Popieram propozycję, głosuję na tak:)
     
    niki1990 i JJoanna lubią to.
  6. lutea

    lutea Forumowy żółtodziób

    Uważam,że to dobry pomysł,bo jest coraz więcej różnorodnych drzew,zagród itp. a miejsca na to wszystko brak..Z jednej strony może to i dobrze,bo gra nie jest za prosta,trzeba trochę pokombinować,ale z drugiej strony..to też odbiera chęć grania jak nie można w pełni korzystać ze wszystkich rzeczy,które się posiada. Dobrze by było,gdyby twórcy gry oprócz wymyślania coraz to nowszych drzew,zagród i całej reszty wzięli pod uwagę brak miejsca na ulokowanie tego wszystkiego. Bo co to za frajda w zdobywaniu róznych nagród jak nie można z nich korzystać w pełni albo w cale ?
     
    JJoanna lubi to.
  7. olafa97

    olafa97 Forumowy żółtodziób

    bardzo dobry pomysł ja o tym już dawno mówiłam na którymś forum dobrze by było zrobić miejsce na którym można by postawić tylko tajemnicze drzewa i tajemnicze zagrody
     
  8. Szefu46

    Szefu46 Forumowy żółtodziób

    Zdecydowania TAK, teraz przy eventach trzeba ściągać drzewa, żeby mieć gdzie sadzić a po evencie stawiać na nowo.
    To jest tak frustrujące, że się grać odechciewa.
     
    babydelfi lubi to.
  9. lusiowe_pole

    lusiowe_pole Okazjonalny autor

    witam, podoba mi sie pomysl z sadem..wspaniale byloby miec osobna polane-sad tylko na drzewa..100 czy iles tam...obojetnie..Ktos wspomnial o prawie wyboru..wiec moze do 100 drzew i niech sobie kazdy wybiera jakie drzewa posadzi...oprocz sadu proponowalabym tez Zagrodziarnie...mozna by miec tylko zwierzaki (hodowla i produkcja)...chociaz farma jest juz duza to i tak brakuje miejsca , zwlaszcza, ze trzeba "trzepac" ogromne miliony do przejscia do nastepnego poziomu...pozdrawiam serdecznie i zycze nam wszystkim aby pomyslodawcy gry wzieli nasze uwagi/propozycje pod uwage.
     
    hiacynta i babydelfi lubią to.
  10. aneta1304

    aneta1304 Okazjonalny autor

    jestem za ,szczególnie jak ma nam w tym tempie przybywać nowych drzewek z ts to zdecydowanie nowe miejsce jest na nie potrzebne.
     
  11. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Widzę, że wszyscy tu są na tak, więc ja się wyłamię.
    Po pierwsze: Czy zastanowiliście się nad tym, że kolejne miejsce na farmie oznacza więcej eventowych roślin do wysiania? A już w tej chwili nie są one małe. Bo przecież po przeniesieniu drzew do sadu pojawi się na farmach pusta przestrzeń, którą twórcy gry na pewno w ten sposób wykorzystają.
    Po drugie: więcej wystawionych drzew oznacza więcej owoców na targu i spadek cen.
    Po trzecie i najważniejsze: ta gra nie polega na wystawianiu wszystkiego jak leci czyli hodowaniu wszystkich typów zwierząt, posadzeniu wszystkich drzew i sianiu wszystkich roślin. Jeśli wydaje Ci się, że musisz mieć wystawione np po 1 sztuce każdego rodzaju zagród, to masz rację: wydaje Ci się. Na tą grę trzeba mieć pomysł. Niech nikt się nie poczuje urażony tym, co napiszę ale mam wrażenie, że na brak miejsca narzekają ci, którzy takiego pomysłu nie mają.
     
  12. anioł88

    anioł88 Okazjonalny autor

    jestem za tym aby taki sad powstal jest bardzo malo miejsca na sianie a tak by bylo wiecej a ci co sie nie zgadzaja to sa w bledzie jak maja wyzsze poziomy wiecej sinogroszow to moga sobie pozwolic na to aby wszystkiego nie musieli wystawiac i ja jestem za tym zeby sad powstal i mam nadzieje ze to sie stanie
     
  13. -neo28-

    -neo28- Czeladnik forum

    Pomysł to jest bardzo dobry tylko co na to bp bo to oni decydują czy dadzą nam więcej miejsca.;):):):)
     
  14. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Moim skromnym zdaniem powinno być tyle pól co asortymentu, sad na drzewa, pola na zagrody, pola na fabryki, pola do siania plonów oraz ogród ozdobny, jak sama nazwa mówi do stawiania ozdób, typu płotki, fontanny, krzewy malin, pasące się krówki, skaczące zajączki, ławeczki itp. Pozostałe itemy powinny znaleźć miejsce na chmurach, dostępnych za SG lub FL jeżeli kogoś stać. Ogród ozdobny u mnie wygląda jak wielka kupa czegoś tam, zaćpana itemami jednym obok drugiego i mimo, że mam 79 rzędów chmurek jeszcze 966 sztuk Itemów zalega w pasku. Gdzie tu logika.
    Farmeram to nie ma być szkoła przetrwania ale dobra zabawa, staje się kasownikiem. Bez względu na krytykę niektórych osób, zawsze będę na tak, za każdym choćby najskromniejszym kawałkiem gruntu;)
     
  15. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    helokityx3 post kasuję jako spam, w tym dziale pożądane są dyskusje i posty typu "Super pomysł", "Jestem na tak" traktowane są jako spam i usuwane. Jeśli pomysł Ci się podoba, prośba by uzasadnić dlaczego. :)
     
  16. marcelka41.

    marcelka41. Forumowy żółtodziób

    Jestem na tak , również uważam , że na farmie jest już za mało miejsca.
     
  17. Jerzy2006

    Jerzy2006 Ekspert forum

    Jestem na TAK, ponieważ nie ma miejsca na te wszystkie drzewa.
     
  18. mloda90

    mloda90 Czeladnik forum

    jestem zdania ze to świetny pomysł mam już mały lasek i miejsca brak na inne zagrody czy pola
     
  19. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    jestem za tyle że małe modyfikacje. po 75 poziomie żadnych gwiazdek z sad i minimum 300 miejsc. mam pozom 80 i zwyczajnie brakuje miejsca
     
    szynszyla1990 lubi to.
  20. Piraniiax

    Piraniiax Młodszy ekspert

    Moim zdaniem powinno być nowe pole, ale pole pole a nie same miejsce na drzewa bo zagród też nie ma gdzie kłaść, pomysłowe żeby sad dawał bonus do drzew bo to zachęca by tam kłaść jak najwięcej drzew co faktycznie utworzyłoby owy SAD ;] powinno być to jednak odblokowane na wyższym lvlu, na niskim lvlu obecne 3 pola zdecydowanie starczają, bym dała około 60 lvla gdzie naprawdę jest już powoli ciasno ;] I jeśli chodzi o drzewo to kolejne poziomy powinny być coraz droższe a nie tańsze
     
    Goldmaster82 i ***kacper*** lubią to.