Nowa lokacja - Sad

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Ernst69, 3 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jak oceniacie przydatność takiej lokacji?

  1. Bardzo przydatna

    84,2%
  2. Może być

    5,7%
  3. Nie przydatna

    10,1%
  1. Ernst69

    Ernst69 Młodszy ekspert

    Mamy coraz więcej: drzew, zagród, roślin i notoryczny brak miejsca na nie.
    W związku z tym proponuje nową lokację, sad w którym można ustawiać wyłącznie drzewa.
    Lokalizację na mapie najlepiej zrobić na głównej farmie, coś na wzór świątyni małp w tropikach.
    Zresztą w tropikach też by się przydał tropikalny sad.

    • Informacje ogólne:
      • Nazwa: Sad
      • Umiejscowienie: Wydzielone mała grafika na głównej farmie.
      • Sposób na odwiedzenie tego miejsca: Dostać się tam można z mapy lub bezpośrednio z głównej farmy, grafika bramy.
    • Wygląda i efekty dźwiękowe:
      • Sad otoczony płotkiem
      • W tle muzyka - śpiew ptaków.
    • Zarządzanie:
      • Tylko Drzewa z farmy:
    • Dodatkowe informacje:
      • Drzewa w sadzie wydaja owoce o 5% szybciej niz stawiane w innych lokacjach.
      • Sad dostępny od 10 poziomu
      • Sad składa się z 4 części po 25 miejsc na drzewa, do odblokowania za gwiazdki.
      • pierwsza część sadu 50 gwiazdek, każda kolejna 25.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 września 2014
  2. sunshinexxxx

    sunshinexxxx Forum Pro

    a co z lokalizacją na mapie? gdzie by to było ?
     
  3. Ernst69

    Ernst69 Młodszy ekspert

    Myślę że najlepiej na głównej farmie zrobić, coś na wzór świątyni małp w tropikach , żeby nie zajmować miejsca na mapie.
     
    dantic3 lubi to.
  4. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    dodaję pomysł do spisu treści
     
  5. visan03

    visan03 Wyjątkowy talent

    mnie tez sie podoba pomysł z sadem, drzewka troche miejsca zajmują, nie ma gdzie siać i oczywiście baha powinna byc wieksza niż jest
     
  6. one_X

    one_X Mieszkaniec forum

    Sad oczywiście potrzebny bo niestety ale większość zagród trzymam w pasku bo nie mam na nie zwyczajnie miejsca.
     
    wenus-25 lubi to.
  7. cobracay02

    cobracay02 Forumowy żółtodziób

    Ja proponuje dla SADU miejsce tam gdzie siedzi Franek , a Franka przenieść pod drzewo na dzikiej łące, a co do pomysłu sadu to jest dobry i bardzo potrzebny.
     
    dantic3 i Wójt_Jędrek lubią to.
  8. visan03

    visan03 Wyjątkowy talent

    Dobra poropozycja bo w tym miejscu jest ku temu wolna pozycja, a franka można gdzies przenieść
     
  9. nikki2676

    nikki2676 Chodząca legenda forum

    Mi też się ten pomysł podoba. Przydało by się więcej miejsca, bo dużo drzewek zalega w pasku.
     
    Księżniczka528 lubi to.
  10. .BrookeSellka.

    .BrookeSellka. Czeladnik forum

    Tak. To dobry pomysł. Teraz tych wszystkich warszatcików i zagród jest tak dużo, że gdyby chciało się hodować wszystkie zwierzęta na raz, i wszystkie gatunki drzew, i do tego uprawiać jakieś warzywa na eventy, to jest to moim zdaniem niemożliwe. Może niektórzy to potrafią, ja niestety nie.
     
  11. FarmaNirvany

    FarmaNirvany Analityk forum

    Pomysł swietny! w pasku juz tyle rzeczy, ze nie wiadomo gdzie siac! oby na bahamie tez cos dodali!
     
    Księżniczka528 lubi to.
  12. romaskrys

    romaskrys Moguł forum

    Mam dokładnie takie same sugestie. Pomysł świetny a jego realizacja bardzo potrzebna, jednakże powinno to być na w miarę wysokim poziomie, szczególnie że oprócz opisanych w cytacie powodów, gracze z wysokimi poziomami niewiele mają nowych rzeczy do odkrywania. Rośliny się w pewnym momencie kończą, zwierzaki jeszcze szybciej, gwiazdek nie ma na co wydawać a na grę dla gry brakuje miejsca przy wypełnionych po brzegi paskach.
     
  13. fisiexxx

    fisiexxx Zaawansowany

    good, good, good idea :D
     
  14. chrumcia- proszę o bardziej rozwinięte wypowiedzi. Twój post usunełam.
     
  15. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    A co to za wymagania? nie wystarczy napisać, że popiera się pomysł ? Gdzie to jest napisane, że należy "rozwijać" wypowiedzi? Z ilu wyrazów ma się składać taki post?xD Mnie się pomysł podoba, zagłosowałam na tak, nie ma obowiązku uzasadniać tego !!!!
     
    nltog, eldena oraz chrumcia91 lubią to.
  16. Wystarczy przeczytać zasady działu:



    Kilka zasad ułatwiających korzystanie z działu:


      • Pomysł powinien być przedstawiony jasno i precyzyjnie.
      • Każdy temat musi mieć dołączoną ankietę.
        • Poradnik - Wykonanie ankiety (przed i po otwarciu wątku)
      • Proszę pamiętać, że w tym dziale pożądane są dyskusje, a więc wszelkie posty typu: "jestem na tak", "zły pomysł", "nie zgadzam się", "super", itp. będą traktowane jako spam.
      • Prosimy o przedstawianie tylko jednego pomysłu w jednym wątku. Pomysły prezentujące więcej niż jeden pomysł oraz nie dopracowane, będą zamykane.
      • Zanim otworzysz nowy temat upewnij się, czy dany pomysł już nie istnieje. Duble pomysłów będą zamykane i przenoszone do archiwum.
      • W trosce o porządek w tym dziale pomysły podzielone zostały względem tematyki i stworzone dla nich zostały odrębne spisy treści.
      • Zapraszamy do zapoznania się z wzorami pomysłów
     
  17. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Masz racje Afrodyta, nie ma jak to rozwinięta odpowiedz xDxDxD
     
  18. kobitka

    kobitka Forumowy żółtodziób

    pomysł bardzo mi sie podoba,ale proponowałabym poprawkę-- 100 to stanowczo za mało miejsc na drzewka-może ok 150-170?
     
    wenus-25 lubi to.
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    tak, jestem za ponieważ jest za mało miejsca na farmie na drzewa, pola, zagrody, warsztaciki, itemy itp
    -.-
     
    wenus-25 lubi to.
  20. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    myszka mi się przywiesiła i przypadkowo kursor wskoczył na może być. JESTEM NA TAK - Przy ilości drzew dostępnych na farmie jest to słuszne.Wtedy można by było wykorzystać miejsce na poletka.