Mini Event Nowa główna nagroda i wyprzedaż wejściówek na Farmerskim Kole Fortuny

Temat na forum 'Ogłoszenia eventowe' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 23 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_Czerwona

  BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

  Witajcie Farmerzy!
  Zakręćcie kołem, by zdobyć nowy item do swojej kolekcji.

  1.png

  Z Farmerskiego Koła Fortuny znika Kosmiczna zjeżdżalnia. Jego miejsce zajmuje item Letni zgrzybiały dom.

  Letni zgrzybiały dom
  2.gif
  Co 22 godziny daje 2.800 PD/TPD oraz skrzynię z rybami
  Zajmuje 1 pole

  Podczas kolejnej aktualizacji zostanie wycofany item Złowieszcza zjeżdżalnia.


  Jest to ostatni ze zgrzybiałych domów. W związku z tym każdy gracz automatycznie otrzyma rząd chmur, na którym będzie mógł umieścić przedmioty z tej kolekcji.

  Rząd chmur "Grzybowe chatki"
  3.png
  Wymaga przedmiotów: Zgrzybiały dom, Jesienny zgrzybiały dom, Zimowy zgrzybiały dom, Wiosenny zgrzybiały dom i Letni zgrzybiały dom.
  Co 42 godziny będzie dawał:
  165.000 PD, 12 x perfumy, 50% więcej PD z roślin pełni księżyca przez 6 godzin oraz skrzynie: 2 x Skrzynia z rybami, 1 x Skrzynia ze szmaragdami, 2 x Skrzynia uciechy na lodzie, 2 x Skrzynia z narzędziami i nie tylko oraz 2 x Skrzynia z narzędziami III  Powyższe wydarzenie łączy się z Wyprzedażą imprezowych wejściówek na Farmerskie Koło Fortuny.
  [​IMG]
  W związku z tym, że w czasie wyprzedaży dostępny jest pakiet zawierający 150 wejściówek, na czas jej trwania zostanie zwiększony ze 100 do 200 limit, do jakiego można kupować imprezowe wejściówki za floreny. Po osiągnięciu tego limitu, zakup kolejnych wejściówek jest możliwy tylko przy wyborze pakietów za realne pieniądze.
  Kolejne wejściówki można też bez ograniczeń zdobywać w grze, np. w misjach, eventach czy ze skrzynek. Nie ma górnego limitu ich posiadania. Limit dotyczy jedynie zakupu pakietów za floreny.


  [​IMG]
  Środa 24.06.2020, godz. 14:00

  [​IMG]
  Sobota 27.06.2020, godz. 22:00

  [​IMG]

  Pozdrawiamy,
  [​IMG]

  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.