Notoryczne błędy i awarie

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika pepe2013, 24 lipca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wiek kompa nie taki ważny, ale parametry uczciwe ;)
    Edge, hmm 8)
    Pewnie że mam Edge, każdy ma Edge - ta przeglądarka istnieje tylko po to, żeby było jak ściągnąć Chrome xD
    Bez przeglądarki byłoby ciężko 8)xD

    No ale do tego to się trzeba już trochę znać na rzeczy ;)
    Ja tych podejrzanych po prostu nie ściągam, tak dla bezpieczeństwa ;)


    EDIT: zaraz nas stąd wyproszą, już to czuję. Do dyskusji są inne miejsca 8)xD
     
  2. bunny132

    bunny132 Generał forum


    u mnie była zainstalowana od początku
     
    krasnoludek10 i zzizzie lubią to.
  3. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Zatem mam rozumieć , że zafundowano nam "zdrowy" odwyk? ;)
    U mnie w tej chwili ( puk,puk-odpukać ) wszystko z grą ok. Tylko zdarza się ,że się plansze podwieszają; na razie odswiezenie strony działa. Ale niczego już nie przyjmuję za pewnik ;)
     
    krasnoludek10 i Yabolek lubią to.
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Zawsze jest zainstalowana - i bardzo dobrze, można sobie przez nią ściągnąć inną ;)
    Mnie jakoś Chrome pasuje, po długim czasie rozstałam się z FireFoxem... choć Chrome ma swoje wady oczywiście.
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    emilka1123 Twój kolejny post usunęłam. Wyżej prosiłam abyś zapoznała się i stosowała do obowiązującego tutaj Regulaminu forum.

    2.10. Podważanie decyzji członków ekipy/skargi na ekipę

    Ekipa dba o porządek na forum i należy stosować się do jej poleceń. Ignorowanie tych poleceń będzie skutkować nałożeniem punktów karnych.

    Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją członka ekipy, to możesz napisać skargę w odpowiednim dziale na forum. Na forach, które nie posiadają działu skarg, zgłoszenie należy kierować bezpośrednio do pomocy technicznej. Zabronione jest omawianie decyzji ekipy w wątkach innych niż do tego przeznaczone.

    Kara:
    11 - 51

    Jeśli masz jakieś zastrzeżenia to w myśl powyższego skontaktuj się z PT zgodnie z poradnikiem: Pomoc Techniczna.
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    emilka1123 Twój post usunęłam. Za ignorowanie moich próśb otrzymujesz punkty karne i blokadę konta w myśl niżej podanego punktu Regulaminu forum:

    2.10. Podważanie decyzji członków ekipy/skargi na ekipę

    Ekipa dba o porządek na forum i należy stosować się do jej poleceń. Ignorowanie tych poleceń będzie skutkować nałożeniem punktów karnych.

    Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją członka ekipy, to możesz napisać skargę w odpowiednim dziale na forum. Na forach, które nie posiadają działu skarg, zgłoszenie należy kierować bezpośrednio do pomocy technicznej. Zabronione jest omawianie decyzji ekipy w wątkach innych niż do tego przeznaczone.

    Kara:
    11 - 51
     
  8. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Ło matko z córką jak czerwono! Komuna wiecznie żywa. xD
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    W tym przypadku ja się Atenie nie dziwię ;)
    I coś czuję, że zbliża się powtórka z rozrywki 8)
     
  10. ShaGGy778

    ShaGGy778 Analityk forum

    Czasy na farmie niepewne, awaria za awarią, a tu jeszcze ktoś się w trollowanie bawi... jakby nie było wszystkim wystarczająco ciężko... ;)

    Ja też polecam Chrome, czasem jest wkurzający, ale gra działa (o ile nie padnie całkiem w danej chwili8)).
     
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

  12. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Racja, troll z 5 kont nie odpuszcza. Niby 5 osób z jednego kompa, a składnia ta sama i byki tudzież.
     
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    jojo9614 - Twoje posty usunęłam. Dodatkowo nakładam punkty karne i blokadę konta na Forum za złamanie kilku punktów Regulaminu Forum.
    1.2. Treści na forum
    Na forum zabronione są treści: obraźliwe [...]

    2.2. Język forum
    Kultura/ton wypowiedzi

    2.3. Zaśmiecanie, spam, flood, off-top, double posting
    Niedozwolone jest zaśmiecanie forum postami, które nic nie wnoszą do wątku [...]
    Posty powinny być zrozumiałe i czytelne.

    2.10. Podważanie decyzji członków ekipy/skargi na ekipę
    Ekipa dba o porządek na forum i należy stosować się do jej poleceń. Ignorowanie tych poleceń będzie skutkować nałożeniem punktów karnych.

    Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją członka ekipy, to możesz napisać skargę w odpowiednim dziale na forum. Na forach, które nie posiadają działu skarg, zgłoszenie należy kierować bezpośrednio do pomocy technicznej. Zabronione jest omawianie decyzji ekipy w wątkach innych niż do tego przeznaczone.

    Kara:
    11 - 51
     
  14. BabelkiKondzia

    BabelkiKondzia Okazjonalny autor

    A ja tak tylko dopytam z ciekawości, apropo cenzury, regulaminu, czerwonej czcionki i porządku.

    Czy regulamin nie obowiązuje moderatorów?

    O ile dobrze pamiętam (dwa razy byłam za to upominana) nie można pisać postów jeden pod drugim... Gdzie jest więc zwrócenie uwagi Atenie?

    Chyba że regulamin dla MOD nie obowiązuje to wtedy okej.

    trolle, trolami, porządek, porządkiem. My też się denerwujemy jak gra nie działa i nie ma usprawiedliwień dla łamania regulaminu.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    BabelkiKondzia zgadzam się - nie ma usprawiedliwień dla łamania regulaminu i przykro mi, że Cię rozczaruję ale Regulamin warto czytać dokładnie. Jest w nim między innymi:

    Double posting - pisanie postu pod postem. Wyjątek: Moderatorzy mają prawo pisać post pod postem. Użytkownikowi wolno odstąpić od tego punktu Regulaminu tylko za przyzwoleniem Moderatora.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. -Nati362-

    -Nati362- Okazjonalny autor

    mam pytanie bo jest taki bałagan na forum że nie wiadomo gdzie pytać bo jak co to ciach czy u was tez tak gra muli, siedzę od godziny na farmie i co zbiorę to musze odświeżać i nie chce się grać bo to ma być przyjemność a nie same nerwy. Czy to wina mojego kompa czy wina gry
     
  17. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    U mnie całkiem padła gra, wszystko się zatrzymało i nie da się ponownie zalogować
     
    krasnoludek10, hlnrys oraz a-bara lubią to.
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  19. a-bara

    a-bara Okazjonalny autor

    U mnie też >:(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum