Notatnik

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Elatea, 10 sierpnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chcesz wprowadzenia notatnika do gry?

  1. Tak

    95 głos(ów)
    82,6%
  2. Nie

    20 głos(ów)
    17,4%
  1. tigre

    tigre Fanatyk forum

    odkurzam temat :)
    Dziś chciałam dodać pomysł notatnika- ja proponowałam nową zakładkę na naszej poczcie- za "znajomi" - w zasadzie wszystko jedno gdzie i jak ale dobrze byłoby, by się pojawił ... choć jak zobaczyłam datę pierwszego wpisu tu to nadzieja mi gaśnie :(
     
  2. piotrek23e

    piotrek23e Analityk forum

    To trochę mniej wygodne by było, pomysł autora z umiejscowieniem w ramce (chociaż teraz może to być bardziej utrudnione, gdyż tam nie ma już żadnych przycisków) jest bardziej dostępny z każdej lokacji w której się znajdziemy. Mimo wszystko notatnik bardzo dobra rzecz na farmie.
     
  3. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Najlepiej faktycznie gdyby był jakoś pod ręką - wysuwany z boku/dołu/góry tak jak np sąsiedzi albo w tym pasku po lewej ale tam miejsca brak jakoś....może z dołu druga strzałka? w sumie ważne by gdzieś był i fakt gdybym mogła sobie robić podgląd z nakładaniem się go na to co robię byłoby super
    np wysyłam prezent - sprawdzam co kto chciał /chowam / klikam na odpowiedni prezent
     
  4. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Widzę,że kiedyś głosowałam na nie i nadal ten głos podtrzymuję.Jak gram ponad 7 lat,to jeszcze nigdy nic nie zanotowałam.
     
    Adasadas lubi to.
  5. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    W kółko coś notuję i liczę, ale wykorzystuję do tego plik excela z arkuszami dotyczącymi konkretnych elementów gry - zasoby stodoły, pełnia, przeliczniki czasów wzrostu, wyniki TOP itd. itd... w tym bieżące notatki i wyliczenia związane z aktualnymi wydarzeniami na farmie:) Żadna funkcja w grze nie będzie tak rozbudowana, jak możliwości, które daje mi excel, tak więc z mojego punktu widzenia dodawanie notatnika do gry jest zbędne. Ale też trudno mi sobie wyobrazić, że jakiś zaangażowany farmer nie robi gdzieś na boku własnych obliczeń. Może taki notatnik by to ułatwił? Dlatego jestem za:)
     
    Adasadas, mamaiza69 oraz Anetta41 lubią to.
  6. nemo75

    nemo75 Stały bywalec

    na głosowanie się spóźniłam ale jestem jak najbardziej na tak tak tak
     
    Adasadas lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zdecydowanie tak:) Uwielbiam chłodne kalkulacje:inlove:
     
    Adasadas lubi to.
  8. wielkakulka

    wielkakulka Książę forum

    Dlaczego nie - wczoraj wypisywałam na kartce, które zagrody mogę wymienić, na co chciałabym wymienić, czego mi brakuje, co mam za duzo...kartkę wyrzuciłam dziś rano. Kiedy za jakiś czas pojawi się możliwość wymiany zagrodami, znowu będę spisała karteczki :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -agax3- Twój post usunęłam jako spam zgodnie z jedną z zasad tego działu:

     
    -agax3- lubi to.