Opinie Nocny wyścig

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 13 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dosias

    dosias Generał forum

    ja odpoczywam i nie robie ewentu, nie miałm zbytnio czasu wiec nie chciałam zaczynać bo wiedziałam ze i tak ie skoncze
     
  2. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    Event skończony na luzie dziś rano. Wystawiłam sporo zagadkowych zagród i drzewek, bo podwajałam ilość tych nagród. Póki co zebrane tylko te z farmy i niestety 1 zagroda i 1 drzewko, które nie skończą w inwentarzu, ale to też nie nowości.
    Baśka czeka na zbiór 32 drzewek, a z zagród 1 agamy się trafiły, na otarcie łez ;).
    Event mi się podobał. Łatwy, przyjemny i można wybrać nagrody.
     
  3. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Udało się doleciec do końca ,moje Ts zamieniły się w stado pomarańczowych bobrów tak dużo naraz chyba nigdy nie dostałam, drzewka życzeń i nic ciekawego ;)
     
  4. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Event powolutku się sam zrobił :) Imprezówki i sn trzymam na stosowny czas żeby zaszaleć. Miałem w pasku 28 potencjalnych sójek i nie urodziło się nic ciekawego oprócz żółtej pszczelarni i 4 sztuk żółtych karpi koi xD Acha jeszcze jedna żółta kotlarnia
    Natomiast drzewka zaspokoiły Miecia i dały 3 sztuki białej topoli. Po drodze w evencie wpadły różne inne dobra potrzebne do funkcjonowania farmy
     
  5. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Został mi ostatni wyścig... zabraknie 1 samolotożetonu, ale to nie koniec świata.
    Za 1,5 godz zbiór eventówki.
     
  6. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    5 żetonów potrzeba, nIe musisz ostatniego razy dwa brać jeśli w locie 1, 3 wzięłaś podwójne. Ten 6 to na 8 sztuk superpaszy tylko
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Wojtku bez SP to nawet 4 żetony wystarczą.:)
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja tym razem na szarym końcu, dopiero trzeci wyścig kończę.:oops:
     
  9. Beciakbu

    Beciakbu Okazjonalny autor

    Chyba mnie trafi nie doczytalam konkursu do konca ( W "Sadze zaświatów" potrzebne będzie 5 szt. Samolotożetonów, podczas gdy znajdują się one tylko w 3 miejscach tras wyścigowych. Do zdobycia kompletu tych przedmiotów konieczne jest zatem podwajanie nagród z nimi.) :( wlasnie go skonczylam buuuuuuuuuuuuu z 3 zetonami, czy idzie zdobyc je w inny sposob [ciach]:( buuuuuuuuuuuuuu

    Część posta usunęłam, ponieważ w ten sposób na forum nie żartujemy.
    MOD_Zła

     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 października 2020
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niestety, ale nie.
    Pozostaje postarać się w kolejnych eventach. Patrząc na poprzedni podobny event z perłami, to jest duża szansa, że pomimo tego uzbierasz potrzebne mroczne kryształy :)
     
    czechu79 lubi to.
  11. Beciakbu

    Beciakbu Okazjonalny autor

    dzieki za odpowiedz, przynajmniej nie bede szukac niepotrzebnie
     
  12. Ogrodnik121970

    Ogrodnik121970 Okazjonalny autor

    Czy będzie możliwość dokupienia tych dziwnych samożetonów za FL. To porażka robienie takich niespodzianek. Było 5 wyścigów więc i 5 żetonow bez problemu powinno być do zdobycia. Jakś nie udało mi się podwoic ich ilości podczas zbierania nagród. Te eventy zaczynją być już nie tylko uciążliwe ze wzgladu na czas jaki trzeba im poswięcić ale i na to nieszczęsne powiązanie kilkilku na raz trwających jednocześnie.

    I jeszcze jedno: dlaczego tych mrocznych krysztaów nie ma co najmniej tyle ile uda się zdobić skrzynek. Ta gra, jeśli codzi o nagrody co raz bardziej zaczyna przypominac totolotek. Większośc z nich to czysty przypadek, czyli nawet jak robimy event to nawet tak do końca nie wiemy o co gramy :(. Zagadkowe zagrody, tajemnicze sadzonki, skrzynki z niewiadomo czym i nawet teraz w evencie kolejne, ktorych można zdobyć całkiem sporo ale i tak to nie oznacza, ze się uda event zrobic - zachodzi pytanie - skoro w eventach jest aż tyle niewiadomych czy w ogóle warto je robić, bo szansa na ich ukończenie może i jest, ale nie idzie to w parze z otrzymaniem oczekiwanych nagród. Tworcom gratuluje "nietuzinkowego" pomysłu na zniechęcanie graczy do gry :)
    A wszystkim wytrwalym zycze skrzynek bogatych w kryształy, ja z 20 mam ich 5 szt. a do odblokowania nagród potrzeba ich krocie :(

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 października 2020
    [Zosia] i Anetta41 lubią to.
  13. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam
    nie tylko Ty tak zrobiłeś , bo ja tez do końca nie przeczytałam tylko pobieżnie , więc mogę mieć pretensje do samej siebie
    zresztą i tak by mi się nie udało podwoić nagród ponieważ czas się już kończy , a po drugie w pracy nie mam możliwości aby pozwolić sobie na granie i robienie eventów
    pozdrawiam
     
    dantic3 lubi to.
  14. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    skończone.... :)
     
    dantic3 lubi to.
  15. zagajnik63

    zagajnik63 Młodszy ekspert

    kochani czy w wypiekach odchlani siejemy te sama rosline i zbieramy te same wypadajki.
     
  16. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    nie, będzie to zupełnie inny event, więc tak samo inne rośliny i wypadajki:)
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wyladowałam szczesliwie ...:)
     
    kornik1 i Anetta41 lubią to.
  18. zagajnik63

    zagajnik63 Młodszy ekspert

    bardzo dziekuje
     
  19. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Jak fart to fart ,jeden zbiór do końca ewentu a tu z samego rana 200% na żniwa ....;)xD
     
    miszaw i Anetta41 lubią to.
  20. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    Event zakończyłam wczoraj- bez bonusów tylko z chutneyem. Bardzo przyjemny zwłaszcza dla graczy nie investujących realnej kasy, dużo tajemniczości- co wyjdzie przekonam się już za 3 godz.:p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.