Opinie Nocny wyścig

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 13 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    W górnej części ramki gry nie masz takiego przycisku?
    upload_2020-10-15_21-59-21.png
     
  2. orszula1

    orszula1 Czeladnik forum

    ha
    ha ha żeby to było takie proste ale nie jest aktywuj flash playera mimo aktywacji nie działa
     
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Proponuję temat z zapytaniem założyć w dziale Pomocy. Bo tutaj za bardzo odbiegamy od tematu, a problem nie dotyczy samego eventu, a ogólnie gry.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  5. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Nie doczytałam poradnika i zebrałam samolotożetony pojedynczym paliwem, więc wyścig mam z głowy.
     
    ktosia lubi to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    alekar "z głowy" możesz mieć ewentualnie nagrody z eventu Saga zaświatów, bo tam właśnie wymagane są te samolotożetony. W sumie potrzebnych jest 5, więc jeśli zebrałaś samolotożeton pojedynczy tylko w Wyścigu 1, to jeszcze jest szansa na zdobycie 4 - 2 w Wyścigu 3 i 2 w 5. Musiałabyś tylko mieć odpowiednią ilość Świetlistego paliwa XXL i uważnie śledzić pasek postępu żeby użyć tego paliwa tam gdzie są do zdobycia te samolotożetony ;)
     
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Zebrałam pojedyncze z Wyścigu 1 i 3, jeszcze mogę zdobyć 2 w Wyścigu 5, razem mogę mieć 4. jednego zabraknie :(
     
    ktosia lubi to.
  8. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Ale 4 będą otwierać Ci drogę do 2 wywarów czarownicy i to jest dobre a ten 5 na szczęście jest ostatni i otwiera tylko 8 SP tak więc nie jest źle;).
     
  9. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Z tego, co piszesz, nie jest tak żle.:p
    Dzięki za informację :)
     
    ktosia lubi to.
  10. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    A ja sobie robie event na spokojnie. Jak na razie to jestem w połowie trzeciego wyścigu. Bez bonusów,koszyczków- jestem ciekawa czy uda mi się skończyć- optymistycznie zakóładam że tak.
     
    robins71 i AngelGina lubią to.
  11. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    Gratulacje Aniu :)
    ja również mam uzależnienie, bo robię;) mam nadzieję dzisiaj skończyć :)
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Asiu.:)
    My stary rocznik farmowy jesteśmy xD, mam jeszcze kilka sąsiadek i sąsiadów równie mocno uzależnionych. ;)
    Zawsze coś tam wpadnie w nagrodach i fajnie jak świeżością na farmie powieje, bo między eventami sieję do misji. I tak sianie i tak.:)
     
  13. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    Oj tak, to prawda , ja też mam kilku Sąsiadów jeszcze z początków farmy :) jakże inna wtedy była praca na roli ;)

    latanie dobiega końca , jeszcze chwilka i ostatni prezencik będzie mój
     
  14. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    U mnie już wczoraj zamknęłam temat ewenciku..piszę po przerwie rocznej..i mam wielką nadzieję że mnie z powrotem przyjmiecie do forum ewentów..
     
  15. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Człapię się powoli z evencikiem bo bez bonusów to ciężko.Zrobione 2,5 zadania lotów.Zielony samolocik mnie goni ,ale mu się nie dam haaaa.
     
    antonina-farmerska, robins71 oraz olgs3 lubią to.
  16. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam wszystkie 5 lotow wykonalam mam pnacze ale brak mi do niego 3 itemow przepraszam juz znalazlam na polu ozdobnym
     
    aleksandra, bacowa70 oraz robins71 lubią to.
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wreszcie miałam dziś czas na latanie i już jestem po evencie:)
    obraz_2020-10-17_103815.png
    Policzyłam, że w sumie zgarnęłam w nagrodach 48 TS-ów drzewnych, 24 TS-y zagrodowe, 4 skrzynie bonusów, 6 różnych bonusów PD. Wpadających po drodze nawozów, super paszy, różnych skrzyń nawet nie próbuję liczyć... A jeszcze sporo dobra wpadnie dzięki Sadze zaświatów i nagrodom ze skrzyń mrocznych kryształów:D

    ***
    magros, fizyczną niemożliwością jest zgarnięcie pnącza bez itemów. Itemy wpadały po drodze i nie dało się temu zapobiec, nawet jeśli ktoś bardzo by chciał... Sprawdź czy gdzieś ich nie wystawiłaś. Jeśli nie uda Ci się znaleźć - skontaktuj się proszę z Pomocą techniczną.
     
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Doleciałam

    [​IMG]

    Już nie potrzebuję kanistrów.
     
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    orszula1 - jeżeli masz zastrzeżenia do kogoś z ekipy, napisz proszę zgłoszenie do Pomocy Technicznej. Zostałaś przekierowana do działu pomocy, ale nie skorzystałaś. Tutaj Twój post usunęłam.
     
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    orszula1 - Za złamanie tego punktu Regulaminu Forum:
    2.10. Podważanie decyzji członków ekipy/skargi na ekipę

    Ekipa dba o porządek na forum i należy stosować się do jej poleceń. Ignorowanie tych poleceń będzie skutkować nałożeniem punktów karnych.

    Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją członka ekipy, to możesz napisać skargę w odpowiednim dziale na forum. Na forach, które nie posiadają działu skarg, zgłoszenie należy kierować bezpośrednio do pomocy technicznej.
    Otrzymujesz punkty karne i blokadę konta.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.