Nocny lot

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kasiamoja1, 27 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. kasiamoja1

  kasiamoja1 Aktywny autor

  Proszę o pomoc - Mino, że zrobiłam wszystkie 5 etapów do końca - nie mam Bąbelkowego pomocnika i nie mogę korzystać z otrzymane3go rzędu chmur. Nie rozumiem - zrobiłam wszystkie zadania.
   
 2. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  W evencie był między innymi Bąbelkowy samolot (item)

  [​IMG]

  Sprawdź czy już go gdzieś na którejś z łąk czy ogrodów nie wystawiłaś? Jeśli nie odnajdziesz itemu to zapraszam do PT.

  Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
   
 3. kasiamoja1

  kasiamoja1 Aktywny autor

  Nigdzie go nie wstawiłam, niestety. Co do Pomocy Technicznej już cztery razy zwracałam się o dopisanie bonusu z racji zakupu florenów i cisza, więc z taką Pomocą to chyba mogę się pożegnać z Bąbelkowym samolotem. Smutne - gram od 11 lat.
   
 4. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  kasiamoja1 z pewnością otrzymałaś odpowiedzi z PT, daję głowę ;) Sprawdź proszę dokładnie swoją skrzynkę odbiorczą, w tym folder Spam i pokrewne, np. Społeczności bo zdarza się, że tam lądują wiadomości z PT.

  A jeśli wykonałaś wszystkie zadania to i item na 100% jest na Twoim koncie, być może wystawiłaś i zapomniałaś ( z mojego doświadczenia wiem, że to się zdarza dosyć często). Przejrzyj dokładnie Ogród ozdobny, Wyspę skarbów, itd... Wyżej wkleiłam grafikę itemu żeby Ci to ułatwić.

  Jeżeli jednak nie uda Ci się odnaleźć itemu to napisz proszę zgłoszenie zgodnie ze wskazówkami z poradnika: Pomoc Techniczna. Jak już wyślesz to zgłoszenie to nie zapomnij przejrzeć dokładnie obieranej poczty.

  Czy jeszcze w czymś mogę Ci pomóc?
   
 5. kasiamoja1

  kasiamoja1 Aktywny autor

  Na 100 % bonusu dopisanego nie mam - niestety. Zadania Nocnego lotu wykonałam i wspomnianego itemu nie mam - także w 100 %. Dziękuję Ci za chęć pomocy, w realu jestem prawnikiem z tzw. doświadczeniem i zawodowo nie lubię fuszerki. Pozdrawiam jednak z uśmiechem - to tylko gra, nie real. Proszę o zamknięcie tematu.
   
  czechu79 lubi to.
 6. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Bardzo proszę i temat zamykam.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.