Opinie Noce przędzarki

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Cudownie móc zrelaksować się po pracowitym roku! Cóż może być lepszego niż szydełkowanie ciepłego swetra, słuchając opowieści Kurystyny? Ciesz się rozgrzewającą akcją specjalną i słodkimi nagrodami!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 30.11.2023, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 06.12.2023, godz. 22:00


    [​IMG]




    Pozdrawiamy,

    [​IMG]
    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    pnącze co 320h chyba żart 8)8)

    hamaczek :p
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Do jutra może zmienią na 298h?
    xD:cry:xD
    Póki co - pas.
     
  4. Milo58#

    Milo58# Czeladnik forum

    Bardzo fajne pnącze, tylko do zbioru co 320h czyli co 2 tygodnie...brzmi jak jakis żart. Niedługo to będą pnącza zbierane raz na 2 miesiące.

    A inna sprawa, wytłumaczy mi ktoś jak to będzie skoro obecny event jest przedłużony do jutro do 22 a kolejny event startuje juz o 14 ? Przecież glowna i dzika łąka będą teoretycznie zajęte przez obecna eventowke, a w nowym evencie też lecą wylotki z tych pol i dodatkowo na dzikiej sieje się roślinę.... czyli będzie lecieć wszystko ze wszystkiego, wylotki z obu eventow na raz?
     
  5. DIRAE

    DIRAE Analityk forum

    To chyba pomyłka, komuś się niechcący zero dopisało...o_O Na pewno miało być co 32 h xD
     
  6. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tym razem również sobie odpuszczę:)
     
  7. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    I co z tymi gwiazdkami robić? Mam już tego nadmiar
     
  8. rysio

    rysio Ambasador forum

    co prawda nie jestem prof. jez. polskiego ale slowo przedzarka jest mi nieznane, a jedynie "prządka" albo "prząśniczka"
     
  9. incasent

    incasent Ambasador forum

    Nie wiem, nie wiem....
    Mam dwa "krótsze" pnącza ze skrzynią XI i jak do tej pory żadne drzewo, ani nakładka mi się nie trafiły :(
    Najwyżej odpocznę po dożynkach :)
     
  10. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    pnącze mnie powaliło na kolana, 320h do ponownego zbioru8), inne nagrody też słabiutkiem, nie wiem dla kogo ten event
     
  11. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Gwiazdek mam ponad 40 000, po co mi następne??? Nagrody z tabelki to same TS-y, czyli po wykluciu kolejny badziew do magazynu. No i ten czas oczekiwania...... 320 godzin. Trzeba by było w kalendarzu zapisać i sprawdzać dokładnie kiedy wpadną te fantastyczne nagrody. Odpoczynek wskazany. Powodzenia robiącym.
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Eh nie wiem
    pnącze kusi , trochę ;)

    pnącze może i długo dojrzewa ale ma moc !!!
    oczywiście tylko dla szczęśliwców :sleepy::pxD ja nim nie jestem xD:cry:


    a siania w chusteczkę :sleepy:
    do tego eventówka o różnych czasach wzrostu :eek: na różnych łąkach

    chyba mi się nie chce tego pilnować
     
  13. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Obecną eventówkę siejemy tylko na głównej.
     
  14. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    a kocyk przytulny ...leci z tych samych łąk co napój musujący...a więc eveny przedłużony ...czy koniec dziś.. się pytam
     
  15. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    A więc tak na całość potrzebujemy:
    - 20.145 splot ostu (15.665 + 4.480 na 8x koszyk szydełkowania)
    Po zmianach:
    - 10.280 splot ostu (8.000 + 2.280 na 8x koszyk szydełkowania)
    - 9.925 kwiat herbaciany
    - 13.395 kwiat ciasteczkowy

    Potrzeba 8 koszyków szydełkowania, z czego jeden składa się z 119 szt. przytulnego kocyka czyli:
    Wylotek: 952 szt. przytulnego kocyka.

    Zielska od groma, zaangażowane prawie wszystkie łąki, 3 rośliny eventowe każda z innym czasem wzrostu, pnącze zbierane co 2 tygodnie... czy oni są normalni? o_O cały ten event wygląda jak jedna wielka pomyłka.o_O Od dawna robię wszystkie eventy, ale tutaj mam spore wątpliwości i chyba odpuszczę tak jak pozostali...
     
    Ostatnie edytowanie: 30 listopada 2023
  16. kudlaty147

    kudlaty147 Fanatyk forum

    hamaczek za krotko dochodzi pnacze moglobyc 800 godzin
    pozdrawiam
     
  17. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Nie mam co robić z posiadanymi gwiazdkami, nie chcę następnych nawet co 320h. :)
     
  18. d_anulka

    d_anulka Stary wyjadacz

    Przędzarka, to taka maszyna która "robi" przędzę... Ale czy o to pomysłodawcy tego eventu chodziło? Trudno stwierdzić 8)

    Do eventu przystąpię. Pewnie nie dla pnącza, ale kilka zagadkowych się przyda :)
     
  19. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    A ja nie robię, dużo siania, koło nie bardzo chce współpracować a na takie nagrody szkoda mi bonusów ze stodoły. Noce przędzarki, i to jeszcze co 320 godz ,mnie nie interesują ;):p Hamaczek, też z ciepłym kocykiem.
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Na koszykach golą graczy jak owce, to teraz trzeba coś z półfabrykatem zrobić.
    Będą prząść.8)
    I to nocami!
    xD:cry:xD
    -------------------
    Pnące do zbioru co dwa tygodnie.
    26 zbiorów w roku.
    Jaka jest szansa, że z tego wpadnie baobab?
    Niech BP poda procentowe szanse.

    1% - baobab raz na ok. 4 lata.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.