Opinie Noc strachów kujonów (Komiksy Pandy)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 25 października 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Pnącze już jest :)
    Finał będzie jutro.
     
  2. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Skończone udało się .
     
  3. kazak9

    kazak9 Mieszkaniec forum

    Witam , dlaczego nie mogę uruchomić pnacza ?. Zadania skończone a pokazuje - brak itemów
     
    Ciasteczkowa♥ i Aisha1969 lubią to.
  4. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Itemy musisz najpierw postawić na polu i zebrać 3 razy
     
  5. gera2010

    gera2010 Naśladowca mistrzów

    Witam, czy komuś też nie dopisało darmowych biletów do gry Komiksy Pandy?
    O 23:00 powinno dopisać darmówki i nic. Zegar odlicza nowe 24h. Czyżby zapomniano, że event trwa dalej...
     
    Ciasteczkowa♥ i Aisha1969 lubią to.
  6. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]
    118 dyni skończyło ,mogę iść spać :music:xD
     
  7. bogusiania

    bogusiania Komisarz forum

    Tak, jak policzyłam, event skończony rano, ale dopiero teraz mogę to napisać, bo cały dzień poza domem. Pojedynczych, albo małych ilości skrzynek Piccolo nie wystawiam - niedawno z 2 wyszły jakieś drobiazgi, ech. Na florenowca nawet nie liczę, trudno, obejdzie się. Powodzenia jeszcze walczącym, chyba większości uda się skończyć :)
     
  8. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    coś porobiłem, z picolaka 120 farmarków darmowych...ale do pnącza widzę że odrobinkę mi braknie
     
  9. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Bez zakupów pewnie by się udało skończyć w podstawowym czasie, nawet jeśli eventu by nie przedłużyli, ale to już naprawdę byłoby zbieranie z zegarkiem w ręku, żeby się wyrobić xD A z tym bywa ciężko, bo mnie zazwyczaj gdzieś nosi.
    Na pierwsze bonusy to ja się nawet nie załapałam (tylko te podstawowe dostawałam), bo nie ogarniałam mechaniki i nie umiałam tych komiksów ułożyć :p I nie przełączałam się pomiędzy nimi jak gry robiłam- na warsztaty nie miałam z początku żadnego. Za to później po prostu zapominałam je włączać, dlatego bez bicia się przyznać muszę, że niespecjalnie mi szło. A ten bonus +6 zawsze włączałam jak już drzewo gotowe było, przed zbiorem kombajnem.
    Sama ciekawa jestem jak ten event się rozwinie... W tej pierwszej edycji było tyle bubli, że boję się co może nas w kontynuacji spotkać xD Na pewno konieczne jest mocne dopracowanie, bo sama mechanika zła nie była. Wystarczy, że po prostu zacznie to działać. No i czy te monety pandy w ogóle będą coś warte, bo trochę w ciemno robiliśmy, jak nagrody na razie są jedną wielką niewiadomą... Niby darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, ale dla nagrody pokroju kumpla albo kijka to raczej szkoda zachodu :p
     
  10. md_m

    md_m Naśladowca mistrzów

    Uff, udało się przed chwilą. Jakim sposobem? Nie wiem:) Najdziwniejszy event jaki robiłam...
    Gratulacje dla wszystkich szczęśliwców.
     
  11. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    [​IMG]

    tyle do pnącza brakło ;( heh
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    U mnie też pnącza nie będzie. Nawet najmniejszy koszyk tu nie pomoże, a większego nie kupię. :p
    upload_2023-11-2_20-36-50.png

    Praca i dobra zabawa w weekend zaowocowały ;)
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    to trzeba bylo klucze pod wycieraczka zostawic;):pxD
     
  14. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Poszło lepiej niż myślałam do pełnego końca zabrakło małego paluszka ;)

    [​IMG]

    nie martwi mnie to bo dostałam co chciałam, ale Miecia aż się skręca - dla zasady - że tak mało zabrakło .
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.