Opinie Noc strachów kujonów (Komiksy Pandy)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 25 października 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dora4370

    dora4370 Moguł forum

    Sąsiadko idziesz jak burza -Gratki :) . Ja wieczorem dopiero zgarnę pnącze a co jeszcze to się okaże .
     
  2. bogusiania

    bogusiania Komisarz forum

    Pnącze zdobyte, 1 item postawiony, 2 czeka na polu na 3 zbiory, jest dobrze, do końca eventu powinno się udać, czego wszystkim życzę :)
     
  3. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Event skończony, wracam do normalnego spania, bez nocnego wstawania.
    [​IMG]
     
  4. grania.

    grania. Analityk forum

    Ja skończę wieczorem, brakuje mi do ostatniego kroku 6 tysięcy, a za 6 h dojrzeją 3 serduszka i będzie z głowy
     
  5. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    został mi ostatni krok i finito... :)
     
  6. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    dasz radę trzymam kciuki wiesz nocki w pracy to chociaż pola obrobione
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Kurka zaraz koniec a chcę jeszcze [​IMG]
    a tak się zarzekałam :p

    mimo wielu błędów z użyciem bonusów , do tego początkowo gierki na chybił a jak się udało to trafił w te półki xD
    myślę że event zajefajny :inlove: lubię eventy gdzie osiągnięcie celu zależy ode mnie a nie od BP

    łatwo nie jest trzeba się pilnować co , kiedy ,jaki bonus
    przynajmniej by był nudnym eventem xD


    mechanika super [​IMG] [​IMG]
    lepsza nić bezsensowne sianie terror badyla

    mogę śmiało powiedzieć zabiłam czas xD


    wieczorem 3 serduszka załatwią sprawę
    [​IMG]


    ps ciekawe dalsze edycje tej mechaniki
    czy mechanika znajdzie się na liście lubianych ;)
     
  8. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    U mnie po evencie. Dobranoc się z Państwem ;);)

    [​IMG]
     
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Widzę, że każdy inaczej ustawiał pola.:)
    U mnie było tak:
    [​IMG]
    koniec pilnowania zbiorów, bo jednak bez systematyczności byłoby trudno.
    Jutro mam miłych gości, to cały dzień bez farmy.:)
    Powodzenia.:)
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zebrałem i się okazało, że więcej nie muszę.
    [​IMG]
    Fabryki nakarmione ostatnią pasza.
    Dyni zostało 500+.:p
    [​IMG]

    Trochę przeholowałem z bonusami, ale to efekt zawirowań z dopisywaniem wejściówek po zmianie czasu.
    Chuchałem na zimne aż zmarzło.;):p
    To mam dwa dni wolnego, co by tu...8)
    xD:cry:xD
     
  11. marcin1098

    marcin1098 Forumowy żółtodziób

    Tyle było obaw przed rozpoczęciem eventu, a tu prosze :p każdy raczej bez problemu skończy i to jeszcze ze sporym zapasem. Gratulacje dla wszystkich ;)
     
  12. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Udało się ogarnąć najważniejsze części bez żadnego problemu, jeszcze z dużym zapasem czasowym. Został mi ostatni krok do wykonania, wieczorem zbiór fabryk, rano kolejny i będzie koniec. :) Mnie tam się podobał ten event, jestem na tak. xD Zawsze to coś nowego, nie ma monotonii. :)
     
  13. abask

    abask Komandor forum

    Zostało mi ostanie zadanie. Rano zbiorę serducha i wystarczy. Jakoś poszło ale nie zmienię zdania, że event kichowaty.
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Gapowe się płaci...-.- Pewnie nie skończę,trudno...[​IMG]
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    No masz, już myślałam, że nikt mi nie dorówna w ślimaczeniu się z eventem, ale widzę że idziemy łeb w łeb z GosiąxD

    upload_2023-10-31_16-44-59.png

    Mam na stanie 3 serca i pewnie spokojnie mogłabym zgarnąć pnącze dopełniając roślinką i owocami, ale mi się nie chce, poczekam na więcej serc. Mój excel mówi, że zrobię całość, to znaczy, że zrobię całość, więc się nie przejmuję:)
    W tym evencie podobają mi się czasy wzrostu drzewek i fabryczki z bonusem. Można ogarnąć wszystko rano i wieczorem, a w ciągu dnia tylko na szybko zbiór roślinki, ale też bez wielkiego pilnowania:)
    Skiepściłam w sumie 2 bonusy dla fabryczki, ale zmieściło się to w marginesie błędu - nawet gdyby event nie został przedłużony;)
     
  16. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Zostały mi jeszcze dwa poziomy do zrobienia ..xD więc chyba dam radę wykonać całość , pomimo utrudnień ;)
     
  17. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Aga dzięki... czyli wszystko zrozumiałam dobrze ale myślałam że można też inaczej zdobyć
     
  18. alusia-milusia

    alusia-milusia Stały bywalec

    Ten event jest rownie ekscytujacy jak beysbol amerykanski xDDoczolgalam sie do 6 bazy..chyba mi sie dalej nie chce.. po prostu o nim zapominam..xD
     
    Ciasteczkowa♥ i dantic3 lubią to.
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    pnącze zdobyłam :) moze całość uda sie zrobić:) sie zobaczy na stanie mam malutko towaru :music:
     
  20. Rufinka2

    Rufinka2 Aktywny autor

    Jestem na ostatnim kroku.... Jutro rano będzie koniec :D
    Oczywiście nie doczytałam że w 10 i 11 kroku jest dużo mniej punktów do zaliczenia i myślałam że nie zdążę a tu niespodzianka :music:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.