Opinie Noc strachów kujonów (Komiksy Pandy)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 25 października 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Musisz zdjąc z pola i postawić jeszcze raz. Pisałam rano do PT. Przed chwilą tez napisałam. Do pnącza droga przez mękę. O zrobieniu wszystkiego nawet nie ma mowy.
     
  2. farmerbaba1

    farmerbaba1 Półbóstwo forum

    To straciłam 1 bonus bo wzięłam z paska i nakarmiłam ponownie, eh>:(>:(>:(
     
  3. igor_02

    igor_02 Zaawansowany

    niestety mnie nie dopisali :(
    oj jest jednak :D
     
  4. grania.

    grania. Analityk forum

    Po przelogowaniu darmowe gierki się pokazały. Ja po użyciu wzmacniacza, przed nakarmieniem automatów na wszelki wypadek się przelogowuje. No i zawsze można sprawdzić w aktywnych bonusach czy zaskoczył.
     
  5. gangrion

    gangrion Okazjonalny autor

    Event zakończony - w sumie to nudy i zdecydowanie wolę inne gierki :) np. kości lub domino z kwiatków.
     
  6. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    Jednak dopisało dwie wejściówki. Można grać dalej. Przede mną pnącze i może uda się dojść do końca. Pozdrawiam nocne marki.
     
  7. bogusiania

    bogusiania Komisarz forum

    Yesss, 2 darmowe gierki dopisane, 4 bonusy na fabryczki zebrane, na razie, odpukać, nic nie "zmaściłam". Pnącze już w zasięgu wzroku, i to mi się podoba :)
     
  8. sonfi

    sonfi Młodszy ekspert

    Moja minigra cały czas jest zwieszona. Od samego początku to trwa. Przy pierwszej rozgrywce zablokowała się i żadnej więcej nie mogę rozegrać.
     
  9. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    pnącze już zdobyte, zostały mi monety i ostatni item ale to już myślę na spokojnie
     
  10. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    A ja nie mam problemu z dopalaczami fabryk bo z gierek od początku nie trafił mi się ani raz coś robię nie tak że za każdym razem mam dopalacze drzewek ile się uda tyle będzie do pnącza brakuje około 10tys więc bez zarywania nocy pnącze będzie.
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    nikolabln bo bonus trzeba samemu wybrać przed rozpoczęciem minigry. Żeby zdobyć dla fabryk to trzeba ten bonus zaznaczyć kropką:

    bbb.png

    Zdobyty bonus najlepiej aktywować tuż przed zbiorem drzew czy fabryk.
     
  12. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    8 kroków zrobione ,idę po pnącze :music:;)xD
     
  13. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    U mnie ostatni item do zdobycia został myślę że wieczorem będzie koniec
     
    Ostatnie edytowanie: 31 października 2023
  14. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Pnącze zdobyte, jeden item stoi. Drugi jeszcze 2x do zbioru. Z pierwszej skrzynki +100% do stodoły, podoba mi się to.
     
  15. ola88888

    ola88888 Analityk forum

    Ja dopiero Piccolo przed spaniem zebralam, pewnie pnacza nie da sie. Z Piccolo bukiet kwiatow: 30 x 1h kombajn - uwielbiam :inlove:
     
  16. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Dziekuje jakoś nie doczytałam że to trzeba zaznaczać sądziłam że to jest losowość.Od jutra działam z kropką.
     
  17. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Oddali mi skradzione skracacze fabryk...7 sztuk... co mam z nimi zrobic teraz, skoro jednorazowo uzyje 1 sztuki, bo wiecej na raz nie dziala?

    Co za bubel z tego eventu...:cry:

    A do pnacza 2 kroki. O monetach nawet nie mysle...
    Nie bylo w planie, ale troche szkoda...
    Zwlaszcza, ze mialam 7 sztuk skracacza, ktory "zaginal"... :sleepy:

    edit: oooo event przedluzony do 2 listopada, to jednak da sie zuzyc :)
    Czyzby wstawanie w nocy mnie czekalo? Jak za starych, zapomnianych czasow?
     
    Ostatnie edytowanie: 31 października 2023
  18. igor_02

    igor_02 Zaawansowany

    pnącze zdobyłam teraz to już górki jak skończę to super a jak nie to nie będzie tragedii
    nie poddaje się wciąż walczę :D
     
  19. syriuszblack87

    syriuszblack87 Czeladnik forum

  20. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Z piccolo - dyniowy prezent :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.