Opinie Noc strachów kujonów (Komiksy Pandy)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 25 października 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    U mnie już dopisało te dwie gry, nie wiem kiedy, jak załadowałam farmę to już były :)
    A tak z innej strony, to nie wiem w jakim celu jest to pseudo czyszczenie automatów "Wywieź gnój- uzyskasz nawóz", po pierwsze wcale nie dopisuje nawozu, ani grama ;) a po drugie automaty wytwarzają nawóz? mogli po prostu zrobić, załaduj automat dyskietką, zbierz serce i już :)
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Potwierdzam: są.

    Dobrze, że przeczytałem Twój post zanim wysłałem swój.
    Już miałem wiązankę przygotowaną.
    Poszła do kosza.:(
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Kolejny skrypt zakończył działanie i wszyscy powinni już otrzymać niedopisane w nocy darmowe wejściówki. Trzeba pewnie się przelogować aby były widoczne.
     
  4. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam
    Nie umie się doczytać ..... powiedzcie mi jak wyprodukować karty do gry... mało czasu mam ostatnio i chyba coś mi umyka
     
  5. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    tak myślę, że ten wariant będzie kontynuowany, te monety pandy ponoć mają służyć do ulepszania drzew i automatów, więc nie zapomnisz :) ja kończę jutro rano
    pozdrawiam :)
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Nareszcie i mnie dopisało wejściówki, tak bardzo się nie denerwowałam, bo pnącze mam, a reszta to tylko dodatek.:)
    Ale tak naprawdę to zastanawiam się czy warto było pilnować zbiorów.:D
    Event uważam za mało atrakcyjny w porównaniu do zdobytych nagród.
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    O, jak na mój gust, to event aż za bardzo obfitował w atrakcje, niekoniecznie te chcianexDxDxD
    Gdyby Wam umknęło => wydarzenie zostało przedłużone o 24 godz. >>Ogłoszenie<<:)
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Uważam te wydłużenie za uczciwe podejście do sprawy.
    Mi pasuje. :)
    (Co ja piszę!:oops:)
    xD:cry:xD
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Uuuu...Durne to wszystko i nawet pnącze nie warte nerwów 8) Z Picolaka mam Genialnego-niby dobrze ale nie..:p
     
  10. Montwa

    Montwa Wielki mistrz forum

    I ja też już mam. ;)
    Trochę późno, ale cóż.
    A rano to jeszcze sam sobie odwaliłem popelinę. :p
    Kupiłem najmniejszy koszczek, by mieć choć jedną grę. 8)
    I tak szybko się za nią zabrałem, że nie przestawiłem nagrody na bonus skrócenia produkcji z fabryczki. :p
    xD:cry:
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    w młynie
    dyskietka człowieka dyni

    potrzebne pikselowy owoc i wirtualna dynia
     
  12. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Jestem na etapie Picolaka. Nie sadze abym zdobyla pnacze i itemy.

    Dalej mi sie nie widzi ten event. Robie go tylko dlatego, ze jest na PST.

    Jesli bedzie tego wiecej ( eventow ), a sadzac po monetach planuja serie, to kolejnego juz nawet nie bede tykala. Szkoda klikania.
     
  13. .elom.

    .elom. Ekspert forum

    Podobnie jak w kinie- światła gasną - wszystko ginie , u mnie nic nie ginie bo podchodzę do gry z przymrużeniem oka - swięta cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
     
  14. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Nawet nie zauważyłabym, gdyby nie fakt, że czasem podczas siania brakuje mi nawozu i ciekawa byłam ile z tego automatu daje :) Tak ogólnie nie przeszkadza mi, że nie ma, ale po co dodatkowo klikać, jak czegoś nie ma ;)
    Jeżeli chodzi o postępy, ukończyłam jak na razie 7 zadań :) a z Piccolo kwieciste ;)
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    wydłużenie eventu
    tradycji stało się zadość xD


    z piccolo - tańczący z liśćmi be item
    zagadkowe dały nowość dąb omszony [​IMG]

    skrzyneczki nie rozpakowane
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ten item już mam dla ciebie, jakoś bezboleśnie poszło xD
    Chyba że chodziło ci o coś innego niż to z trolosłoniem 8)
    Bo tego następnego to mi się nie chce zgarniać xD
     
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    O trolosłonia właśnie
    on taki tematycznie mroczny ;)

    Dziękuję [​IMG]
     
  18. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    :)
    Szczerze powiem, że nie wiem do czego będą służyły monety pandy. Pewnie będzie ciąg dalszy tego wariactwa. Powodzenia i pozdrawiam
    :)
     
  19. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Tak się zastanawiam jak się udało wam tak daleko zajść w evencie ja póki co jestem na kroku 6 a 7. Pnącze chyba zdobedę ale do końca eventu na pewno nie wykonam...
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    oby dojśc do pnącza na razie zgarnęłam picolaka o reszcie to nawet nie będe sniła :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.