Opinie Noc gier planszowych

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 22 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    Potwierdzam twoje słowa , tak nie da się grać. Co planszę muszę odświerzać i czekać kilka minut, nawet pnącza nie da się zebrać na jeden raz ręcznie. Zbiory to jedna wielka nerówka i kosmiczna strata czasu na czekanie. U mnie pnącze już zdobyte tyko po co dalej grać skoro za talary nie da się nic wiecej kupić oprócz pnącza z itemami?
     
  2. agnieska

    agnieska Ekspert forum

    Z wypadajkami to jakaś masakra :( Dzikiej karty od dawna już mam na pnącze, ale wypadajek brakuje -.- I ciągle oglądam jak kwiatek się kręci, albo dla urozmaicenia owce taczkę pchają :sleepy:
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    udało sie pnącze odpalone :)na jutro długie posiane dziekuję wszystkim za wypadajki :inlove:
     
  4. mahartka

    mahartka Baron forum

    jeszcze pięć rozgrywek do pnącza... hmm.. jak nie będzie na tyle wypadajek to chyba będę zła..
     
  5. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Pnącze zdobyte, ale itemy stoją na polu, bo to pnącze jakieś takie mizerne. Cały event wlókł się, jak żółw - przez to zamulanie i słabo wypadające napoje musujące. Nawet prawie cały wykupiony sklepik nie robi wrażenia.
     
  6. agnieska

    agnieska Ekspert forum

    Udało się, pnącze jest. Tylko dużo kuponów na kombajn poszło - bo ciągle mało było wypadajek -.-, a pnącze takie sobie :sleepy:
     
  7. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    dobra, zabieram się za gierki :oops:
     
  8. patrish1979

    patrish1979 Stały bywalec

    zabraknie jednego siewu :( i trzech rozegranych gier - trudno
     
  9. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Udalo sie :)

    Troche SN dalam na inne rosliny bo wypadajek na 3 gry mi brakowalo, ale sie wlasnie udalo zdobyc pnacze :)
     
  10. patrish1979

    patrish1979 Stały bywalec

    jakby ktos podarowal dwie talie to zrobie jedna gre - dziekuje
     
  11. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    na styk :oops:dobrze, że dałem szarłat na SN bo z wylotkami byłaby lipa:p
     
    Ciasteczkowa♥ lubi to.
  12. mahartka

    mahartka Baron forum

    no i jednak się udało.. :) ale musiałam wszystkie drzewka wyciąć z łąki bo było słabo..
     
    Ciasteczkowa♥ i hlnrys lubią to.
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.