Opinie Noc gier planszowych

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 22 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hapsak89

    hapsak89 Koneser forum

    Ma ktoś jakieś pomysły na zwiększenie ilości wypadalców? Mój serwer zawsze ma problem z wypadajkami, ale teraz to już jest dramatyczna masakra :cry: nawet sianie eventówki jakoś tam idzie, co u mnie wcale nie jest takie oczywiste, ale brak wypadajek mnie skutecznie blokuje:cry:
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Może zajrzyj do ustawień zaawansowanych - wyłącz i zapisz animacje fajerwerku, dzięki temu gra mniej obciąża i jest płynniejsza. Po zapisaniu ustawień należy jeszcze zmienić łąkę a najlepiej odświeżyć grę. Sprawdź też proszę różne przeglądarki (czyszcząc ich pamięć) i/lub autonomicznego klienta.


    szary_ludzik, wodnik0347, katrina_60, abask Wasze posty przeniosłam z wątku z pytaniami tutaj, czyli do właściwego wątku.

    Warto zajrzeć do nieoficjalnych poradników i wprowadzić te wskazówki do gry:

    I SZKLARNIA:

    1. Krok po kroku.....Nieoficjalny Poradnik Farmeramy
    2. Czas hodowli w doniczkach.....Nieoficjalny Poradnik Farmeramy
    3. Czasy wzrostu uszlachetnionych roślin.....Nieoficjalny Poradnik Farmeramy
    4. Dojrzewanie roślin w ciągu 1 sekundy: KLIK
    5. 1-sekundówki, czyli rośliny, które dojrzewają w ciągu 1 sekundy
     
  3. abask

    abask Komandor forum

    Ja też dostaję po 2 i to za każdym razem. Szukałam w fax czy tyle powinno być ale nie znalazłam odpowiedzi.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Odpowiedziałam Ci na to zgłoszenie w dziale Pomocy:
    abask Ciebie również zapraszam ze zgłoszeniem.
     
    Aisha1969 i abask lubią to.
  5. hapsak89

    hapsak89 Koneser forum

    Dzięki, idę poczytać i się doszkolić
     
    Aisha1969 lubi to.
  6. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

  7. anulo1

    anulo1 Czeladnik forum

    Od piątku muli, muli, muli i kwiatki latają

    Gram na apple

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 listopada 2023
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL


     
    ***kacper*** i Aisha1969 lubią to.
  9. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Gra muli, kwiatki latają. Rozwiązaniem nie jest - wyłącz i zapisz animację fajerwerku. Po prostu weźcie się za naprawę gry i czyńcie to skutecznie.
    Wypadajki to skandal tym większy, że gra pełna błędów.
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -troll- Ekipa forum nie naprawia gry ani nieskutecznie ani tym bardziej skutecznie. Do nas należy między innymi udzielanie wskazówek, które otrzymujemy z BP i przekazywanie zgłoszeń Graczy, co też zawsze czynimy.

    A na wypadajki są różne sposoby dostępne w grze, którymi zresztą podczas każdego eventu dzielą się doświadczeni Gracze ale to trzeba czytać takie posty z podpowiedziami a nie tylko narzekać.
     
    Aisha1969 i Łochowski lubią to.
  11. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Tak mógłbym skorzystać z efektów szklarni ale nie mam ochoty ładować realnej kasy na zakup SN w grze która źle działa, muli, niewłaściwie nalicza talary itd ..
    Ekipa forum faktycznie nie naprawia fizyczne błędów ale jest "przedstawicielem" twórców gry i bliżej jej do nich( chodziło o naciskanie przez was właściciela gry o naprawianie błędów. Mam wrażenie, że pisanie do pomocy technicznej przez nas [graczy] to walenie głową w mur).
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nikt nie każe ładować realną kasę, wielu Graczy bardzo często o tym pisze. Jest wiele sposobów na zdobycie SN bez zakupu, ale właśnie trzeba śledzić posty, w których Gracze opisują co, jak i gdzie. Oprócz Szklarni i "jednosekundówek" jest też Alchemik.
    Uwagi i zgłoszenia Graczy zawsze są przekazywane z forum i z PT również, i to nie tylko z naszego kraju a ze wszystkich, w których problemy się pojawiają i naciskanie nic nie da, skoro dział techniczny jest poinformowany to ma odpowiednie wytyczne i wg nich pracuje.
     
    22vader, Karakuliambro oraz Aisha1969 lubią to.
  13. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    tak jest u mnie od samego początku eventu , za zagadki : dobra odpowiedz daje 4 za złą 2 a za ukończenie planszy 2 talary ,zdobyłam dopiero 3 itemy na pnącze :music:;)xD
     
    bogusiania, tereska1108 oraz AngelGina lubią to.
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    u mnie dopiero 2 itemy na pnączu jeszcze jeden moze zrobie ale przy takim zamuleniu farmy nie wiem czy sie uda -.-
     
  15. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Proszę nie mylić gwiezdnych talarów z punktami konkursowymi, może tu jest odpowiedź? Za każdą grę/planszę dostajemy po 2 gwiezdne talary, a za każdą poprawną odpowiedź 4 punkty, lub za nieprawidłową 2 punkty konkursowe, są dwie różne waluty w grze.
    Za gwiezdne talary można wykupić pnącze i itemy na nie, a za punkty konkursowe dodatkowe nagrody.
     
  16. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    U mnie bardzo wolno chodzi gra. Ewent robię bez jakichkolwiek bonusów. Jeszcze dwa itemy do wykupienia. Z piccolo magiczne drzewo i inwazja robali. Z drzewek farmowych trzy grusze.
     
  17. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    pnącze z itemami zdobyte jeszcze jutro coś posieję na potencjalną zagrodę muflonów
     
  18. nicponiara

    nicponiara Czeladnik forum

    To prawda.
     
  19. anulo1

    anulo1 Czeladnik forum

    NAWET NA NAJLEPSZYM SPRZĘCIE NA ŚWIECIE NIE DA SIĘ GRAĆ NA FARMERAMIE
     
  20. marysiad8

    marysiad8 Komisarz forum

    Czarno to widzę wypadajki lecą jakby im się nie chciało. Kwiatków mam za tyle ale z wypadajkami krucho.Chyba pnącza nie zdobędę . Brakuje jeszcze 6 żetonów :cry::cry:
     
    hapsak89, bogusiania oraz AngelGina lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.