-niki66-

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika -niki66-, 2 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Dzień dobry:) Przyszłam ponawiedzać razem z moim znajomym:p
    [​IMG]
    Co tam słychać ciekawego?
     
  2. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Agata
    Jest poczucie bezradności jak i niemożności kontrolowania niczego, bo jest nieprzewidywalne wszystko co dana osoba zrobi...
    U mnie to zastanawialiśmy się czy czegoś nie wywinie nawet jak koło niego przechodziliśmy... okropne uczucie. :(



    Aniu,
    hejka :D miło, że odwiedziłaś mnie w nowym domku już takim innym. :D xD
    U mnie w porządku, powoli pisze pracę licencjacką, a teraz sesja sie zaczęła, wiec trzeba więcej siedzieć nad książkami, ale tragedii nie ma. :D
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Wiem coś o tym, bo przez to samo przechodziłam i nie wiadomo czy znowu nie będę przechodziła... czas pokaże.

    Nikt takiego czegoś nie chciałby przeżyć...
     
  4. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    No oby nie. Powinni coś zrobić skoro nie ma efektu...
    Wplątanie się znów w to będzie katastrofą... zostanie wtedy raczej znaleźć lokum by mieć spokój. :( :(
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ale nie zrobią już, bo nie widzą takiej konieczności....

    No tylko zmiana lokum nie koniecznie musi coś zmienić, wiesz co było za pierwszym razem..
     
  6. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Wróciłam to muszę po odwiedzać starych znajomych:D Właśnie zauważyłam że przeniosłaś się pięterko wyżej. Cieszę się że tragedii nie ma i nie opuściłaś całkiem forum:)
     
  7. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    No to jest bezsensowne, że musi się coś stać by dowiedzieli się, że nic nie ulega zmianie... :(
    No racja... :(

    No mnie na forum nie było też ostatnio to stwierdziłam, że odwiedzę osóbki. :D Przypomnę, że jeszcze żyję. :D
    Stwierdziłam, że jednak założę domek, choć trochę to trwało. :D
    Opuszczać forum nie zamierzam. ;)
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    W dzisiejszych czasach nie wystarcza już, że powiesz, że coś nie tak jest, musi coś się stać, żeby zaczęli działać...
     
  9. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Ja się wahałam czy zakładać swój czy nie okaże się dość szybko że znowu zniknę ale znikam tylko na czas jak jestem u męża:) Szkoda mi na stałe opuszczać forum bo poznałam tu sporo przemiłych osób:)
     
  10. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Tak wiem. Żałuję, że często za późno reagują kiedy stanie się tragedia. Przykładów jest wiele, np. stawianie świateł na jakimś skrzyżowaniu po śmierci pieszego.... :(

    Ja wahałam się 2 miesiące, ale w końcu się zdecydowałam. :D Wiele przemiłych osóbek też poznałam, ale większość niestety dawno temu odeszła z forum. :(
     
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Dokładnie, a wpływu na to żadnego nie mamy...i szybko to raczej się nie zmieni :(
     
  12. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    No właśnie sporo odeszło na szczęście został kontakt z większością poza forum:) A to mi się ze 3 tygodnie zeszło:)
     
  13. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Agata
    Na pewno się szybko nie zmieni. Będzie tak samo

    Ania
    Trzy tygodnie to nie tak źle. :D
    Ja mam parę osóbek w sąsiadach. :D
     
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Jak zwykle...
     
  15. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Ja nie mam wcale sąsiadów:p
    No nie jest źle, ale mogło zawsze być gorzej:p
     
  16. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    No stąd pewnie jest powiedzenie Mądry Polak po szkodzie.

    Jak chcesz to zaproszę do grona. :D
    Gorzej zawsze być może. :p
     
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No na bank, zawsze tak było i zawsze tak będzie.
     
  18. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Jak masz wolne miejsce to nie pogardzę:D I będę mieć motywację żeby ogarniać pola żeby termometr mi nie spadał:p
    Ale może być i lepiej:D
     
  19. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Bry... Gdzie lodówka? :D
     
  20. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Tia.

    Dobra zaraz wyśle zaproszonko jak tylko mi nick przypomnisz dokładny, bo ja mam sklerozę galopującą. :(

    Bry :D Proszę :D Oto lodówka. :D
    [​IMG]