-niki66-

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika -niki66-, 2 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    Hej Olciu :*
    Dawno mnie słonko nie było, oj .... dawno ... Ale wróciłam w nowym wydaniu i wymiatam ci kurze ;) O obiecanej bajce też nie zapomniałam ;)
     
  2. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Ja jeszcze bardziej zaniedbałam hahah xD

    Hej. :) Jak przystało na biologa to lubię praktycznie każde żyjątko, ale owszem kurzu nie lubię. xD

    Hej :D
    Super, że wróciłaś. :D A czemuż to w nowym wydaniu? :)
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No cóż...takie czasy :p

    Nasza trójca tyle co zagląda do tych domków to strach się bać hahaha. Krzaki lepsze :p
     
  4. MadamButterfly

    MadamButterfly Mieszkaniec forum

    Oj Olciu, a tak, coby mnie nikt nie poznał hihihihi ;) A tak naprawdę stara faremka z zaniedbania z dymem poszła ... no i trza było nową postawić ;)
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja też lubię pajączki:) Ale w życiu ich nie dotknę - bo jak udziobią, to... wolę nie myśleć, co się stanie w niektórych/wszystkich (niewłaściwe skreślić) przypadkachxD
     
  6. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    No przy naszych domkach to faktycznie pierwsze co widać to gąszcz krzaków, a hen daleko domki. xD

    No tak skoro domeczek stary się rozsypał to trzeba było nowy budować. :D Przynajmniej teraz masz nowiutkie elewacje, bo moje się sypią. xD xD

    Nie wszystkie pająki gryzą pomijając fakt, że gryzą tylko gdy poczują się zagrożone. xD Jakbyś miał parę cm wielkości i jakiś człowiek chciałby Ciebie pacnąć łapką to byś go nie udziabał? xD
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Siostra z mamą kapciami zabijają pająki a ja tylko ze strachu mamy - nie wiem, czemu ona tak panikuje na widok pająkaxD A jak one zabijają to do tej pory żadnej żaden nie udziabałxD Ale mnie za to własny pies, gdy chciałem go wygonić z mojego, własnego łóżka-.- Skomentuję to tak - a to [niedobry pies]:mad:

    Nieładnie tak pieska obrażać.
    Post edytowałam.
    BA_Salsa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 grudnia 2016
  8. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Ja tam pająków nie zabijam, jak już to wynoszę na balkon, ale nie robię tego w zimę. :D
    Pozwalałeś piechowi na dużo to i teraz masz rozpieszczonego czworonoga. xD
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie ja mu pozwalałem:p To siostra go tak rozpieściłaxD;)-.--.-
    A ugryzł Cię kiedyś, że aż krew Ci leciała i miałaś czarną kropkę na wewnętrznej stronie dłoni? Wiesz, jakie to bolesne uczucie:cry:? Od razu mówię - nie podważam Twojej decyzji, tylko grzecznie się pytam:)
     
  10. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Nie miałam takich traumatycznych doświadczeń, zwierzęta nie są wobec mnie agresywne. Nie zmienia to faktu, że pies to nie krówka ;)
    Dobrej nocki :)
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobranoc:)
     
  12. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Tylko siostra? :p Aż mi się wierzyć nie chce, że tylko ona maczała w tym paluszki. xD xD
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak byłem młodszy a na pewno głupszy, to może i ja:pxD
     
    -niki66- lubi to.
  14. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    O widzisz, a na siostrę wsio zwaliłeś. Nie ładnie tak, wstydź się. :p xD
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Bo to głównie jej wina:p - o:D !!!