Nigdzie Niezrzeszeni - tematyka dowolna :p

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Angel, 27 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    o 5 rano to ja przewracam sie z boku na bok :p ostatni wolny weekend a ja wstaje o 7 :D ale za to sloneczko dzisiaj przeswiecilo i wybrałam sie na plaze pochodzic brzegiem morza ;)
     
  2. NiuszNiusz

    NiuszNiusz Aktywny autor

    Witam w poniedziałkowe przedpołudnie, słoneczne na szczęście :D Przede mną 4 słodkie wolne dni, mam zamiar robić NIC, polecam hehe. Nie bardzo mogę chodzić na spacery, bo nadal leczę stopy, ale czuję się już lepiej. Zastanawiam się, jak pozbyć się z domu owocówek, jakaś plaga w tym roku czy co? :eek: Raptem jedno jabłko i figa na parapecie, a lata cała chmura tego badziewia....
    Przed 5 minutami wlazłam na 84 poziom xD
    W końcu dogoniłam farmowego męża.
     
  3. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Niuszko gratulacje nowego poziomu : ja za 10 mln wskocze na 89 ale to jesczze duzo czasu upłynie ;) w sobote bede miala gosci no a teraz do niedzieli pracuje codziennie- dzisiaj przyszykowalam juz lozka (nowe materace sie prostuja) i zostalo mi jeszcze pranie i sprzatanie ale to do piatku ogarne ;)
    Odpoczywaj a ja znikam do pracki- po wolnym weekendzie mam lenia :)
     
  4. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie dziś pochmurno, pada i chłodno, ale przynajmniej w domu nadrobię zaległości:) No i zaraz na kawkę i pogaduchy ruszam.
    Niuszko gratki awansu:) Szkoda, że spacerki Cię omijają, ale przynajmniej poleniuchujesz sobie;)
    Ja zaczęłam urlop, ale planów wiele i kilka prac do skończenia, no i ślub brata w weekend:)
     
  5. NiuszNiusz

    NiuszNiusz Aktywny autor

    Łeee Kasiu, fajowo z tym ślubem :) Będzie wesele? Ja uwielbiam weselny rosół i inne niezbędne na tym wydarzeniu bzdety :D
    Czekam, aż córa mojego brata się wreszcie ogarnie, a raczej jej chłopię :p Wyjazd jakiś się szykuje?
    Elsiku, dasz radę z tym ogarnianiem na bank.
    Aktualizacja pogody: chmury, chmury i siąpanie deszczu, po porannym słońcu śladu nie ma -.-
     
  6. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wesele oczywiście, że tak i będę świętować całe trzy dnixD Podróż około 500km mnie czeka, wiec nie tak strasznie:)
    W gościach zawsze mi smakuje, bo robić nie muszę :p
    Na razie to ostatni ślub. Następny w kolejce mój syn, ale pewnie nie szybko;)
     
  7. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    ja też bym poszła na jakiś ślub ;)
    Niuszko ogarnianie to mały kłopot tym bardziej że mój chłop mi pomaga ;)
     
  8. NiuszNiusz

    NiuszNiusz Aktywny autor

    o jasny gwint, właśnie przeczytałam w gazecie, że Poznań jest miastem, w którym jest najwięcej nosicieli wirusa New Delhi :eek::eek:
     
  9. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Niuszka a co to za diabelstwo o_O
    Pogoda u mnie masakra, zimno, leje i wieje brr>:(

    edit. zapytałam wujka google ....nawet nie wiedziałam, że takie cos mamy w kraju i to na taką skalę.
     
  10. NiuszNiusz

    NiuszNiusz Aktywny autor

    no właśnie :eek: albo ja przegapiłam, albo nie gadają, aby paniki nie siać...w ogóle dookoła robi się jakoś nie tak... Ukraina, Rosja, dżihadyści, czuję się nieswojo
     
  11. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Raczej nie gadają, bo też nie słyszałam o tym....dopiero teraz neta przejrzałam. Masz rację, bardzo nieciekawie się dzieje.... niestety cierpią rzesze niewinnych dla kaprysu garstki
     
  12. NiuszNiusz

    NiuszNiusz Aktywny autor

    Masz rację z tą garstką. Nie raz już to świat przerabiał. Zawsze zaczyna się od jednej bądź kilku osób z totalitarnymi zapędami. Każdemu się wydaje, że nieee, niemożliwe... a potem sami wiemy jak było. Wybrałam już miejsce na ewentualną, szybką emigrację -.-
     
  13. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Niuszko do mnie? :)
     
  14. NiuszNiusz

    NiuszNiusz Aktywny autor

    Hehe Elsiku, raczej miejsce hiszpańskojęzyczne :p, gdzie ciepło cały rok, ludzie uśmiechnięci i jest fiesta, sjesta i maniana, ocean się burzy dookoła, a wiatr sprzyja surferom :inlove:
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Witam nową sąsiadkę :)Ja niestety na ewakuację do ciepłych krajów się nie piszę ale...mam koło domu coś w rodzaju bunkra,więc w razie czego...:p
     
  16. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Niuszko u mnie też ciepło- 18 stopni na te pore roku to upał :) ludzie usmiechnieci tez sa (poza Polakami) :p noo i wody tez wszedzie wokol ;)
     
  17. NiuszNiusz

    NiuszNiusz Aktywny autor

    Witam również :) Jak sąsiadka ma bunkier to wpisuję się na listę, bo w moim prywatnym bunkrze potocznie zwanym piwnicą zalegają graty i nawet nie ma w nim ścieżki do chodzenia :p
    Na BBC ostatnio był program o frontach atmosferycznych na świecie itp. Nad Twoją głową ścierają się masy powietrza arktycznego z masami znad równika. Efekty tego widać na co dzień xD Zwijanie co chwila dupereli z plaży jest nie dla mnie :p. Moja jasna karnacja nad wyraz dobrze znosi słoneczko a włosy na wietrze kręcą się jak należy. Same pozytywy hyhy
     
  18. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jak ciepłe kraje to ja też się piszę. Lubię ciepełko, fajne ciacha na plaży też:inlove:xD
     
  19. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    to idź do nowego tematu Zgredzia - on tam takie wkleja :)
     
  20. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    alez u mnie wcale nie jest tak strasznie ;) słoneczko świeci- deszczu to chyba z 2 tyg. nie widziałam no i dzieci jeszcze kąpią się nad morzem ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.