Nigdzie Niezrzeszeni - tematyka dowolna :p

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Angel, 27 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Angel

    Angel Komisarz forum

    Tutaj by taki temat nie mógł istnieć, ale jakby był to byłby to na pewno "gorący" wątek i bardzo poczytny.:p
    Ciekawe czy teraz też będzie, za 2 godziny się przekonamy.:)
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Hihihi widzę,że nie tylko ja mam dzisiaj doskonały inaczej nastrój :p
     
  3. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Poważnie? o_O U nas to nie przejdzie :cry:
     
  4. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    witajcie, ciekawy temat mnie ominal i nagle wszystkich wywialo z watku? :oops:
    Niuszko zyjesz po wizycie?
    no i co z tym chloro.. cos tam do picia :D
     
  5. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Moderatorzy kartki wyciagnęli w Ogólnych czy co tam teraz mają, to się ludzie uspokoili xD
     
  6. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    ja tam jeszcze ani na starym forum ani na nowym karteczki nie dostalam- hmm ciekawe jakie to doznanie ;)
    za to bany na czacie - i jako dawajaca je i jako obdarowywana nimi znam i mam ich kilkanascie na swoim koncie :D
     
  7. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    rany, właśnie zajarzyłam, to kolekcja kartek też przepadłao_O:cry::cry::cry:
    dzień dobry wszystkim
     
  8. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Dojmujące. Drżysz z emocji. Odczuwasz kryzys zaufania do intelektu bliźnich - bo przecież ban to nie twoja wina. Twoja substancja psychiczna staje się krucha i pokręcona. Ogromne turbulencje zakłócają twój proces poznawczy. No i generalnie jesteś pozbawiona na jakiś czas kontaktów interpersonalnych. Niektórych jednak ban wprawia w ekstazę. A jak jest z banem na czacie?

    No właśnie. Od początku trzeba się starać :(
     
    ells.w87 lubi to.
  9. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    czyli nic ciekawego mnie nie ominelo bo z czatowym banem jest podobnie ;)
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a co tu tak pusto :oops: przyszlam odkurzyc przy okazji sobotnich cotygodniowych porzadkow :p
     
  11. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    pusto pusto :( ja dopiero z pracki przytoczyłam się
     
  12. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry wszystkim:)
    Tu też przewietrzą troszkę:)
    Chyba te zmiany na forum kiepsko wyszły, bo jakos starych graczy coraz mniej:oops:
     
  13. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    bry, i starych i nowych graczy tu nie widac zbyt wielu :p
    czas znikac do pracki- oby do weekendu ;)
     
  14. NiuszNiusz

    NiuszNiusz Aktywny autor

    Żyję, żyję.... :( Teściowa zdążyła pojechać a za dwa dni spotkaliśmy się rodzinnie na pogrzebie dziadka :(:(
    Kiepska sprawa, walczył z rakiem jelita, a umarł przez zator - kpina jakaś. W tzw. międzyczasie nabawiłam się obunożnego zapalenia rozcięgna podeszwowego >:(, musiałam wujka google podpytać co to takiego, wywaliłam 700 zł na ortopedę, badania itd... kałowa sprawa....
    Dzisiaj nadrabiam forumowe zaległości, widzę, że sporo mnie ominęło. W myśl zasady "moja racja jest mojsza" racja Modów jest zdecydowanie bardziej "ichsza" i nic z tym zrobić się nie da.
    W Poznaniu piękne słońce, ja siedzę z nogami do góry, latam co chwilę do... hm... bo biorę jakieś dziadostwo przeciwzapalne i moje jelita tego nie wytrzymują :wuerg:, ogólnie dolina, mam PMS i wszystko mnie drażni. Moczę grzyby i dzisiaj wyładuję się na cieście pierogowym-.-
    Dzień dobry wszystkim.
     
  15. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    oj to faktycznie cale pasmo ciagnie sie za Toba :(
    a po tych wizytach itd. czujesz sie odrobine lepiej?
    o racji MODow sie nie bede wypowiadac bo mimo wszystko wiekszosc z nich lubie a nie chcemy takze zeby zamkneli nam ten watek za rozmowy nie zgodne z regulaminem ;)
     
  16. NiuszNiusz

    NiuszNiusz Aktywny autor

    heh Elsiku, odnośnie Modów masz rację. Czy ja wiem, czy lepiej, niekoniecznie, bo leczenie jest długotrwałe, mam pracę stojącą i to mi nie pomaga, L4 na razie odpada, bo muszę podłatać dziurę budżetową. W ogóle coś jest nie tak, wczoraj połamałam czajnik :eek:
    Pozytywy: BRAK
    Chyba ktoś mnie zauroczył-.-
     
  17. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    a ja dzisiaj po pracy pojechalam do kolezanki polozyc jej tapetke na scianie i co? jej chlopak twierdzil caly czas ze maja klej a tu lipton :D wypilysmy kawe i wrocilam do domku :p
     
  18. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam wszystkich:) Przewietrzyłam:)
    Chyba weekend wszystkich wciągnął.
    Humor nadal mam wisielczy i nie zanosi się na szybką poprawę:oops:
     
  19. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    bo wstajesz za wcześnie rano ;)
     
  20. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    To całkiem możliwe :oops: Wolne czy nie wstaje przed piątą....normalnie chore o_O Niestety podejrzewam, że na leczenie za późnoxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.